Programista 1,5k :(

 •  

  EA to nadal stan umysłu. Zablokowali dotychczasową możliwość cofnięcia pre-orderu i obecnie można to robić tylko kontaktując się bezpośrednio z działem za to odpowiedzialnym. Widać, że ilość osób które zdecydowały się bojkotować tytuł była na tyle duża, że wydawca robi wszystko aby kolejnym klientom to jak najbardziej utrudnić.

  Dodatkowo pomimo obniżenia ilości kredytów potrzebnych do odblokowania postaci - obniżyli też wszelkie nagrody oraz bonusy za mecze, tak że system progresji oparty na RNG i skrzynki staje się jeszcze bardziej grindowy.

  Jeden z serwisów kupił skrzynki o wartości 100 dolarów, ale ilość kredytów jakie z nich otrzymał nie jest wystarczająca do tego aby odblokować jakakolwiek z droższych postaci.

  Loot jest tak bardzo losowy, że przez całe godziny gry może się okazać, iż do lubianej klasy nie dostaniecie ani jednego przedmiotu ze skrzynek. Do tego P2W jest tak silny, iż gra dla osób które nie wydają realnej gotówki są skazani na porażkę z góry. Szczególnie jest to odczuwalne w walkach myśliwców i trybach o na nich opartych.

  #gry #ea #starwars #battlefront
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  lvl 35 i życie doświadczyło mnie już dużo. 8 lat starania się o dziecko. 3 poronienia. W końcu pojawił się Franuś. W miarę dobra praca, kochana żona, sielanka. Po roku ciąża - nieplanowana. Cieszymy się znowu. Wszystko ok. Pierwsze prenatalne pokazują coś nieprawidłowego w mózgu. Później kolejne badania potwierdzają, że coś nie tak. Podejrzenie agenezji robaka móżdżku + agenezji ciała modzelowatego lub zespół Dandy-Walkera. Rozpacz. Lekarze namawiają na usunięcie. Zaczynamy śledzić internety i niektóre przypadki tego cholerstwa są w miarę normalne. niektóre ciężkie. Decydujemy się rodzić. Urodził się prześliczny synek. 1,5 miesiąca w szpitalu. I teraz spada kolejna rzecz i diagnoza: podejrzenie Walkera-Warburga. Jeszcze gorsze niż Dandy-Walker. Nosz k...a Mam nadzieję, że się nie potwierdzi, bo rokowania przy tym to: większość dzieci nie dożywa 3 roku życia. Mały walczy, zaczął sam jeść. Przed nami operacja oczu i ewentualnie jakaś zastawka w główkę. Pomimo że nie zarabiam minimalnej krajowej (6500 zł netto) to trochę obawiam się czy damy radę finansowo. Coś tam NFZ refunduje ale większość prywatnie. Operacja 6000 zł jedno oko, rehabilitacja 4x w tyg po 150 zł za jedną, itd.... Wszystkim pokazuję na około że damy radę ale prawda jest taka że coraz bardziej zderzam się z rzeczywistością (╯︵╰,)

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  pokaż całość

 •  

  Wchodzisz w poniedziałek rano na mirko i pierwsze 100 postów jest o tym jak to ludzie chcą się zabić, nie umarli we śnie i jak bardzo nienawidzą poniedziałków. Ja pierdole, jak wy żyjecie jak ciągle tak narzekacie na swoje życie? #zycie #mirko #mikroblog #poniedzialek #dziendobry

  źródło: i0.kym-cdn.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jakoushirou

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.