•  

  #protest #pasta #bekaztwitterowychjulek #heheszki

  Wybrał się Oskarek z Julką na ulice,
  Oskar wziął maseczkę, a Julka przyłbice.
  Będą głośno krzyczeć, będą protestować,
  Może też się uda kościół zdewastować.
  Przeważnie lubili w necie się przechwalać,
  Oskar pisał "je.ać", Julka wypier.alać.
  Ale na ulicy jak w gierce smartfona,
  Wojna się zaczęła, nikt ich nie pokona.
  Cały dzień czekali aż będzie szesnasta,
  Bo jak nie z rodzicem, nie zobaczysz miasta.
  Julka trzyma kredki, Oskar wziął strugaczkę,
  I z innymi dziećmi tak stworzyli paczkę.
  Gdy tak szli ulicą, krzyczą i śpiewają,
  że wszystkie kościoły porozpier.alają,
  że policja może robić tylko laski,
  a im zrobi gówno, je.ać białe kaski.
  Ale rzeczywistość twarz swą pokazała,
  Oskar dostał w pier.ol, Julka się posrała.
  Bo wojna nie smartfon i ekran przed tobą,
  Gdy idziesz na wojnę ktoś bije się z tobą...
  pokaż całość

  +: s.........g, LaszLo123 +53 innych
 •  

  #protest #bekazlewactwa

  I wy twierdzicie ze obalicie rząd? XDD a przed 15 sebkami uciekacie aż się kurzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Żałosne ( ಠ_ಠ)

  https://streamable.com/4ceydz

 •  

  Czy można być większym dzbanem? (-‸ლ)

  #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #polityka

  źródło: 1596812311415.jpg

 •  

  #bekazlewactwa #pasta #heheszki

  1. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce kobiety żyją na emeryturze średnio o 13 (!!!) lat dłużej od mężczyzn.

  2. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kobiety przejmują wyższe emerytury po swoich zmarłych mężach bo ci wypracowali je pracując w ciężkich i niebezpiecznych zawodach, pracując w nadgodzinach, pracując więcej lat.

  3. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce udział składek mężczyzn w funduszu emerytalnym wynosi 70% a udział obciążeń związanych wypłatami emerytur dla kobiet wynosi także 70%.

  4. Równouprawnienie jest wtedy gdy w duńskiej prasie w internecie pojawia się informacja, że bilans wkładu do PKB i czerpania z PKB Danii w liczbach relatywnych wynosi +2 dla mężczyzn i -1 dla kobiet i za parę dni, gdy próbuję tę wiadomość odnaleźć by ją udokumentować to nie ma po niej śladu.

  5. Równouprawnienie jest wtedy gdy wydaje się miliardy na profilaktykę raka piersi a na profilaktykę raka prostaty nic, choć śmiertelność jest porównywalna.

  6. Równouprawnienie jest wtedy kiedy są parytety i akcje afirmatywne na wygodnych, intratnych posadkach a nie ma w kopalniach, na przesyłowych liniach energetycznych i w innych niebezpiecznych i ciężkich zawodach, gdzie ofiarami wypadków padają w 98 procentach mężczyźni.

  7. Równouprawnienie jest wtedy, gdy liczba zgłaszanych przez kobiety WYNALAZKÓW wynosi zaledwie:

  0.5% w Norwegii
  1% w Kanadzie, Finlandii i Szwecji
  1.2% we Francji
  1.7% w USA


  pomimo akcji afirmatywnych, stypendiów, i funduszy dostępnych tylko kobietom na uczelniach i pomimo tego, że studia wyższe kończy więcej kobiet niż mężczyzn.

  8. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyźni są ośmieszani, lekceważeni i poniżani w reklamach serialach i publicznych wypowiedziach - spróbujcie odwrócić płcie np. w reklamie Media Expert z niejaką Dodą.

  9. Równouprawnienie jest wtedy kiedy publikatory do mdłości odmieniają rzeczownik kobieta przez wszystkie przypadki a słowo mężczyzna czy ojciec usłyszysz raz na kilka dni a w bałwochwalczym amoku wielbienia jedynie słusznej płci o głośnej morderczyni własnego dziecka mówi się „mama Madzi”.

