•  

  #thedivision2 #thedivision #division2
  Hej, w Dywizji 2 pierwszą postacią grałem strzelającym dronem i strzelającym działkiem, na inne gadżety nie patrzyłem, teraz drugą eksperymentuję, gram sam, czasem w dark zone mam kontakt z graczami,a le nie łącze się w drużyny, ogółem single.
  Teraz mam tę kulę-wisiorek co mnie wskrzesza jak padnę i drona leczącego, kula pomocna jak gram sam,ale dron, mimo że wygląda jakby mnie leczył, to nie widzę różnicy w regeneracji, może dlatego że nie mam wysokiego Tire Level, kusi mnie by drona leczącego zmienić na coś innego, co tam dać na wyprawy do Dark Zone?

  Wkurzyłem się, bo za szybko dobiłem do 30 levelu, a najfajniej gra się do 30, do tego jestem do tyłu z połową main questów, to będę w limbo jeszcze kilka nie-poziomów, bo wolałem się kręcić jak *uwno w przeręblu zamiast robić questy.

  W skrzyni miałem tego shotguna, on jest na koniec gry z pierwszej postaci? Jest mega za mocny jak na 30 poziom, psuje mi to balans, ale nie mogę się od niego odczepić:) CHyba wrócę do Emeline's Guard SMG, bo to już mnie nudzi, wszyscy jednostrzałowcy, bossowie 3-5 strzałowcy... hej, ciekawe czy to się przenosi na DZ?:)
  Idę na DZ

  PS
  Czemu ta głupia grindowa gra tak mnie wciągnęła, a taki Escape From Tarkov leży zakurzony, mimo że dla mnie ta gra jest super(poza stanem przedzawałowym przez 90% czasu grania;))
  ogółem jest sporo gier Ubisoftu które lubię, nie wiem czemu, normalnie bym chwilę pograł i skasował, ale wracam i wracam, dosypują coś do apteczek?:) Chyba moda na hejtowanie wielkich wydawców jest zbyt silna, kilku się należy, ale Ubi tak w połowie drogi, Rainbow Six Siege, tylko za tę grę powinniśmy im trochę odpuścić, Far Cry 5 mi się podobał, każdy ma swoją ulubioną część FC, ale czemu nie można lubić innej części? Battlefield V i afera z tym dzbanem co kazał fanom spier... pokazuje że jest gorzej
  Idę ciąć w Dywizję, bo rano trzeba do pracy obsługiwać napaleńców na BF, chyba zarwę nockę by półprzytomnym nie stresować się pierd***niem głupot klientów. Odpalam Star Treka Oryginalną Serię i gram, trzymajcie isę tam w tych wyprzedażach, ja bieda, na koncie 4zł, w portfelu papierowe 100zł do 30go:)
  Długów... ojej
  pokaż całość

  źródło: Screenshot (184).png

  +: orfan
 •  

  Gdzie dostanę zwój przemiany w krwiopijcę, najlepiej w Jarkendarze?

  #gothic2 #gothic

 •  

  Jakiś pomysł do czego można użyć izolator 110kV? Leży u mnie już kilka lat i się tylko kurzy ¯\_(ツ)_/¯

  Jakieś izolowane buty czy coś

  #elektryka #energetyka #pytaniedoeksperta #majsterkowanie #elektroda

  źródło: 20201118_1824192.jpg

 •  

  G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 9 [Koniec I rozdziału, 20lvl, ostatnie czystki w Khorinis]

