•  

  Jaka wersja prestashopa ma sens w 2022? Sklep tworzony od 0, później najprawdopodobniej integracja z ERPem. Gdzieś czytałem, żeby odpuścić wersję 1.7 i zostać przy 1.6, ale nie wiem jak to wygląda aktualnie.
  #prestashop

 •  

  Rack pull 21cm - 380kg ale tym razem w stroju :)

  Zrobiłem sobie prezent na "gwiazdkę", czyli strój do ciągów :) Bo to też jedna z rzeczy którą chciałem sobie sprawdzić póki jestem jeszcze naturalem, zanim wejdę na bombę.

  Póki co zrobiłem w nim kilka treningów, i jeszcze jest zbyt "sztywny" żeby móc w nim robić ciągi z podłogi, musi się wyrobić,rozciągnąć więc robię rack/block pulle w nim :)
  Dzisiaj akurat rack pull z sztangą na wysokości góry piszczela, zdecydowanie pod kolanem. Poszło względnie łatwo te 380kg, ale samo ciśnienie, napięcie które towarzyszy dźwiganiu w sprzęcie mnie po prostu wykończyło i wiedziałem że już na następną serie nie ma "gazu".
  W planie jeszcze były ciężkie shrugsy których nigdy nie robiłem właściwie... no i doszedłem do 360kg x 8, to myślałem że mi barki wyrwie lol.

  W każdym razie świetnie się dzisiaj bawiłem :) Im więcej kilogramów na sztandze tym większa zabawa po prostu.

  Jeśli chodzi o lower body i ciągi, próbuję nowego podejścia, chce w końcu ogarnąć ten kulejący lockout. Więc teraz ekstremalnie się na tym lockoucie chce skupić i zobaczyć co z tego wyjdzie za jakiś czas.

  Także z wyciskaniem jest lepiej to znaczy, już myślę okres przejściowy do wyciskania szeroko mam za sobą, i za jakiś tydzień myślę zacznę już normalnie trenować wyciskanie stosując szeroki chwyt, i zobaczymy co z tego wyjdzie i czy zostanę przy tym maksymalnie szerokim chwycie.

  Dzisiejszy trening
  Rack pull 21cm - 380kg x 1
  Shrugs - 360kg 3x8
  Reverse hypers 200kg 6x12
  Band AB - 3x12

  #silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ins0maniaC

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)