•  

  Smutno mi się robi, po nowym roku przybyło wielu nowych klientów w lombardzie, ile ludzi musi mieć problemy, kłopoty i zmuszani są do zastawiani złota czy innych sprzętów. (╯︵╰,)

 •  

  Mirki co to za wysyp Januszy się zrobił ? Pracuje w sklepie ze sprzętem używanym #lombard i to co się wysypało ostatnio januszy, to aż głowa boli.

  Warszawiaczek postanowił kupić u nas telewizor, wysyłką za pobraniem, telewizor bez pudełka, więc wykombinowaliśmy jakieś pudełko i gotowy do wysyłki, ale ten esejem na 15 wersów zaznacza o spakowanie paczki bezpiecznie, więc raz jeszcze pakowanko na 1000 warst folii bombelkowej. Wysyłany TV, ubezpieczenie z poczty musi być, expres jak to w firmie, aby nie czekać na kasę, nie mając sprzętu.
  Po 2 tygodniach w końcu paczka odebrana i kolejny esej że koszta przesyłki telewizora (Całe 37,70zł) To za dużo i on żąda zwrotu pieniędzy za przysyłkeᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Ładną wiązanką o tym jakim jestem oszustem oraz jacy to z nas chuje w tych lombardach zakończył jakiś 1,5h monolog o tym że te 37, bądź później już tylko 17zł mu się należy.

  #januszeolx
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Herusiowaty

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)