•  

  Ja kompletnie nie w temacie, czemu jest taki pojazd po tym burmistrzu? (oprócz tego, że jest średnio inteligentny) Gmina wynajmuje halę i tyle, przychodzi tam grono osób na bitkę, następnego dnia się stamtąd zwijają. Stanowski robi Słowikowi dużo większy rozgłos, niż zrobiłby Najman organizując tę galę.
  #kanalsportowy

 •  

  Chciałem wam pokazać różnice między Lewisem a Maxem.

  Będę pisał na przemiennie o każdym by łatwiej było
  porównać ich osiągnięcia i całą drogę jaką przebyli

  Max: gdy był bardzo młody rodzice się rozeszli i zamieszkał z ojcem
  Lewis: Rodzice się rozeszli również. Mieszkał z Matką i siostrami przyrodnimi w wieku 12 lat zamieszkał z ojcem i przyrodnim bratem.

  M: Chciał iść w ślady rodziców i zostać kierowcą co pokazuje nam jak bardzo liczy się dla niego Rodzina i jaki ma szacunek do nich.
  L:W wieku 5 lat dostał samochód sterowany radiowo, a rok później dostał gokarta i ojciec mu obiecał że go będzie finansował jak będzie się uczyć w szkole(szantaż)

  M:Pracował ciężko z Josem aby osiągnąć sukces. Jego ojciec może nie był idealny i porywczy ale za to sprawiedliwy.Szybko osiągnął swój celi udało mu się dostać do programu Red Bulla dzięki umiejętnością w bardzo młodym wieku.
  L:Ojciec pomagał mu finansowo. W młodym wieku spotkał Rona Dennisa który mu później pomagał w karierze i przeprowadził go przez niższe kategorie.Przegrywał z niepełnosprawnym bratem w gry video.

  M:W debiucie w jednym z najsłabszych bolidów osiągał fenomenalne rezultaty co pozwoliło mu na awans po półtora roku do dobrego zespołu i w debiucie wygrać wyścig.
  L:Wszedł do Formuły jeden od razu do najlepszego Bolidu w stawce był zbudowany na oszustwie (spygate)

  M:Pokonywał kolegów z zespołu w uczciwej rywalizacji (Sainz, Gasly, Albon, Perez) choć do Riccardo musiał dociągnąć to później już nie było problemów.
  L:Wygrywał gdy Kolega z zespołu był sabotowany(Alonso), sprowadzany do wingmana(Bottas) lub ogórem (Kovalainen). Gdy tego nie było to już nie było tak kolorowo (Rosberg i Button pokonali go).

  M:Sędziowie od początku go nie oszczędzali za jego bezkompromisową jazdę, kary dostawał słusznie i często na swoje życzenie jednak zdobył doświadczenie i poprawił
  L:Sędziowie bali się mu dawać kary żeby nie być posądzonymi o rasizm później to się odwróciło i trochę przesadzali lecz w ogólnym rozrachunku nie wyszedł na tym źle.

  M:prawdomówny,szczery przez co dużo tracił np PP w 2019 Meksyku czy afera mongolska dobrze dogaduje się z kolegami z zespołu.
  L:Kłamie od lat Lie-gate czy Spygate z kolegami z zespołu bywało różnie i wszystko było dobrze do póki nie byli szybsi od niego lub nie walczył o wygrane.

  M:Wierzył w zespół cały czas i że im się uda.
  L:Uciekł jak szczur z tonącego statku gdy zespół miał problemy.

  M:Gdy miał pierwszą okazje to zdobył tytuł. Mimo tego, że sędziowie faworyzowali rywali
  L:Pierwszą szanse stracił na własne życzenie. Sędziowie dali mu szanse wywalczenia mistrza w debiucie mimo, że zespół został pozbawiony punktów za oszustwa na których korzystał. W drugim sezonie wygrał przez słabą formę rywali oraz aferę (crashgate gdyby nie ona to Massa zdobył by na pewno lepszy wynik)

  M: kocha sport i rywalizacje, nie chce łączyć polityki ze sportem.
  L: Mówi że chce rywalizacji a gdy ją dostaje to narzeka. Sportu nie kocha bo zajmuje się innymi
  rzeczami i często go krytykuje. Miesza Ideologię i politykę ze sportem i zależy mu tylko na różnych kolorach skóry w bolidach, a nie jak najlepszych kierowcach

