•  

  Och Alex, każda twoja piosenka jest najpiękniejsza (。◕‿‿◕。)

  #muzyka #alexandrasavior #indiepop

  źródło: youtube.com

 •  

  Jest tu ktoś na sali obeznany w tym temacie? Otóż nurtuję mnie pytanie - Co stoi za sukcesem Young Leosii?
  Wydaję mi się że aktualnie jej wizerunek jest tworzony raczej przez tą łatkę "bogini", ale ktoś ją musiał nadać, ale dlaczego skoro jej utwory, może i nie są złe, ale nie są też niczym zupełnie nowym. Zapraszam do dyskusji
  #rap #muzyka #polskirap #youngleosia pokaż całość

 •  

  Widzę, że coraz częściej na wykopie pojawiają się krytyczne opinie nt Pana Sergiusza Górskiego znanego jako thenitrozyniak. Sam te nieprzychylne opinie podzielam i osobiście bulwersuje mnie fakt, że do tej pory żaden z innych twórców nie postanowił się bliżej przyjrzeć jemu i w jakimś filmie podsumować jego działalność.

  Wg mnie jest to aktualnie najbardziej szkodliwy kanał na YouTube. Gość potrafi życzyć śmierci rodzicom swoich widzów, z jego streamów można byłoby stworzyć cała kompilację składająca się z mocno ordynarnych wyzwisk. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma on ogromny wpływ na młodszą widownie, jego styl bycia jest atrakcyjny dla młodszych widzów i wiem, że wiele dzieciaków go naśladuje. Do tego chwalił się on jazda w graniach bodaj 300km/h, a sam już kilka razy rozbił się samochodem. Na jego tweeterze często widuje wyśmiewanie biedniejszych ludzi i po mimo, że to żarty to ze względu na jego wpływ i siłę przebicia wiele dzieciaków małpuje jego wypowiedzi, usiłuje się do niego upodobnić. Generalnie jakby zebrać wszystko co on w internecie robił, to by się okazało, że gra w jednej lidze z Kamerzystą.

  No i oczywiście oszukiwanie dzieci nq ruletkach w cs go i często tutaj wspominanych serwerach metina, a przypuszczam, że na tym nie koniec i na pewno jakieś inne oszustwa z jego strony były, wulgarne wypowiedzi nt także innych twórców, chociażby notorycznie zaczepianie nieuczesanej, a gdy dostał ripostę wymierzoną w Sandrę, to się obraził i manipulował swoimi widzami i nastawiał przeciwko niej. Wydaje mi się, że gdyby ktoś pokroju #gargamel się pofatygował i stworzył film na temat tego ancymona wybuchłaby drama na poziomie tej z kamerzysta. No bo porównajmy szkodliwość takiego #rezyserzycia czy nawet mocno nielubianą aktualnie #wersow a nitra ;). Sam gargamel stworzył film nt uprzykrzania ludziom pracy, to co można powiedzieć o całokształcie działalności nitrozyniaka, który wypłynął z dzwonienia i obrażania randonowych ludzi, w tym pracowników pizzerii? #wardega pewnie nie nagra, bo ma z nim dobre relacje, ale może my jako wykop coś z tym zrobimy?
  #friz #famemma dla zasięgów #polskiyoutube
  pokaż całość

  źródło: pobrane.jpeg

 •  

  To przestaje być śmieszne i zaczyna się robić smutne xD

  #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa

  źródło: Screenshot_20210922-174444_Twitter.jpg

  •  

   @EvilToy: Jak takie dziecko w szkole, które zrobi inaczej niż pani powiedziała i będzie przez to „cool”. Te wszystkie dni „czegoś”, np. walki z depresją, ludzi z zespołem downa itd powstają właśnie, dlatego żeby osoby, które nie wiedzą nic na dany temat miały jakiś powód, żeby się czegoś dowiedzieć, zaciekawić. Problem zbyt dużej ilości samochód jest istotny, ale jak widać konfederaci wolą być konfederatami.

  • więcej komentarzy (29)

 •  

  Szkoda, ze nie ma na #polskiyoutube kogoś takiego jak #gargamel który nie bal się brać na celownik zawodników z topki. Na Nitra można znaleźć tyle shotów, tyle materiału gdzie wyzywa ludzi od kur**, gdzie życzy śmierci czy jest po prostu wulgarny i chamski. Jeśli scamy są szkodliwe - bo takie są. To czy człowiek z takim zapleczem follow jak #nitro robiący takie rzeczy i dający taki przykład młodzieży, zazwyczaj go oglądają dzieci nie jest bardziej szkodliwy? W ciągu ostatnich kilku miesięcy zdążył zwyzywać #lexy #wersow również została nazwa kur**. Jakby nie oceniać MajiStasko tak nie widzę tego by w twarz jej powiedział ze ma skleić piz** i wypierd***. Szkoda, ze #wardega aka druidzlasu ma za małe cocones na taki materiał bo każdy inny anon nie przebije się z materiałem do szerszej publiki. Mam nadzieje, ze Nitro w końcu odpowie prawnie za swoje słowa i demoralizację młodzieży. Mam nadzieje, ze inni influencerzy zaczną się od niego odsuwać i zostanie sam jak palec. Dzisiaj pije kompot bo w końcu przegrał bitwę ale chciałbym by przegrał wojnę i odszedł z internetu. pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Huncwot_Kermit

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)