  Po zostaniu najemnikiem, pierwsze co zrobiłem to skierowałem swe kroki w kierunku kuchni Thekli ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dostałem gulasz. Podszedłem do Bullko, zaczepił mnie i kazał się wynosić z farmy. Poszedłem do Pepe, kazał mi się pozbyć 4 wilków. Później skarżył się na Bullko, że to wszystko jego wina. Pogadałem z Onarem, miał wywalone jajca i kazał mi iść do Lee. Lee również miał wywalone, Bezi poskarżył się, że Bullko go prześladuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) na co Lee stwierdził, że mam mu się postawić. Udałem się do Bullko i tutaj chyba jeden z zabawniejszych dialgów/wątków w tej części. Nazwał mnie wstrętną kreaturą bo go szantarzowałem i nie chciał już walczyć. Zmusiłem go jednak bo zacząłem zaczepiać Sylvio. Pobiłem go i dostałem drugi gulasz od Thekli za "pobicie świni". Poprosiłem o dokładkę i zostałem wysłany po paczkę do Sagitty. Zjadłem te 2 gulasze i 25 jabłek, w sumie +3 siły.
  Powiedziałem Pepe, że Bullko dostał na co zasłużył i poszedłem w stronę lasu. Trafiłem na jaskinię z goblinami, wyczyściłem ją. Dalej w lesie było kilka szkieletów i szkielety gobliny, łatwo byłow yciągać je pojedynczo. Wszedłem do tej krypty Inubisa, nacisnąłem guziki i zszedłem na dół. Jak wyczyścić w łatwy sposób całą krypte: LINK
  Po wyjściu z krypty poszedłem do Sagitty, po drodze był cieniostwór i jakieś inne stworki. Zabrałem paczke dla Thekli i wróciłem na farme.
  Zaczepił mnie Raoul, oddałem mu skórę czarnego trolla, wziąłem nagrodę, pobiłem go i zabrałem skórę z powrotem xD
  Oddałem paczkę Thekli, pobiłem kilku najemników dla expa, nauczyłem się u Corda walki dwuręczną. Miałem to zostawić na później, ale zauważyłem, że zadaje całkiem spore obrażenia szkieletom gdy wejdzie krytyk. Planuję nauczyć się walki do 50%, z bonusami będzie 75%. Po nauczeniu się do 34% mogę od razu użyć bonusów do 44% zostając jeszcze przy tym samym progu punktowym, douczyć się jeszcze 16% i użyć reszte bonusów.
  Przypomniałem sobie, że została mi jeszcze do nauczenia kradzież kieszonkowa i potrzebuję zręczności żeby móc okraść przynajmniej część osób. Mógłbym okraść ich później, ale chciałem wbić 20lvl w 1 rozdziale. Dlatego nauczyłem się u Torlofa zręczności do 34 (z pierścieniem 39).
  Wróciłem do obozu Dextera i poszedłem do jaskini za wieżą. Zombie, szkielety i szkielet mag, o ile dobrze pamiętam to 3 krytyki z miecza wystarczą na jednego szkieleta więc pojedynczo nie było problemu.
  Wstąpiłem do Erola, wziąłem bonus +1 do siły i kupiłem miksture +20hp.
  Wziąłem też siłę u Innosa i poszedłem w okolice klasztoru zebrać expa.
  Wróciłem do lasu w którym byłem z Laresem żeby go wyczyścić. Wargi padały już na 4 strzały z kuszy, wchodziłem na różne skały, drzewa i strzelałem. Kilku orków wyciągałem pojedynczo. Na końcu poszedłem do latarni Jacka, pozbyłem się bandytów i do jaskini z cieniostworem.
  Po powrocie do miasta nauczyłem się kradzieży kieszonkowej i 5 zręczności, z pierścieniem miałem 44. Okradłem w mieście tych co się dało.
  Żeby dostać 2x400XP od Vatrasa trzeba powiedzieć mu czego się dowiedzieliśmy na temat zaginionych bez czytania rozkazów od Kruka. Po tym czytamy rozkazy i dostajemy drugie 400XP za rozwiązanie sprawy.
  Oddałem mise dla Bromora, powiedziałem Jackowi że w wieży czysto, sprzedałem skóry Bosperowi za które dostałem około 4k. Miałem już dostęp do Hagena więc zrobiłem zadanie z krwawymi pucharami. W tym momencie mógłbym zacząć II rozdział, ale uparłem się, że chcę wbić 20lvl w pierwszym. Ostatnie miejsce gdzie mogłem wbić expa to okolice wieży Xardasa (za jaskinią bandytów). Było tam kilka jaszczurów, szczury i dziki. Okradłem jeszcze farmerów (nie wszystkich), wróciłem do najemników, okradłem kilka osób i wskoczył 20 level.
  Wróciłem do miasta i w tym momencie zaczynam II rozdział.
  Podsumowując, punkty nauki razem z tymi za 20lvl wydałem w sposób następujący:
  1. Skórowanie 5PN
  2. Siła -34 24PN
  3. Zręczność -25 15PN
  4. Otwieranie zamków 10PN
  5. Siła -64 60PN
  6. Kusza -34 24PN
  7. Dwuręczna -34 24PN
  8. Zręczność -34 9PN
  9. Kradzież kieszonkowa 10PN
  10. Zręczność -44 20PN
  W sumie wychodzi 201PN czyli idealnie 200 + 1 PN od Darona.
  Amulet siły +10, pas siła +5, pierścień siła +3, pierścień zręczność +5.

  Poprzednia część: https://www.wykop.pl/wpis/53547727/g2nk-build-kusznik-czesc-8-zadania-na-farmie-dexte/
  Wszystkie części na tagu: #gothickusznik

  #gothickusznik #gothic #gothic2 #gothic2nk
  pokaż całość

  źródło: I roz staty.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Helong

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)