Oi!

 •  

  Pum-pum-pum. Co by tutaj tego.

  Wczoraj odbyło się widowisko piłkarskie z udziałem reprezentacji Polski, które roboczo można określić mianem "Lęk i odraza na Narodowym". Tak słabi nie byliśmy już dawno, co najmniej od ostatniego meczu z mocnym zespołem, tak pozbawieni nadziei na lepsze jutro również od bardzo dawna, od ostatniego dużego turnieju przed którym niewiele się w naszej drużynie zgadzało. No ale jest jak jest, nic się nie poradzi, trzeba usiąść i przeanalizować na chłodno, co to, do kurwy nędzy, właściwie było.

  Skoro kadra, to nie może zabraknąć pytań luźno związanych z wczorajszym meczem:

  - Studia w Oxenfurcie czy trening w Kaer Mohren? Gdzie spędził młodzieńcze lata 38-letni Remko z Blaviken, bramkarz reprezentacji Holandii
  - to już nie jest ta Holandia, co kiedyś - w środku nie ma Davidsa
  - to już nie jest ta Holandia, co kiedyś - Davids siedzi koło van Gaala
  - to już nie jest ta Holandia, co kiedyś, o kurczę, ale tutaj Blind był blisko, bo Frankowski nie nadążył
  - to jest ta Holandia, co kiedyś, naprawdę mocna drużyna
  - to jest ta Holandia, co zawsze, daje nam niemiłosiernie wciry
  - przed meczem: lepsze 3-4-2-1 z wykorzystaniem wysokiej formy Sebastiana Szymańskiego, czy jednak 3-4-1-2 z wypróbowaniem "nowego" Milika przy "nowym Lewym"?
  - po meczu: lepiej zbojkotować mundial z uwagi na łamanie praw człowieka w Katarze czy jednak z uwagi na liczne zwolnienia lekarskie poszczególnych kadrowiczów?
  - spokojnie, to cały czas nie był optymalny skład: brakowało choćby Casha
  - brakowało Casha w tym składzie
  - no i Modera, ale on akurat nie wróci
  - o Boże, o rany, to jednak był prawie optymalny skład w prawie optymalnym ustawieniu
  - powody do radości: Zieliński posłał de Jonga na grzyby jednym przyjęciem, Kiwior nie wyglądał tak tragicznie jak Bednarek z Glikiem, Łęgowskiemu skoczyła wartość na Transfermarkcie
  - powody do radości, kontynuacja: już tylko Walia i potem mundial
  - ech, to jednak nie jest powód do radości

  No szkoda bardzo. No smutno strasznie. No żal wielki. Ale jednak - po raz kolejny reprezentacja Polski zasłużyła jedynie na roast, który zresztą rozpoczęła bez nas, już przed przerwą, gdy Zieliński nakrzyczał na Lewandowskiego, a Lewandowski na cały boży świat. Oczywiście wspomnieliśmy też pokrótce o wywiadzie Zbigniewa Bońka oraz niefortunnej wypowiedzi Marcina Kaczmarka. Zapraszamy razem z @Leszek_Milewski do spędzenia 90 minut z nami i otchłanią, w której znalazła się reprezentacja Polski. Wielkie dzięki za wszystkie komentarze, plusy, wyświetlenia, łapki w górę i ogółem całe wsparcie sprzed tygodnia, z góry dzięki za podobne rzeczy dzisiaj. Pamiętajmy, my, już od dawna najznamienitsza szlachta, że cierpnie ponoć wciąż może nas jeszcze bardziej uszlachetniać.

  Tag do czarnolistowania: #tetrycy

  Tagi tematyczne: #pilkanozna #reprezentacja #goalpl #mecz

  Link do YT:
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Huczek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.