  10. Równouprawnienie jest wtedy gdy samo wyartykułowanie słowa mężczyzna jest zgrzytem towarzyskim a wyrażenie jakiejkolwiek pochwały męskości to już poważne faux pas, obraźliwe dla jedynie słusznej płci i jej chłopiczków.

  11. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyzna nie ma żadnych praw decydowania o rozrodzie i potomstwie a jedynie obowiązek alimentacyjny. Kobieta może oszukać go co do płodności, zajść w ciążę wbrew jego woli i uzgodnionym zasadom i potem wmanewrować go w kilka dziesięcioleci płacenia alimentów, może dowolnie rozporządzać jego chcianym dzieckiem wedle swojej wygody – wyskrobać bez pytania o zdanie, podrzucić w oknie życia, oddać do adopcji, urodzić i nie poinformować ojca o posiadanym potomstwie bez żadnych prawnych konsekwencji.

  12. Równouprawnienie jest wtedy gdy na Światowym Kongresie Populacyjnym w Bukareszcie w 1974r. Dr. Elsimar Coutinho, wynalazca pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn musiał uciekać tylnymi drzwiami przed furią feministek, które nie chciały dać mężczyznom prawa decydowania o swoim ojcostwie. Te badania są blokowane do dzisiaj.

  13. Równouprawnienie jest wtedy gdy prawodawstwa różnych krajów blokują wątpiącym mężczyznom możliwość przeprowadzenia badań genetycznych w celu stwierdzenia ojcostwa.

  14. Równouprawnienie jest wtedy kiedy chłopcy nie znajdują właściwej edukacji w sfeminizowanym szkolnictwie, osiągają w nim gorsze wyniki a wdraża się programy afirmatywne wyłącznie dla kobiet studentek.

  15. Równouprawnienie jest wtedy gdy ratowniczka medyczna pracuje za taką samą płacę co ratownik ale to on ma nosić torbę medyczną bo dla niej za ciężka.

  16. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na bliskiej mi stacji benzynowej po raz pierwszy na nocnej zmianie ujrzałem kobietę, bo ona też potrzebuje nocnych dodatków, tyle że, za zapewne tę samą płacę, był tam również i znany mi chłopak sprzedawca dla jej ochrony - od lat nigdy przedtem nie było tam dwóch osób w nocy.

  17. Równouprawnienie jest wtedy gdy wezwana do przemocy domowej policja musi aresztować i wyrwać z domu tę większą i silniejszą stronę zatargu i jest to zawsze mężczyzna nawet jeśli to on ich wezwał i ma na twarzy wypalony kształt żelazka.

  18. Równouprawnienie jest wtedy, gdy proponuje się by definicję gwałtu rozszerzyć o sytuacje gdy oskarżająca kobieta była pod wpływem alkoholu lub środków odurzających i nie była w stanie wyrazić świadomej zgody nawet jeśli oboje razem pili lub ćpali... i dalej, nawet wtedy gdy trzeźwa kobieta dojdzie następnego dnia do wniosku... no... że raczej nie powinno do tego dojść. Wszystko w zakresie jej kaprysu.

  19. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy fałszywie oskarżony o gwałt mężczyzna ma zniszczone życie i karierę zawodową nawet jeśli udowodni się kłamstwo fałszywej oskarżycielce a sama ona przeważnie nie ponosi żadnych konsekwencji.

  20. Równouprawnienie jest wtedy gdy Rada Europy uchwala „Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”, choć wiadomo, że bez porównania głównymi ofiarami wszelkiej przemocy na świecie i od początku historii są mężczyźni. Tytuł konwencji ich pomija. Przemoc wobec mężczyzn od zawsze opłaca się społeczeństwom, są oni w 40 procentach ofiarami przemocy domowej różnej formy a dzieci padają ofiarami przemocy głównie kobiet.

  21. Równouprawnienie jest wtedy, gdy niejaka Hilaria Klintonowa ogłasza całemu światu, że głównymi ofiarami konfliktów zbrojnych są kobiety bo w tych konfliktach giną ich ojcowie, synowie i bracia.

