wyzwoliciel stłamszonych

 •  

  -165 cm wzrostu
  -morda 1,25/10
  -odstajace uszy
  -fobia społeczna
  -depresja
  -praca za 2100 brutto
  -psychika skrzywiona przez rodziców którzy bili mnie kablem
  -nigdy się nie całowałem ani nie trzymałem za rękę
  -brak znajomych

  #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #depresja #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski pokaż całość

  •  

   Tak w ogole gdyby normiki przestaly dawac "rady" przegrywom, tylko placili podatki na psychoteroapeutow, to rzeczywiscie pomogliby przegrywom

   @3142042: im nie chodzi o to, żeby pomóc. Kiedyś pisałem że tu chodzi o to, by zaspokoić swoje wewnętrzne poczucie winy wytworzone przez gnębienie słabszych od siebie. To jest bardzo prosty efekt psychologiczny, któremu każdy normik zaprzeczy, ale naprawdę, tu nie chodzi o to by pomóc, a o to, by się "wybielić". pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Za umieszczanie syren policyjnych albo ambulansowych w reklamach radiowych powinni karać. Jedziesz sobie do pracy, słyszysz w tle karetkę, chcesz już zjeżdżać, żeby zrobić miejsce do przejazdu aż tu nagle słyszysz:

  pokaż spoiler "Io io Kubuś nie wziął antybiotyku"


  No szlag człowieka trafia...

  #zalesie

 •  

  Lato powoli dobiega końca. Dla niektórych zbliżająca się jesień przyczyną melancholijnego nastroju, smutku, zwątpienia, a dla niektórych nawet nasilenia epizodów depresyjnych.

  Wyobraźcie sobie więc, że dla niektórych ten okres jest czymś na co długo czekali. Wyobraźcie sobie słodkie, młode maturzystki, które wręcz kipią z radości, że wyjadą w końcu na studia do wielkiego miasta wojewódzkiego. Niektóre wyjadą same, by spuszczone ze smyczy odbywać stosunki płciowe z innym partnerem co tydzień. Niektóre już szukają mieszkań do wynajęcia ze swoimi chłopakami poznanymi w szkole średniej i wieku 19 lat będą się bawić w dom, będą uprawiać miłość kilka razy dziennie, będą mieć godziny przytulania, wspólnego grania w gry(!), oglądania filmów, żartowania, gilgotania, śmiechu, wycieczek, gotowania, romantycznych wieczorów.... Dzięki tym niby niepozornym czynnościom, po ukończeniu studiów mają już wszystkie doświadczenia niezbędne do spokojnego, dorosłego życia. W wieku 25 lat.

  A Ty czytelniku? Czy czasem nie masz wrażenia, że spóźniłeś się na pociąg zwany życiem?

  Oczywiście, możesz sobie teraz znaleźć dziewczynę, ale jeśli masz już swoje lata to niestety, ale większość wartościowych kobiet już została zabrana z puli, przez chłopaków nawet nie z bogatych, ale normalnych domów, z normalnymi zdrowymi rodzicami. Możesz chcieć zagłuszyć samotność dziewczyną, której pasje to jedzenie czipsów, oglądanie gównianych seriali, malowanie paznokci, plotkowanie, picie redsa z koleżankami - w pewnym wieku nie ma już w czym przebierać. Jeśli twoja rodzina jest rodziną dysfunkcyjną możesz się z niej wyrwać - wziąć swoje rzeczy i trzasnąć drzwiami może trwać kilka minut. Jednak bagażu emocjonalnego, który dostałeś nie pozbędziesz się tak łatwo. Często nawet nie będziesz wiedział, że go masz. Dopiero poczucie bycia innym, gorszym, które dostaniesz od innych ludzi sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, co jest tego przyczyną. Przecież zrobiłeś A, potem B i robisz C, tak jak inni mówili, że trzeba zrobić!

  Dobra, wiesz, że coś jest nie tak. Trzeba coś z tym zrobić. Psychoterapia, to będzie to!
  Świetnie, nie ma to jak chcieć prostować 20 kilka lat w kilka- kilkanaście miesięcy. Próbować można i polecam. Nie zapominaj tylko, że jeśli mieszkasz w polsce (specjalnie z małej), to terminy są na za kilka miesięcy. Spotkania co dwa tygodnie. Po godzinie. W tym tempie to do śmierci się z tym nie uporasz.

  Całe szczęście można iść prywatnie! Wystarczy tylko wysupłać kilkaset złotych miesięcznie. Hmmm, koszty utrzymania zjadają prawie całą twoją wypłatę, a Ty kolejny miesiąc obiecujesz sobie, że w końcu coś odłożysz i kupisz potrzebne ubrania?

  Wyjdź z domu, spójrz na tych wszystkich szczęśliwych, dynamicznych ludzi idących z podniesionymi głowami i pomyśl jak cudownie by było mieć jak oni. Zawsze mieli ładne ubrania, zawsze mieli ciepło w domu, zawsze mieli coś na obiad, ich rodzice zawsze się szanowali i żyli w zgodzie.
  A jak tam Twoje wspomnienia? Ej, czemu spuszczasz głowę? Co, smutno? Przypomnij sobie co czytałeś w internecie - "przeszłość nie ma znaczenia!". Nie pomaga? No tak, w końcu to pisali ci, których złe wspomnienia to te, kiedy mama nie kupiła im nowych Adidasów za 400zł tylko za 350zł....

  Może zdobędziesz dobrze płatną pracę. Może będziesz miał własny dom. Może i znajdziesz dziewczynę. Może i będziesz odbywać seks. Może i dostaniesz przytulanie.

  Jednak za każdym razem na dźwięk słów "dzieciństwo", "młodość", "rodzice", na widok scen w filmach o beztroskiej młodości, będziesz odczuwał, żal, gorycz i smutek... Nie jest tak jak miało być.

  #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #feels
  pokaż całość

 •  

  Tematy z których nie warto żartować przy kobietach: gwałty (zgwalcenia), ich wiek, ich waga, ich ego xd #logikarozowychpaskow

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika JachuPL

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)