•  

  Widzieliście kiedykolwiek pieszego który by to nosił? xd
  O dziwo dzieciaki nie mają z tym żadnego problemu i często widuję tak u dorosłych nigdy.

  Dlaczego wszystkie te przepisy jakie PiS ciągle wprowadza to ciągle ciśnięcie kierowców a nikt nie daje jebania o to żeby zwiększyć widoczność pieszych? Czemu nikt nie daje jebania o pieszych wchodzących jak boty bez patrzenia, w słuchawkach? To jest walka o dodatkowy hajs do budżetu czy o bezpieczeństwo? Bo przerzucenie 100% odpowiedzialności na kierowcę kiedy wypadki są spowodowane tym, że w pełni świadomy człowiek wszedł pod nadjeżdżające auto to trochę chyba szukanie winowajcy w złym miejscu.

  #bezpieczenstwonadrodze #piesi #motoryzacja
  pokaż całość

  źródło: a.allegroimg.com

 •  

  "Kocham" polską policję. Wracałem sobie samochodem z sąsiedniego miasta z sesji RPG ze znajomymi. Godzina 23:30. Byłem na ulicy między rondem przy moim bloku, a rondem na osiedlu obok. Na tym odcinku są trzy przejścia dla pieszych. Ruch zerowy o tej porze.
  Jechał sobie przede mną radiowóz około 30km/h. Ja, pamiętając filmiki, na których wymuszają wyprzedzanie przed przejściami dla pieszych, zwolniłem i jadę sobie paręnaście metrów za nimi, także 30km/h. I oczywiście ich nie wyprzedziłem. Co zrobiła policja?
  Ano, kurwa, załączyli koguty i zaprosili mnie na kontrolę. Oczywiście wypuścili mnie od razu, bo dokumenty miałem w porządku, auto w porządku, byłem trzeźwy, więc nie mieli się do czego przyjebać. Mógłbym się z nimi kłócić, jaki jest powód zatrzymania, ale nie chciało mi się kopać z koniem.
  Pewnie szukali frajera. Oj, nieładnie. I potem policja się dziwi, jak obywatele mówią, że w normalnych krajach jak widzisz policjanta, to czujesz się bezpiecznie, a w Polsce jak widzisz policjanta, to zastanawiasz się, do czego się przypierdoli.
  #policja
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ipaq

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.