•  

  #anonimowemirkowyznania
  Gdybyście mieli kupować mieszkanie w Gdańsku z:
  - dobrym dojazdem do centrum
  - terenami zielonymi obok
  - szybkim dojazdem do stacji kolejowej/lotniska żeby dostać się pociągiem lub do Warszawy

  To jaką dzielnice lub inne miasto w Trójmieście bralibyście pod uwagę?

  #gdansk #trojmiasto #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #6384ae134bf3873cacecbe82
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Wesprzyj projekt
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mirasy, czysto teoretycznie, jak ktoś ma jakiś zabieg w jamie ustnej, np. usuwanie zęba mądrości i ma zakładane szwy, to co się dzieje w przypadku gdy ta osoba ostro zachoruje na te 2 tygodnie, ma czerwone gardło itp? Dentysta zdejmie te szwy czy po prostu wrosną? #medycyna #stomatologia #chirurgia

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #637cd774dd11f5e05a11a5a2
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

 •  

  #atencyjnysmuteczek

  Hej!
  To tylko ja (。◕‿‿◕。)

  Dziś obiad jest robiony - schab z ziemniaczkami z piekarnika (ʘ‿ʘ)

  Rano spacer był, zaraz trzeba usiąść do nauki na studia, no i jutro do pracy (⇀‸↼‶)

  Trochę jestem psychicznie przemęczona, ale jutro wizyta u psychiatry, trzymajcie kciuki!

  W Lydlu już dziś było kupione 1.5 kg mandarynek!

  źródło: IMG_20221121_130234.jpg

 •  

  tam wszystkich. Mam na imię Przemyslaw 38lat jestem samotnie wychowującym ojcem synka 11lat ,którego wychowuje od urodzenia sam ,bo matka dziecka porzuciła syna od urodzenia. Po 10 latach pracy w iednym zakładzie pracy straciłem pracę ze względu czasów jakich doczekaliśmy ciężkich...https://zrzutka.pl/883478

  +: tikoczento, KrowkaAtomowka +1303 innych
 •  

  Mama z dziadkami znowu wchodzą mi na psychę; masz 23(od stycznia 24) lata, nie masz prawa jazdy, nie masz stałej pracy, nigdy cię z dziewczyną nie widzieliśmy. Parafrazując: wszyscy inni są normalni, czemu ty nie jesteś?. Od takich tekstów chce po prostu zniknąć, może być i wieczna ciemność. Jpr., wychowaliście mnie na pi#dę, zbierajcie żniwo. Nie tak prosto jest mi się zmienić. Może i faktycznie przy ponownym powrocie z emigracji, odpuszczę szukanie roboty w polskiej gastronomii czy magazynie, tym razem spróbuje z #wojsko, #wojskopolskie. Oczywiście o ile zdałbym testy psychologiczne. Mimo bycia ci#tą kondycję mam dobrą... przynajmniej jeśli o #bieganie chodzi.

  #praca #depresja #feels
  pokaż całość

 •  

  Mircy, potrzebuję waszej pomocy.
  Szukam słuchawek bezprzewodowych do muzki i rozmów dla różowej, rozważę douszne i dokanałowe.

  wymagania: niska waga (lub wygoda noszenia), jakość dzwięku i rozmów oraz życie na baterii oraz żeby pracowały z Android i iPhone.

  budżet do 1500-2000 cebulionów max, jako że jestem starej daty to wolałbym markowe.

  Ktoś, coś? Dawno wypadłem z obiegu i nie bardzo wiem co jest teraz standardem.

  #sluchawki #audio #audiofile
  pokaż całość

 •  

  Mirki jest charytatywna sprawa więc robię #rozdajo dla zasięgu - jedna wylosowana osoba dostaje ode mnie paczkę z moim galaktycznym wisiorkiem i brelokiem o wartości 120zł.

  Robię w tym wątku wykopową licytację rzeczy ze zdjęcia - mały galaktyczny zestaw wisiorka i breloka Każdy chętny wspomóc wpisuje kwotę za jaką licytuje ten zestaw a jutro ustalamy zwycięzcę który przeleje pieniądze dla Natana- młodego który razem z jego mamą są w prawdziwej potrzebie.

