:)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Rzecz będzie o związkach i finansach: jestem z niebieskim parę lat i dzisiaj rozmawialiśmy o planach na przyszłość. Powiedziałam mu, że mój plan wygląda tak, że do lata chcę kupić mieszkanie i natychmiast zaadoptować kota, wtedy liczę na to, że niebieski będzie często u mnie spać i zdecyduje, czy odpowiada mu obecność kota (w tej chwili ma stosunek obojętny, nie wie, bo nigdy nie miał). Jeśli niebieski zaakceptuje kota, to bierzemy razem kredyt na duże wspólne mieszkanie i żyjemy długo i szczęśliwie. I tu się zaczyna inba, że jak mogę stawiać kota i mieszkanie wyżej w priorytetach od niebieskiego, że po co mi to własne mieszkanie, że przecież on mi proponował wspólne wynajmowanie, dlaczego zakładam najgorsze i potrzebuję zabezpieczenia, gdyby sprawy między nami się nie ułożyły - generalnie, hurr durr.
  I tu jestem mocno niepocieszona, ponieważ do tego miasta przyjechałam za pracą z malutkiej wsi w której bieda aż piszczała, dlatego bardzo, ale to BARDZO zależy mi na tym, żeby mieć kąt, do którego zawsze mogę wrócić i żebym nie musiała z podkulonym ogonem wracać już nigdy tam, skąd przyszłam. Niebieski ma tu i rodziców i dziadków i zawsze będzie miał gdzie pójść. Kwestia kota: w przeciwieństwie do ludzi, jego intencje są stałe. Chcę przygarnąć płochliwego kota po przejściach i dać mu nowy dom, i lepsze życie. To nie chwilowa zachcianka, w domu rodzinnym miałam kota i jedyne, czego w życiu jestem pewna, to to, że chcę siedzieć po nocach z kitałke na klawiaturze.
  Co do niebieskiego, wydaje mi się, (ale mogę się mylić), że jest trochę zazdrosny o moją umiejętność zarządzania pieniędzmi. Jestem młodsza o 6 lat, a mam już 2/3 jego oszczędności, bo nie wydaję na głupoty i jestem mocno nastawiona na swój obrany cel. Jestem zaskoczona jego reakcją, bo obserwuję otoczenie i widzę rozwody i rozstania, i widzę jak bardzo ludzie się zmieniają i jak bardzo się nie znają mimo spędzonych razem lat, dlatego nie wierzę w żadne śluby ani zapewnienia "na zawsze" i chcę się jakoś zabezpieczyć. Czy to czyni mnie złym człowiekiem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zwiazki #finanse #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Janishek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)