  M:Ma swoje poglądy i nie robi problemu jak się z nim nie zgadzasz i nie wciska ich na siłę. Szanuje zdanie innych.
  L:Uważa, że tylko on ma racje i jest najważniejszy. Gdy nie chcesz robić jak on każe to go to irytuje i wyzywa od rasistów albo próbuje siłą czy groźbą wywrzeć presje (chciał rozmawiać o tymi co nie chcieli klękać czy teraz
  jeżeli to prawda że szantażuje FIA swoim odejściem jak nie zrobią jak chce)

  M:żyje jak chce, nie mówi ci co masz robić, kocha zwierzęta ( ma koty) i jest z partnerką co ma dziecko bo ją kocha, wcześniej był w stałych związkach.
  L:gada ci że masz nie jeść mięsa i nie produkować CO2, a sam zanieczyszcza środowisko jazdą bolidem i podróżami samolotem.Tak kocha zwierzęta, że ma psy które ledwo oddycha i wygląda jak nieudany eksperyment do tego karmi go ,,trawą'' co powinno być zakazane (jeden już zdechł). Nie ma stałej partnerki od lat. Plotki głoszą, że uprawia nierząd z przypadkowymi modelkami.

  M: nie obwinia innych za swoje błędy. Nie można powiedzieć, że jest po znajomości w F1 bo jego ojciec jest znany tylko z tego że palił się podczas pit stopu.Zawsze rozmowny na radio narzeka gdy jest źle, a chwali gdy jest dobrze. Cieszy się gdy wie że zrobił wszystko
  L:Często mówi, że był ofiarą rasizmu ale nie zdradza kto konkretnie to robił co może sugerować, że były to nieznaczące osoby, bardzo rzadkie przypadki, nadinterpretacja lub kłamstwo. Zawsze narzeka przez radio na opony ( niby to ich kod ale źle się tego
  słucha i nikt się na to nie nabiera) gdy zespół zepsuje strategie to go musi przepraszać bo się Hamilton obraża. Cieszy się tylko z wygranej.

  M:W wolnych chwilach gra w Fife czy spędza czas z najbliższymi i przyjaciółmi.Widać go często z Rodzicami czy rodzeństwem.
  L:W wolnych chwilach Jeździ na pokazy mody lub pokazuje się z Angelą ( co go masuje i mu nosi torby) z celebrytami albo rodziną. z Matką się prawie nie pokazuje bo ma inny kolor i tylko go widać z bratem czy ojcem.

  M:ma wiernych fanów ,,Orange Army'' i zawsze ich pozdrawia, kocha swój kraj mimo że urodzony w innym to czuje wieź z Holandią bo więcej przebywał w tamtej kulturze i tamtymi ludźmi, Korzysta z mediów społecznościowych normalnie i dzieli się tam swoją pasją i życiem.
  L: zawsze gada że ,,Best fans'' są na każdym torze niczym marynarz ma w każdym porcie dziewczynę. Patriotą jest tylko na domowy wyścig czy jak zdobywa tytuł, tak to jest bardziej afroamerykaninem i to z nimi się utożsamia niż z ojczyzną. W Mediach Społecznościowych pokaza pokazaniem swojego życia umoralnia innych, indoktrynuje (wszystkie grupki wsparcia co jak owce idą i obrażały Latifiego czy innych) sieje ferment np wyciąganie telemetrii Buttona czy kręcenie afery, że go nie obserwuje i obraża publicznie, a później ogarnia że ten go nigdy nie obserwował i przeprasza albo odfollowuje wszystkich xd

  M: Akceptuje siebie jakim jest
  L: Nie Akceptował siebie musiał sobie przeszczepić włosy, robić tatuaże i kolczyki oraz często zmieniać ubiór ( więcej niż konieczne) co jest sprzeczne z tym na kogo się kreuje.

  M: Reprezentuje markę która zdobyła wszystko sprytem i ciężką pracą ludzi, mając fabrykę na terenie swojego kraju tylko. Do tego promują sport i dzięki nim wielu sportowców mogło zaistnieć.
  L: Reprezentuje markę, która współpracowała z nazistami i pewnie wykorzystywała ludzi z obozów do pracy. Same ich fabryki poza rodzimym krajem są ulokowane w dawnych krajach socjalistycznych czy chinach co obniża koszty i pensje pracowników. Sponsorzy zespołu też nie są święci mowa tu o Petronasie czy Ineosie.

  M: Zawsze daje z siebie coś ekstra co pozwala zdobywać lepsze wyniki zespołowi choć czasem przesadza (patrz Arabia 2021 kwalifikacje)
  L: Jego dobre wyniki to w większości zasługa bolidu, Bardzo rzadko pokazuje swoje umiejętności i chyba zapomniał jak się ich używa, przyzwyczajony do wygrywania.

  #f1
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Janelborodo123

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)