  22. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kanadyjska feministka i profesor prawa Elizabeth Sheehy uczy swoich studentów, że kobiety powinny mieć prawo bezkarnego zabijania swoich męskich partnerów w sytuacjach przemocy domowej. Profesora radzi także, żeby kobiety nie opuszczały swoich partnerów z którymi mają gwałtowne relacje bo to zbytnio skomplikowałoby ich życie i by wybierały łatwiejszą metodę – morderstwo. Obiecuje, że będzie walczyć o zmianę prawa w tym zakresie tak by im to ułatwić. Spróbujcie odwrócić płcie. Ta kobieta nie została ani aresztowana ani przebadana przez psychiatrę.

  23. Równouprawnienie jest wtedy, gdy skazana na dożywocie mężobójczyni Kiranjit Ahluwalia otrzymuje nadzwyczajne złagodzenie wyroku i odznaczenie od żony Tonny’ego Blaira, Cherie Blair. Ta pomysłowa kobitka pilnie uczyła się jak zrobić napalm, wyprodukowała go, oblała nim śpiącego męża i podpaliła. Dzisiaj pisze książki i zarabia na prelekcjach.

  24. Równouprawnienie jest wtedy, gdy gwiazdki porno obnażają się pracując za godziwe lub wielkie pieniądze i to jest oburzające bo przecież ciało kobiety nie jest na sprzedaż, a jednocześnie oglądanie brutalnych sportów walki gdzie, również za pieniądze, walczą mężczyźni a krew bryzga po pierwszych rzędach widzów a panienki piszczą z podniecenia jest całkiem OK – bo ciało i zdrowie mężczyzny JEST na sprzedaż.

  25. Równouprawnienie jest wtedy, gdy mój przyjaciel, pracujący w UK jako nauczyciel i dorabiający jako ochroniarz jest atakowany, lżony, publicznie łapany za genitalia przez pijane kobiety i napominany przez szefostwo za zbyt zdecydowane działania wobec wulgarnych i agresywnych napastniczek i gdy jego partnerka, z którą ma dziecko, a która w życiu nie przepracowała jednego dnia i całe dnie spędza na Facebooku, żąda od niego wykonania zaniedbanych przez nią prac domowych gdy ten wraca do domu po pracy na dwóch etatach.

  26. Równouprawnienie jest wtedy, gdy sześcioletni chłopiec oskarżany jest o molestowanie seksualne.

  27. Równouprawnienie jest wtedy, gdy feminofaszystowska ideologia podobno walczy z każdą dyskryminacją dopuszczając jedynie dyskryminację wobec mężczyzn. Nazywa się to tam dyskryminacją pozytywną. Patrz: Szwecja.

  28. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na uniwersytetach, na siłowniach i basenach pływackich praktykuje się godziny tylko dla kobiet, najczęściej w najlepszych dla tych zajęć porach dnia, gdy są restauracje tylko dla kobiet, sex shopy tylko dla kobiet, w Indiach pociągi tylko dla kobiet a w Rosji taksówki tylko dla kobiet, natomiast tradycyjnie męskie kluby i stowarzyszenia zmuszane są do otwarcia się dla kobiet.

  29. Równouprawnienie jest wtedy, gdy w ramach zwalczania prostytucji karze się klientów prostytutek a one same mogą nadal uprawiać swój proceder bez żadnych konsekwencji. Dlaczego podobna filozofia nie nie jest stosowana wobec dealerów narkotykowych i ich klientów??

  To jest równouprawnienie a'la feminazizm...
  pokaż całość

  •  

   The conference hall was full of women,” Coutinho says on the phone, his gravelly voice matching his website’s picture of a suave doctor with slicked-back grey hair. “I was going to tell them, ‘Now you don’t have to take pills if you don’t want.’” Yet, having determined their own fertility through the contraceptive pill for little more than a decade, his female audience were determined not to relinquish control. “To my surprise, I was shouted down and booed out.”

