Osoba która jest inna niż inne osoby, tak jest i nikt nie powie, że nie jest tak, jak jest.

 •  

  Jakoś dotąd tylko się denerwowałem jak słyszałem o kolejnych krokach, ale teraz już sam nie wiem co czuć. Dziś chyba nastąpił etap w którym już nawet nie umiem się denerwować, jest mi po prostu smutno co się z tym krajem stało... Nie umiem kompletnie zrozumieć tych działań, czy naprawdę PIS chce utrzymać władzę za wszelką cenę, udupiając wszystkich, ale tylko nie swój elektorat. Na samym końcu konferencji odpalona została plansza z wskaźnikiem procentowym umieralności danych grup i to jest naprawdę chore, że pokazując to (gdzie widać, że seniorzy są tą grupą ryzyka) zamykają młodych, wszelakie gałęzie gospodarki, wykorzystywane najczęściej przez jeszcze w miarę młodszą część społeczeństwa. Rozumiem, że mamy stan epidemii, że każdy może zachorować i nawet młoda osoba, może całość przejść ciężko, ale gdzie logika w tym, że zamykamy wszystkich, ale nie starsze osoby? Jak mam stosować się do czegokolwiek, kiedy jestem od samego początku karcony, że to wina moja (bo ciągle słychać o nieodpowiedzialności społeczeństwa), a grupa, którą chronimy ma w dupie (nie umiem użyć innego tutaj słowa) wszystko i zarazem nic nie jest robione w zakresie ich ochrony. Dzisiejsza zakazoprośba do seniorów pokazała chyba wszystko, młodych można zamykać, osoby w średnim wieku niech się zastanawiają, czy za tydzień będą mieli prace, a starsze osoby prosimy, a one mają wszystko gdzieś. Naprawdę mi jest smutno, że doszliśmy do momentu, kiedy można zniszczyć wszystko.
  #koronawirus #przemyslenia
  pokaż całość

 •  

  Momento bo zgłupłem. Gastronomia tylko na wynos a co z pubami? Otwarte czy zamknięte od soboty?
  #koronawirus #koronawpolsce

  źródło: unnamed.jpg48127287673286423890

 •  

  49180-450=48730
  Rodzaj donacji: krew pełna 450ml
  Data donacji: 16.10.2020
  Grupa krwi: Jeszcze nie wiem :(
  RCKiK Katowice

  Jest to moja pierwsza donacja, namówiony przez dziewczynę, dziś się wybraliśmy :)

  #barylkakrwi

  źródło: IMAG3604.jpg

  •  

   @Wujek_Mosze: Dzięki :), tak, dostałem 4 mleczne i 4 gorzkie z Wawelu + jakiś batonik :)

  •  

   @kuncfot, @Pociongowy: Dziękuję :)

   @Salido: Dzięki, na pewno będę systematycznie oddawał wspólnie z dziewczyną :).
   Muszę przyznać, że szczerze to było moje drugie podejście, rok temu byłem z dziewczyną, ale odrzucił mnie lekarz, bo nie chciał abym oddawał krwi podczas odczulania (wtedy byłem 2 miesiące po), jakoś wtedy się zniechęciłem.
   Dziś ponownie wybrałem się z dziewczyną i już na wstępie na rejestracji dostaję informację, że nie mogę oddawać krwi do listopada 2022 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Okazało się, że po tej wizycie rok temu dostałem taką blokadę, jako, że są zawirowania, nie mogła mi nic załatwić na rejestracji, ale zadzwoniła do lekarza czy mam możliwość oddania (jestem dawno już po odczulaniu), lekarz się zgodził bez żadnego problemu i powinni mi zdjąć moją blokadę :D.
   Potem trochę oczekiwania na moją kolej i szybko poszło, więc wrażenia jak najbardziej na plus. Z rzeczy które będą mnie kusiły kolejny raz, to wypicie jeszcze większej ilości gorącej czekolady po oddaniu z ich darmowego automatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Himiodzio

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.