•  

  #pytanie #pytaniedoeksperta #samochody #motoryzacja #prawo #polskiedrogi
  Co to som za jakieś dziwne żułte blachy, niedosyć że nie ma żadnych oznaczeń to jeszcze nawet nie jest blacha tylko jakaś plexa a z przodu ma inne, takie czarne literki na białym tle!? O co chodzi, bo sie nie znam? ( ಠ_ಠ) pokaż całość

  źródło: 1634481341214.jpg

  +: tomjar
  •  

   @Kolorowezworki: przez uzurpatorów. Jezusa również zabili religijni ludzie.

  •  

   nie wiesz gdzie mozna znalezc to tlumaczenie Tyndale'a? Slyszalem, ze jest bardxo dobre i lepsze od KJV , a takze ze Tyndale dlowo kościół przetlumaczyl jako swiatynia poganska

   @SkonczonyChlop: wpisz po prostu Tyndale New Testament, szukanie zajęło mi 5 sekund: https://www.biblestudytools.com/tyn/
   może lepsza, ale język hardkorowo stary więc do zwykłej lektury średnio się nadaje :)

   This is the boke of the generacion of Iesus Christ the sonne of Dauid the sonne also of Abraham.

   In the beginnynge was the worde and the worde was with God: and the worde was God.2 The same was in the beginnynge with God.3 All thinges were made by it and with out it was made nothinge that was made.4 In it was lyfe and the lyfe was ye lyght of men
   pokaż całość

   +: SkonczonyChlop
  • więcej komentarzy (22)

 •  

  #chrzescijanstwo #chrzescijanstwoewangeliczne #biblia

  źródło: 244336021_1048247925929514_4938399921151607519_n.jpg

  +: hej_wisos, r..n
 •  

  Zagubił się chłop strasznie na wartostradzie xD

  #rower #poznan #rowerowypoznan

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2021-10-08-21-50-22-606_com.google.android.apps.photos.jpg

 •  

  Daily reminder

  Że Kościół Katolicki to zdrajcy Polski (cały spis ostatnich 1000 lat: https ://docdro. id/6K0GaH9)
  To instytucja która przez lata niszczyła Polską kulturę, walczyła z przejawami narodowościowymi i niepodległościowymi, a po 89’ uczy kłamliwych tez jakoby był zbawcą Narodu Polskiego, bez którego by Polski nie było, bo uchronił Polaków przed Rudsyfikacją i Germanizacją podczas zaborów, do których sam doprowadził i podczas których wspierał czynnie zaborców przez działalność kleru oraz papieskimi encyklikami i brewami.

  -Do ostatecznego upadku Rzeczpospolitej Obojga Narodów doprowadziła bezpośrednio Targowica zawiązana przez katolików sygnowana przez biskupów katolickich i błogosławiona przez katolickiego papieża, a wspierana oficjalnie przez prawosławną Rosję, która walczyła z Konstytucją 3 Maja. Warto nadmienić, że Konstytucja 3 maja ustanawiała Katolicyzm jako oficjalną religię państwową i przeciwko temu wystąpił Kościół Katolicki z papieżem na czele przy wsparciu prawosławnej Rosji.

  -Podczas zaborów wszelkie Polskie powstania narodowe wymierzone przeciwko Prawosławnej Rosji były potępiane przez Kościół Katolicki przez samych papieży. Jeden z nich wydał brewe „Cum Primum” w której nakazuje katolickim Polakom podległość prawosławnemu caratowi Rosji.

  -Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt. Kościół Katolicki na terenach nowo utworzonej 2RP zamiast odbudową kraju zajął się zagarnianiem majątku dla siebie oraz prześladowaniem Ukraińców i prawosławnych na wschodzie kraju.

  -Podczas drugiej wojny światowej biskupi katoliccy czynnie wspierali Naizstów, a po agresji 3Rzeszy na 2RP złąmali podpisany z Polską Konkordat ustanawiając Niemieckich Biskupów na podbitych terenach.

  -Po wojnie Katoliccy biskupi przy pomocy Czerwonego Krzyża pomagali Nazistowskim zbrodniarzom, któ®zy wymordowali 20% Polskich obywateli, uciec przed sądem wojennym. Żaden z nich nie poniósł kary ani nie dostał reprymendy od żadnego papieża, nawet „Polaka” Jana Pawła II.

  -W latach 50’ Kościół Katolicki czynnie wspierał PRL z okresu Stalinizmu w walce z „bandami podziemia” czyli żołnierzami AK i NSZ, którzy nie uznali władzy komunistycznej w kraju.

  -Podczas Strajków Robotniczych w 81’ kardynał prymas Wyszyński nawoływał do zakończenia strajków przeciwko legalnej wg niego władzy PRL i powrotu do pracy.

  -Po 89’ po obaleniu władzy komunistycznej Kościół Katolicki zamiast zająć się odbudową Polski zajął się rozkradaniem majątku Polaków przy pomocy Komisji Majątkowej odbierając Państwu Polskiemu, Samorządom i Polakom ziemię za bezcen wg utajnionych dokumentó bez nadzoru żadnej instytucji.

  -Obecnie Kościół Katolicki oficjalnie mimo rzekomej „apolityczności” wspiera władzę rozkradającą kraj; chroni pedofili, którzy gwałcą polskie dzieci; spowodował ograniczenie praw polskim kobietom.

  PS. Katolicyzm nie ma monopolu na chrześcijaństwo, a jak ktoś rzeczywiście przeczytał Biblię i nauki Chrystusa mu są bliskie to nie może być Katolikiem, bo te dwie rzeczy stoją do siebie w sprzeczności.

  #religia #katolicyzm #bekazprawakow
  pokaż całość

  •  

   PS. Katolicyzm nie ma monopolu na chrześcijaństwo, a jak ktoś rzeczywiście przeczytał Biblię i nauki Chrystusa mu są bliskie to nie może być Katolikiem, bo te dwie rzeczy stoją do siebie w sprzeczności.

   @jbc_wszystko: jeśli ktoś jest katolikiem i osobą dorosłą, myślącą to znaczy, że:

   1. nie przeczytał Biblii
   2. nie jest zainteresowany nauką Chrystusa.

   Osobiście opuściłem kościół katolicki pod wpływem Biblii kiedy miałem 18 lat i jestem ewangelikiem. Pozdrawiam.

   pokaż spoiler najśmieszniejsi są wykopowi gimbo ateusze, które na jakąkolwiek wzmiankę o Biblii, chrześcijaństwie, wyśmiewają moją wiarę, zakładając, że wyznaję katolickie nauki (niemające wiele wspólnego z Biblią i chrześcijaństwem).
   pokaż całość

  •  

   @nicspecjalnego: dlatego skazano na śmierć np. Marcina Lutra - bo ośmielił się jako pierwszy przetłumaczyć Biblię z łaciny i greki na język ojczysty (niemiecki) i wystąpić przeciwko płatnym "odpustom".

  • więcej komentarzy (147)

 •  

  Witam, mam propozycję by zebrać wszystkie strony niesłusznie cenzurowane przez lewacki wykop ru
  Wiem że trochę ich jest.

  Pierwsza pozycja: https://gotquestions org - strona chrześcijańska (zwykła strona nurtu ewangelicznego, nie żadne sekty). Na pytania dlaczego jest zablokowana, wykop milczy.

  #wykop #cenzura #afera #moderacjacontent #gotquestions pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ian

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.