   Despite such reactions, poorer countries with fast-growing populations found gossypol appealing because it could be extracted cheaply from cotton farming waste. Coutinho also worked with the Chinese government, which in 1972 ran gossypol trials with 8,806 men. Daily doses successfully reduced sperm counts enough to satisfy researchers, but side-effects were a cause for concern. One notable problem was that 66 of the men had low potassium in their blood. More importantly, sperm levels in many men didn’t return to normal when they stopped taking the pill

   taki artykuł

   @Bover: taki artykuł ale może być tak ze Courinho tak się boi feministycznego lobby ze nie wspomina akurat w artykule o uciekaniu ani kobietach blokujących badania, w dalszej części artykułu podany jest wręcz cytat ze

   Attempts to revive interest in Brazil after fresh trials put the potassium problem down to the Chinese diet also foundered, and in 2001 the gossypol saga came to an end. Coutinho mischievously suggests machismo in government may have been a contributing factor. “We worked on this for many years and realised men are very afraid of losing virility,” he says. “Maybe those judging our application were among them.”
   pokaż całość

  •  

   @bojazn: no raczej wygląda jednak na to, że efekty uboczne są przyczyną, że nie ma tego na rynku. Czyli jednak pkt 12 przekoloryzowany.

  • więcej komentarzy (34)

 •  

  Lewicowi krzewiciele tolerancji i wolności słowa w akcji ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja #bosak

  źródło: 1593787411855.jpg

 •  

  -Adrian Zandberg wygrywa wybory

  -Idziesz do pracy państwową drogą (Samochód dostaniesz z przydziału dopiero za 15 lat)

  -twoja noga wpada w dziurę w drodze

  -przewracasz się na drzewo i uszkadzasz kark

  -piszesz pismo do urzędu ze skargą.

  -urząd oddala skargę i nakłada na ciebie koszty administracyjne.

  -prosisz o przydział wózka, który dostaniesz za 7 lat.

  -urząd nakłada na ciebie karę za nieprzestrzeganie dyrektywy o bezpiecznym przemieszczaniu się.

  -płacisz 900000000000 złotych kary (hiperinflacja)

  -czekasz kilka dni aż złoty się zdewaluuje jeszcze bardziej i płacisz karę.

  -czołgasz się z urzędu do domu

  -prosisz przechodniów o pomoc

  -Przechodnie cie olewają bo mówią że to państwo ma pomagać ludziom a nie prywatne osoby.

  -czołgasz się dalej, jesteś już blisko domu

  -spotykasz Zandberga

  -Zandberg skarży cie za nie korzystanie z publicznego transportu.

  -Zandberg jako dygnitarz partyjny wykorzystuje wpływy aby cie udupić.

  -płacisz 90000000000000000000000 złotych kary

  -nie masz z czego zapłacić bo zużyłeś już wszystkie oszczędności do podcierania się.

  -komisja ludowa uspołecznia całe twoje ciało i decyduje o wycięciu ci nerki

  -państwowy szpital wycina ci nerkę

  -ponieważ szpitalu nie stać na znieczulenie, czyste narzędzia chirurgiczne ani żadne inne dodatkowe usługi, podczas wycinania ci nerki nożem do masła przez pijanego lekarza wdaje się zakażenie

  -prosisz szpital o leczenie, bo inaczej spadniesz z rowerka

  -szpital odpowiada że trzeba się zapisać do kolejki leczenie otrzymasz za 20 lat.

  -szpital wzywa milicje

  -zostajesz wyrzucony na ulicę i umierasz

  -twoje ciało zjadają głodni ludzie.

  -kolejne zwycięstwo socjalizmu.

  #pasta #heheszki #bekazlewactwa #socjalizm
  pokaż całość

  +: Deno, A................g +38 innych
 •  

  8:00 - Ulepiłem bałwana.

  8:40 - Przechodząca feministka spytała, czemu nie bałwankę.

  8:43 - Ulepiłem też bałwankę.

  8:50 - Inna feministka poskarżyła się na fakt, że bałwanka ma piersi - w końcu to uprzedmiotowienie kobiet.

  8:54 - Para gejów z naprzeciwka przyszła ponarzekać, czemu nie ulepiłem dwóch bałwanów jednak.

  9:02 - Transseksualista/tka/"osoba" spytała, czemu nie zrobiłem po prostu bałwosoby z doczepianymi i odczepianymi częściami.

  9:15 - Weganie z sąsiedztwa wpadli z awanturą, iż marchewka to jest ich żywność a nie nos dla bałwosób.

  9:22 - Nazwano mnie rasistą, gdyż śnieżne postaci są ZBYT BIAŁE.

  9:31 - Mój bliskowschodni sąsiad przyszedł z żądaniem, bym natychmiast ubrał bałwankę.

