•  

  Hej #rozowepaski jak najlepiej Waszym zdaniem namówić koleżankę na #seks ? Nie chodzi o #zwiazki tylko zwykły koleżeński seks. Ciekawi mnie jak dziewczyny uważają że najlepiej to zrobić, ale jak jakiś niebieski ma doświadczenie to też poproszę o podpowiedzi

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mirasy chodzi o ten słynny #seks po kilku latach związku

  Mając po 23 lata okazuje się dopiero po kilku latach związku, że dla niej seks nie jest taki istotny. Rozmawialiśmy na ten temat i ona nie czuje już takiej potrzeby, w zasadzie to jej wystarczy z 2x w miesiącu i tyle. Brak bolcow na boku, nasz związek na papierze jest zajebisty, dbamy o siebie i nigdy się na niej przez kilka lat nie zawiodłem. Dopiero od kilku miesięcy zauważyłem, że z reguły to ja inicjowalem stosunek, teraz nawet jak inicjuje to nie ma na to ochoty. Pocaluje i styka, 0 reakcji zwrotnej. (wygląd i forma fizyczna jest lepsza niż kiedyś, to nie o to chodzi). Jak jej może nie ciągnąć do takich sytuacji podbramkowych w tym wieku? Ja rozumiem, motylki w brzuchu za nami, no ale kurde

  Nie wiem jak to ma wyglądać. Nie chcę tracić miłości swojego życia z takiego zwierzęcego powodu. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie pozostałego życia w taki sposób.

  Przeczytałem coś takiego:
  "Przecież wystarczy być w 3 związkach, żeby ogarnać, że stabilna emocjonalnie partnerka to jest złoto"

  I nie wiem co ja mam o tym myśleć. Fajnie jest mieć tak zaufana osobę, z którą zawsze świetnie spędza sie czas. Można na sobie polegać, ufać. Ale w tak młodym wieku zrezygnować z seksu na rzecz "niby idealnego" związku i relacji?
  Jednak brakuje mi tego polotu, ciągnięcia do seksu, parcia na takie chwile jak licealny seks w aucie i tak dalej

  Przez to zaczynam myśleć jak by to było na tinderze czy po prostu zacząć znowu poznawać kobiety i z nimi blisko obcować. Powodzenie miałem zawsze, przed i w trakcie związku.. Nie wiem, w bani mi dymi, co o tym wszystkim sądzicie?

  #zwiazki #tinder #rozowypasek #rozowepaski #mirabelkopomusz

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5ecf2a6f0054036b426bc5a7
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

 •  

  Z racji tego, że kończy się dzisiaj #gameofzones, pora na małą ankietę.

  pokaż spoiler Linki do odcinków w komentarzach


  #nba #nbastats

  Który odcinek GoZ-a jest Waszym zdaniem najlepszy?

  • 1 głos (4.35%)
   S4E2 "A changing of the the guard"
  • 7 głosów (30.43%)
   S4E7 "Feast of the East"
  • 0 głosów (0.00%)
   S5E4 "The Raid on Stables Castle
  • 0 głosów (0.00%)
   S5E5 "The Isle of Van Gundy"
  • 2 głosy (8.70%)
   S5E8 "Unknown Sorcery"
  • 3 głosy (13.04%)
   S6E3 "Kyle Lowry Loses..."
  • 4 głosy (17.39%)
   S6E6 "Every Team Makes..."
  • 3 głosy (13.04%)
   Którykolwiek odcinek z 7. sezonu
  • 3 głosy (13.04%)
   Inny
 •  

  Z roku na rok wyraźnie wzrasta poziom agresji, zepsucia i oziębłości emocjonalnej kobiet. Ich oczekiwania stale rosną, a chęci do wnoszenia czegoś wartościowego z własnej strony maleją. Są przesadnie adorowane ze wszystkich stron właściwie za sam fakt istnienia. Na każdym kroku widzimy produkty oraz różnorakie kampanie dedykowane kobietom, wraz z hasłami promującymi ich niepowtarzalność i siłę. Ponadto pojawia się ogromny nacisk na parytety i promocję kobiet za samo to, że się nimi urodziły, pomijając ich częste, rażące wręcz braki kompetencji.
  Zaczynają więc uważać, że pewne rzeczy im się po prostu należą, gdyż poniekąd są lepszymi formami ludzkiego życia, obdarzonymi niebywałymi, boskimi wręcz cechami.

