•  

  #emoquit #usiadzminasluchawkach #oswiadczenie i z racji apelu z końca #pomagajzwykopem oraz #krwiodawstwo

  Siedem lat, dziesięć miesięcy bez jednego dnia i... wystarczy.

  Usuwam się stąd. Nie poprzez usunięcie konta, a poprzez powiązanie go z mailem ohasłowanym na losowy ciąg znaków oraz ustawieniem takiegoż hasła tutaj. Więc gdyby ktoś próbował się dobijać na priv, to ostrzegam, że próżny trud. Robię tak, bo wiele razy irytowało mnie — ostatni raz dosłownie tydzień temu, gdy poszukiwałem pewnego obrazu wrzuconego w połowie lipca przez @MK-Ultra, który to obraz, ledwo, udało mi się znaleźć po przejrzeniu swoich zaplusowanych wpisów — że nie mogę odnaleźć treści, co do której wiem, że została dodana z usuniętego konta. Sam nie chciałbym być sprawcą takiego zawodu.

  Wykop to Facebook dla ludzi bez znajomych. I coś w tym jest, bo gdy zakładałem tu konto w zamierzchłych dla mnie czasach pierwszej klasy liceum, nie miałem Facebooka, a i znajomych zbyt wielu nie było. Obie te rzeczy się zmieniły, po części za sprawą osób z tego portalu. Portalu, który, pomimo wszystkich swych wad, grupuje całe mnóstwo barwnych osobowości. Zawołam je niżej. Ludzie to różni. Część czytałem, u części rozbawił mnie nick, z częścią jadłem pickę czy piłem piwo, od jednego mireczka kupiłem nawet Kindle'a (działa do tej pory, prawie sześć lat), część mnie irytowała, część była bezdennie głupia, część lubię, za kliku dałbym sobie rękę obciąć i wciąż miałbym rękę. Część ma konta do tej pory — aktywne albo i nie — część ma usunięte. Sporo z nich zastanawia się pewnie, po co właściwie ich wołam. Wszyscy z jakichś względów, choćby to i była pojedyncza wymiana zdań sprzed lat, czy komentarz, utkwili mi w pamięci. Acz z pewnością parę ważnych dla mnie wykopków, przez niedostatki umysłu, pominąłem w poniższym strumieniu świadomości. Właśnie: to strumień świadomości, więc i kolejność losowa. Nie obrażajcie się, proszę.

  Powody? Głównie brak czasu. No i główna irytuje. Poza tym poprzenosiłem sobie stąd już do realnego świata dość znajomości — liczba na ten moment dwucyfrowa — na jakiś czas wystarczy. Nie powiem, że nigdy, już pod innym wcieleniem, tu nie wrócę — wreszcie zmienię ten kretyński nick, który wymyśliłem i używałem w internetach odkąd miałem 12 lat! — ale w najbliższym czasie naprawdę się nie spodziewam.

  A, i jak byście czegoś szukali, nie tylko ode mnie, polecam wyszukiwanie po tagach według schematu wykop.pl/tag/xyz/autor/zyx. Co ciekawe, trick działa także na usunięte konta.

  Z fartem, mordeczki. Oddawajcie krew. A, i nie obraziłbym się, gdybyście w miarę sił i środków wyskoczyli z pieniędzy dla tego jegomościa, miałem okazję poznać, zanim został samobieżny. Swego czasu był nawet na głównej.

  @Turysta_Onanista @SiekYersky @Croce @sublatio_cum_laude @djakrir @Zgagulec @sheslostcontrol @Cadael @Palosanto @cytoblast @fir3fly @neib1 @tomasz_uchciok @choleryk @sens @kkb1 @tmsz @Siedzi @MK-Ultra @SnowFox @am_anfang_war_napoleon @SirBlake
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jakubussimus

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (9)