Programista 1,5k :(

 •  

  Tym razem coś co przyda się w każdym komputerze. Robimy #rozdajo z oryginalnym dyskiem SSD od Samsunga, czyli Samsung 850 EVO o pojemności 250GB !!!

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Więcej informacji o tym produkcie znajdziecie tutaj: Samsung 850 EVO 250GB Solid State Drive
  Niestety mamy jeszcze tylko 8 sztuk w super cenie $109.99
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ci którzy jeszcze nie mają - po włożeniu takiego dysku wasz komputer dostanie niezłego kopa i różnica w szybkości jego działania będzie bardzo zauważalna.

  Ci którzy już mają - nie chcielibyście mieć drugiego takiego na dane? Może przy wygranej zamienimy ten dysk na jakieś inne akcesorium lub cześć komputerową w podobnej cenie? Zobaczymy co powie zwycięzca!

  Inne pokrewne produkty, które oferujemy na swojej stronie, a na które obecnie trwa promocja opisaliśmy w tym wpisie

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Zasady:
  1. Plusuj ten wpis
  2. Obserwuj profil @GearBest_Polska na wykopie
  3. A w komentarzu śmieszkujemy poza kontrolo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Wyniki:
  W środę (21.06) ok godziny 10:00.

  pokaż spoiler Niech moc śmieszka będzie z wami, a my dzielimy się dyskami!


  #gearbest #komputery #dyski #ssd #pcmasterrace #gry #rozdajo
  pokaż całość

  źródło: rozdajossd.png

 •  

  W skrócie: Dziewczyna nie chce nikomu mówić, że ma chłopaka, bo podrywacze się od niej odwrócą, a ona chce mieć kolegów. Ja chcę tylko, żeby mówiła im, że ma chłopaka i nie pozwalała, żeby zbyt dużo sobie wyobrażali, ona mówi, że tak nie będzie robić.

  Muszę się Was zapytać o radę i opinię. Sytuacja wygląda tak: jesteśmy razem rok, mieszkamy oddzielnie, widzimy się 2-3 razy na miesiąc, wakacje całe razem, będziemy razem mieszkać dopiero za rok.
  Ostatnio często się kłócimy o ,,podrywaczy". Problem w tym, że do niej ciągle wypisuje ktoś, żeby poderwać, a ona nie umie trzymać tych typów krótko. Rozumiem ,że kobiety lubią być podrywane, ale no chyba powinna uświadomić jednego z drugim, że za dużo sobie wyobrażają i przesadzają. Nie flirtuje z nimi, ale pozwala na ciągłe buziaki, mówienie do siebie kochana, a nawet wysyłanie sobie kwiatów i nie widzi w tym nic złego. Kolejnym problemem jest to, że ona nie chce im wspominać, że ma chłopaka, bo się od niej odwrócą i nie będzie mieć znajomych i kolegów. (mieszka na wsi i kiedyś zrobiła coś głupiego, więc jest tam samotna, nieistotne) Ale to są osoby oddalone o 50-60 km, więc po co jej w ogóle tacy? I co to za koledzy, którzy piszą ciągle, że jest śliczna, kochana i inne takie. Ona uważa, że jak się z takim podrywaczem spotka, to dopiero wtedy powie, że ma chłopaka, a oni zobaczą jaka jest fajna i już zostaną z kolegami. Wg mnie będą tylko zawiedzeni i źli, że nie mówiła od razu. Poza tym nie wyobrażam sobie, że spotka się z takim podrywaczem który do niej ciągle zarywa i nawet mu nie powie przed spotkaniem, że ma chłopaka, bo to wygląda jak randka. Z jednym, z którym kiedyś przetańczyła w klubie całą noc i chciał się z nią ciągle całować, umawia się na kolejne wyjście do klubu i nawet nie chce mu powiedzieć, ze kogoś ma...Ode mnie nic jej nie brakuje, daje z siebie 100 %, prezenty, komplementy, czułość, wie i udowadniam jej, że jest najważniejsza i ją kocham, nie ma powodów do zazdrości. Ona mówi, że potrzebuje tylko mieć z nimi kontakt rok, żeby się czasami nie nudzić, później będziemy ciągle razem i w nowym otoczeniu będzie miała normalne znajomości. I zapewnia mnie, że nie mam o co być zazdrosny bo są brzydcy.

  Wiem, że mogę jej ufać i nie jestem nawet zazdrosny o nich, ale wkurza mnie to, że nawet nie wspomni, że jest zajęta. I nie zabraniam jej kontaktów z ludźmi, niech sobie pisze i się nawet spotyka. Tylko niech to naprawdę będą koledzy, którzy wiedzą, że ma chłopaka i nie piszą jej w co drugim zdaniu buziaków i komplementów. Bo tak koledzy się nie zachowują. Czy powinna wspominać, że ma chłopaka, czy nie? Czy powinna ich uświadamiać, że za dużo sobie wyobrażają, pisząc do niej w taki sposób? Zapraszam do dyskusji. Jestem zmęczony kłótniami o to i tą sytuacją. Nie wytrzymuje już.

  #zwiazki #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #rozowepaski
  pokaż całość

 •  

  Bylem wczoraj na komunii siostrzeńca. Inwigilacja Google mnie zaskoczyła. Co mam odpowiedzieć? Czego można sie tam spodziewać? Bóg? Msza?
  #google #bog #heheszki #komunia

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20170611-105941.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jakoushirou

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.