  Żyjemy w zakłamanej rzeczywistości, w której poszczególne pozytywne walory przypisuje się kobietom, podczas gdy stan faktyczny zupełnie odbiega od obecnych realiów. Dobrym przykładem może tu być ich rzekomy romantyzm, który to w praktyce sprowadza się do oczekiwań pewnych romantycznych zachowań u faceta. To finalnie mężczyzna ma odstawiać całą romantyczną szopkę, by kobieta mogła poczuć się dzięki temu dobrze i "romantycznie". Kobieta jest tu jedynie w pełni pasywnym biorcą, który swój romantyzm odbiera na bazie doświadczeń, które zapewnia jej mężczyzna. Wniosek z tego jest taki, że kocha ona swój stan emocjonalny, który mężczyzna w niej wzbudza, a nie samego mężczyznę jako istotę ludzką, a więc sprowadza się to do miłości narcystycznej, warunkowanej własnymi przeżyciami i nastawioną wyłącznie na swoje dobre samopoczucie. Same kobiety uważają się jednak za osoby romantyczne, ponieważ lubią zachody słońca i wzruszają się na filmach, w których występuje wątek miłosny. W przeważającej większości nie są jednak zdolne do najmniejszych aktów szeroko rozumianego romantyzmu, dzięki którym ich mężczyzna mógłby poczuć się wyjątkowo.

  Kolejnym dobrym przykładem może być przypisywana kobietom empatia. Kobiety od zawsze były utożsamiane z charakterystycznym ciepłem, troską i życzliwością, natomiast w odniesieniu do dzisiejszych czasów, strasznie się to zatraciło. Kobiety przestają być empatyczne, a stają się wręcz wrogie. Zarówno wobec mężczyzn jak i siebie nawzajem.
  Empatię wykazują co najwyżej w stosunku do małych dzieci (chociaż nawet tutaj bywa różnie) i przede wszystkim wobec zwierząt. Skąd tak ogromna ilość kociar, psiar czy koniar? Stąd, że jeśli nie potrafi się budować prawdziwych relacji z ludźmi, ucieka się w zwierzęta. Pies nie obnaży paskudnego charakteru, nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Po prostu będzie. Sama kobieta zaś będzie mogła podbudować sobie ego swoją pustą wrażliwością i troską o dobro zwierząt.
  Z pewnością nie raz każdy widział kobiety postujące w mediach społecznościowych obrazki z "cierpiącymi pieskami". Na bazie moich doświadczeń, śmiało mogę stwierdzić, że w niemalże każdym przypadku są to osoby, które nie są zdolne do stworzenia szczerej więzi z drugim człowiekiem.

  Kobieca subtelność stopniowo wymiera, w jej miejsce pojawia się natomiast agresja i buta. Chęć kontroli, wzbudzanie poczucia winy, obwinianie za swoje niepowodzenia, wszelakie intrygi, emocjonalne gierki etc. Z tym wszystkim musi się dziś mierzyć cała masa mężczyzn, gdyż kobiety stają się niezrównoważone do odrażającego wręcz stopnia. Ponadto nakręca się je na typowo męskie, jak do tej pory, aktywności fizyczne, takie jak siłownia, z ukierunkowaniem pod trójbój siłowy czy MMA. To z kolei jedynie podkręca degradację domyślnie łagodnego, czułego charakteru zdrowej kobiety.

  #blackpill #redpill #przegryw #tfwnogf #zwiazki #logikarozowychpaskow #p0lka
  pokaż całość

 •  

  Halo #przegryw posłuchajcie #truestory o #podrywajzwykopem , #seks #bdsm i #choryskurwiel

  Dwa tygodnie temu zagadnęła mnie jedna mirabelka w temacie bycia samcem alfa ;) od słów do czynów, pojechałem do niej kilkaset kilometrów i pobawiliśmy się na ostro.

  Można powiedzieć, że pierwszy dzień (a właściwie noc) tresury za nami. Jak wpis szybko złapie 100 plusów, zawołam tę Mirabelkę i możemy zrobić #ama

  Skończcie wiec się użalać nad sobą i znajdźcie chętną Mirabellę która wyciągnie was z piwnicy.

  P.s

  Szukamy #rozowypasek #rozowepaski do wspólnej zabawy. Więcej na priv (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). #wygryw here.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Hubertosik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Hubertosik

Osiągnięcia (5)