  9:40 - Przyjechało czternaście radiowozów policji, gdyż studenci z pobliskiego uniwersytetu poczuli się urażeni całą sytuacją.

  9:42 - Feministka z sąsiedztwa złożyła drugą już skargę - tym razem na miotłę u bałwanki, gdyż przypisuje ona stereotypowe role płciowe.

  9:48 - Przewodniczący miejskiej komisji ds. równości przyszedł i grozi mi eksmisją.

  9:55 - Pokazała się ekipa z telewizji, zadawali mi pytania czy jestem w stanie wskazać różnice między bałwanem a bałwanką. Odpowiedziałem, iż śnieżne "kule" co chyba się im nie spodobało. Następnie o godzinie

  10:00 - pokazali mnie w TV oraz nazwali seksistą.

  10:10 - Przyjechała opieka społeczna. Spytali, czy mam jakiś wspólników, po czym odebrali mi dzieci.

  10:19 - Skrajnie lewicowi demonstranci, urażeni wszystkim, urządzili marsz po mojej ulicy, domagając się natychmiastowego aresztowania i skazania mojej skromnej osoby.

  11:00 - Pojawiłem się w największych mediach na całym świecie jako rasista, seksista, homofob, człowiek podejrzewany o terroryzm, który wykorzystuje pogodę do rozsiewania nienawiści i niepokojów.

  W południe śnieg stopniał.

  Morału w sumie brak. Tak własnie wygląda świat wśród "płatków śniegu".

  #pasta #heheszki #bekazlewactwa #bekazfeministek
  pokaż całość

 •  

  #p0lka #heheszki #humorobrazkowy

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1566818964730.jpg

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @Credek no tak bo oni w Białymstoku ono zaczęli działalność, wcześniej ich nie było. ( ͡º ͜ʖ͡º)
   A słyszałeś o profanacji symboli religijnych, które odbywały się wcześniej na innych marszach?
   Dziwisz się że się ludzie wkurwil? Tęczowi potrafią tylko krzyczeć o tolerancji, a sami nie mają jej dla nikogo. Obrażają każdego wokół, a później się dziwią że ich nikt nie lubi. Wejdz sobie np. na tag bekazkatoli i zobacz co wypisują osoby tolerancyjne z tęcza w avatarach( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   Jestem heteroseksualny ale poszedł bym w takim marszu i jak któryś by mi takimi epitetami rzucał i obrażal to bym naplul i zajebal w tą pusta pale...

   Wielu tam takich nie było XD wszyscy potulnie rozbiegli się jak myszy gdy pojawi się kot XDD

   Wracając jeszcze do Białegostoku, to nie wiem jakim amebą trzeba było być żeby nie wiedzieć jak to się skończy. Ale widzę że tęczowi na to tylko czekali. Teraz mogą robić z siebie ofiary i płakać jacy są pokrzywdzeni i dyskryminowani( ͡º ͜ʖ͡º)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (17)

 •  

  #bekazlewactwa #lgbtqwerty #4konserwy #neuropa #lgbt #bekazpodludzi

  Właśnie jakiś lewacki dzban mi usunął komentarz, który zawierał ten obrazek XD i dodał mnie na czarnolisto XDD to jest właśnie ich tolerancja XD hipokryci (-‸ლ)

  źródło: 1560013242484.jpg

 •  

  Bądź mną
  Nauczyciel level 42 here
  Nigdy nie ruchałem
  W sumie nie wiem co odpierdalam w tej szkole, uczniowie za plecami się śmieją że jestem kretynem
  Dostań 1000zł podwyżki tak o
  Profit jak chuj


  Bądź mną
  Nauczycielka angielskiego lvl 35
  Taka trochę dziunia, na lekcji maluj sobie paznokcie
  No dobra kurwie, teraz musi wyschnąć a zaraz dzwonek, macie pół książki na zadanie do domu, tylko nie zapomnijcie bo teraz dostanę 1000zł podwyżki xD


  #protestnauczycieli #bekazpodludzi #patologiazewsi #bekazpisu #strajknauczycieli
  pokaż całość

