Jestem Sługą Bożym, młotem na czarownice i mieczem w rękach Aniołów.

 •  

  #komputery #ssd #samsung

  Mirki mam teraz system postawiony na SSDku jednak potrzebuję dokupić sobie do komputera trochę więcej pamięci, bo zaczyna mi brakować (systemowa partycja 14GB wolnego miejsca na 232GB :/). Moje oczy kierują się na samsunga evo 970 Nvme. Tu pojawiają się moje dwa pytania:

  1) Wydajność evo970 jest oczywiście o wiele większa na papierze niż mojego obecnego 850 jednak załóżmy, że chciałbym mieć tam system, będzie taka zmiana odczuwalna? Na pewno nie w takim stopniu jak po przesiadce z HDD na SSD parę lat temu, ale wiecie o co chodzi.

  2) Czy da się łatwo sklonować partycję systemową na nowy dysk? Nie chciałbym bardzo bawić się w robienie backupów (hehe, spokojnie ważne dane mam zbackupowane) wszystkich programów, ustawień i tak dalej, bo to jest potem roboty na 1-2 dni żeby sobie to wygodnie poustawiać. Jak próbuję googlować temat to wyskakują w większości artykuły sponsorowane od jakiegoś softwaru tego typu, ale nie wygląda to zbyt przekonująco.
  pokaż całość

 •  

  #csiwykop #zlodzieje #oszukujo #szczecin #blik

  Uszanowanko wszystkim, otóż dziś moja znajoma dała się oszukać metodą na BLIKa(głupota, wiadomo). Gość przejął dostęp do konta FB jej siostry i socjotechnika zadziałała.
  Z historii transakcji ustaliłem, że do wypłaty doszło z bankomatu w Szczecinie przy ulicy Mickiewicza 142. Miał ktoś może w Szczecinie podobną historię? Jak z kwestią miejskiego monitoringu w Szczecinie w tej okolicy? Każda wskazówka na wagę złota, bo tak to z aktualnymi informacjami organy ds. Zwalczania przestępczości niewiele zrobią. pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Inkwizycja

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.