•  

  @Pirado: Witam serdecznie.
  Również pochodzę ze wsi i pomagam ojcu na gospodarstwie (połowa Twojego). Jestem od Ciebie dwa lata starszy, ale praca na gospodarstwie nigdy mnie nie interesowała. Sprawy przybrały jednak inny obrót, niż bym chciał. Specjalnie założyłem konto, by zadać Ci kikla pytań po przeczytaniu Twojego AMA. Jeżeli będziesz miał czas i chęci to odpisz na nie. Pytania:
  1. Jakie są Twoje stosunki z ojcem? Czy jest człowiekiem surowym, wymagającym?
  2. Nie przerażała Cie na początku perspektywa ogromu stresu i obowiązków na gospodarstwie? Co zasiać, kiedy, gdzie, pilnowanie krów pod względem zacielania, spłacanie kredytów itp?
  3. Jak do zakupu samochodu odnosił się Twój ojciec? Czy kupiłeś go sobie jeszcze za Jego rządów:) czy jak już przejąłeś gospodarstwo?
  4. Jak radzisz sobie z gniewem lub złością odnośnie tego, że nie masz wolnego, żadnych wakacji itp? Lub czy to Ci nie przeszkadza, że praca jest codziennie, zwłaszcza w lato?
  5. Myślisz, że Twoja dziewczyna, jeśli sprawy potoczą się dobrze, będzie chciała zostać na gospodarstwie i Ci pomagać?
  6. Czy ciężko jest o dobrego pracownika w Twoich stronach? Trzeba cały czas go pilnować? Czy 500 zł tyg. go satysfakcjonuje?
  7. Czy Twojej dziewczynie nie przeszkadza, że masz dla niej mało czasu przez wzgląd na pracę?
  8. Czy w lato wypuszczasz jałowiznę na pastwiska? Chodzi mi o to, że potem jest dużo problemów z ich przeganianiem z jednego pastwiska na inne?

  Na razie tylko to mi przychodzi do głowy:) Poza tym super AMA!
  Pozdrawiam!
  pokaż całość

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Iluminator123

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Iluminator123

Osiągnięcia (1)