  +: p.....l
 •  

  zawsze gniję z bulu dupy biernych palaczy, wiecie ile rama szluge kosztuje? z 15 zyla, a ja to w ogóle takie dobre palę, 16,50 płacę, chociaż w tym roku jeszcze nie kupowałem, już pewnie 17. odpalam przy takim moją wartą prawie złotówkę fajkę, daję mu posmakować odrobiny luksusu, zobaczyć jak to pachnie chociaż skoro go nie stać na posmakowanie, a ten jeszcze będzie z ryjem wyskakiwał że mu 'śmierdzi' i że on nie chce tego czuć xD typie, ogarnij się, korzystaj jak dają, kiedyś zrozumiesz ten aromat i będzie żal że wcześniej się nie nawróciłeś xDD

  #papierosy #wykopsmokersclub #pasta #heheszki #takaprawda
  pokaż całość

 •  

  Jutro Światowy Dzień Kaca, więc przypominam kilka złotych rad dla młodszych adeptów alkoholu, którzy chcą przeżyć dzisiejszy wieczór bez szwanku.

  1. Przede wszystkim rzyganie: to nie wina alkoholu, jak się powszechnie uważa, ale zalegającego w żołądku pożywienia. Najlepsi zawodnicy wiedzą, że pije się tylko na ZUPEŁNIE pusty żołądek. Brak rzygania = brak kaca.
  2. Palenie dużej ilości fajek, bądź przebywanie w zakopconym pomieszczeniu to sposób na zdrowy poranek. Dym papierosowy (chociaż ciężki), posiada wiele substancji, które obniżają ryzyko kaca.
  3. Tanie alkohole (zwłaszcza wódka) nie są może najlepsze w smaku, ale są słabiej przefiltrowane, więc zawierają więcej mikroelementów, które skutecznie chronią przed kacem.
  4. Wódkę dobrze popijać piwem - im mocniejszym, tym lepiej. Piwo ma dużo witamin, które rozrzedzają procenty zawarte w mocniejszych alkoholach oraz nawadniają dużo lepiej niż woda. Strzeżcie się soków owocowych, bądź wody z cytryną - zawarty w nich kwas askorbinowy wzmacnia działanie alkoholu i zwiększa ryzyko kaca.
  5. Dobrze jest co jakiś czas pić napoje energetyczne. Zawarta w nich kofeina utrzymuje organizm w wysokiej formie, co pozwala na szybsze neutralizowanie alkoholu. Szczególnie dobrze jest łączyć napoje energetyczne z wódką, ponieważ to z nią organizm radzi sobie najdłużej.
  6. O północy należy koniecznie wypić szampana - najlepiej całego. Zawarte w nim bąbelki sprawią, że wspomniane wcześniej witaminy z piwa lepiej się wchłoną i pozostaną w organizmie na dłużej.
  7. Na koniec imprezy należy koniecznie wypić wszystko, co jest na stole - mieszanie alkoholi (wbrew pozorom) jest zdrowe i zmniejsza ryzyko kaca. Najlepsze jest oczywiście wino lub whisky - beczki, w których te trunki dojrzewają, zawierają zbawienne dla zdrowi naturalne olejki.

  Teraz możecie już szczęśliwie iść na sylwestrowe zabawy bez ryzyka złego samopoczucia nazajutrz!

  Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku!!!

  #alkohol #alkoholizm #pasta #heheszki
  pokaż całość

  +: zielona_rzaba, t............a +1305 innych
 •  

  Najsmutniejsze zakończenie w historii kina, i nawet z tym nie handlujcie (╥﹏╥)

  #chlopakizbarakow #trailerparkboys

  źródło: youtube.com

  +: D.......o, anetaz29 +5 innych
 •  

  Właśnie skończyłem 12 sezon i doszedłem do wniosku ze za granicą to nawet patologie mają lepszą (-‸ლ)

  #chlopakizbarakow #trailerparkboys

 •  

  Eh nareszcie normalna niedziela (ʘ‿ʘ) można zrobić zakupy jak człowiek, a nie chodzić po parkach jak debil. W końcu czuje się jak w normalnym, cywilizowanym kraju (szkoda że ostatnio coraz rzadziej się to zdaża) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #zakazhandlu #zalesie #bekazpisu #bekazpodludzi #gownowpis

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika J-Roc

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)