  W tej sprawie odezwał się do mnie Darek - któremu ogromnie pomogliście w mojej poprzedniej licytacji - licytacja stanęła wtedy na 500zł a liczni z Was wspomogli Darka na zbiórce za co raz jeszcze Wam po ludzku dziękuję, po skala mnie osobiście przerosła, naprawdę.

  Darek chce wspomóc Natana i poprosił mnie właśnie o wykopową licytację. Sam kupił ode mnie rzeczy ze zdjęcia a pomimo tego, że sam jest w ciężkiej sytuacji chce pomagać innym co szalenie szanuję. Więc i ja chciałbym pomóc w tej nierównej walce wspomagając się moimi zasięgami i wykopową mocą.

  SZCZEGÓŁY ZBIÓRKI
  Mama Natana założyła zbiórkę ponad rok temu, do końca zostało tylko parę dni a nie uzbierało się trochę ponad 5% potrzebnej kwoty. Może uda nam się dobić choćby do 6%? Wiadomo - każdy grosz jest na wagę złota. Nie ma co liczyć, że uzbieramy całą kwotę ale obecnie oboje są w takiej sytuacji, że nasza licytacja na pewno jej pomoże. Mam też cichą nadzieję, że nasze wspólne działanie da jej też trochę napędu na przyszłość i jeszcze więcej siły do walki.

  Licytacja kończy się jutro o 12:00 - wtedy wybieram Mirka bądź Mirabelkę z najwyższą kwotą, proszę o potwierdzenie przelewu na zbiórce Natana i ustalamy szczegóły wysyłki.

  Z Darkiem rozmawiałem osobiście - zbiórka jest naprawdę legitna, sprawdzona i jest z tych które naprawdę mogą zmienić życie, a on sam jest w kontakcie z Mamą Natana i będzie działać osobiście przy papierologii bo w tym cudownym kraju jak możecie się domyślić NFZ nawet tak skrajne przypadki potrafi ot tak po prostu skreślić wykluczając finansową pomoc.

  Z góry dziękuję za każdy plus, każdy komentarz dla zasięgu i życzę Wam wszystkiego co dobre (づ•﹏•)づ
  pokaż całość

  źródło: Rozdajo (2).jpg

 •  

  Dobra, wpis będzie długi, ale bardzo proszę o przeczytanie go i wyplusowanie w gorące. Liczę na różne punkty widzenia i ciekawą dyskusję.

  TLDR:

  pokaż spoiler Coś nie gra z teorią o jednej rakiecie, którą wystrzelili Ukraińcy. Relacje świadków, wczesne raporty, wypowiedzi polityków wskazywały na Rosję. Teraz Ukraina mimo iż nikt do niej nie ma pretensji dalej idzie w zaparte, że to NIE ICH pocisk. Dlaczego? Mogą tylko na tym stracić. Poniżej we wpisie przedstawiam kilka "ciekawych" faktów.


  Zebrałem kilka faktów i wydarzeń, zrobiłem mały research i zebrałem wszystko do kupy. Przede wszystkim, nie wyrokuje niczego. Niech każdy po zapoznaniu się ze wpisem wyrobi sobie zdanie.

  Po godzinie 15, w miejscowości Przewodów nastąpiła eksplozja w wyniku której zginęły dwie osoby.

  Krótkie wideo z eksplozji

  Zaczynając od mieszkańców i ich relacji:

  Relacja świadka, który mówi o przelatujących rakietach:
  0:25

  Z relacji jednego ze świadków eksplozji wynika, że nad miastem widoczne były kłęby dymu. – Mieszkam 300 metrów od miejsca wybuchu. Byłem na balkonie, nie widziałem, jak to leciało, ale usłyszałem wybuch: najpierw jeden, potem drugi. Było jeszcze w miarę jasno, po piętnastej – opowiadał 28-letni Dawid w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”.

  Głos zabrał także proboszcz z pobliskiej parafii. – Akurat przygotowywałem się do mszy. Usłyszałem wybuch.Gosposia mówi, że były dwa, ale ja rękę daję sobie uciąć, że jeden. Na mszę świętą o godzinie 17 nie przyszedł nikt z mieszkańców, byłem w kościele zupełnie sam – podkreślił ks. Bogdan Ważny.
  Źródło)

  - Przed chwilą, [nad] miejscowość Przewodów w województwie lubelskim, nadleciały dwie rakiety z terytorium Ukrainy. Jedna wybuchła w polu, a druga uderzyła w skup kukurydzy - po sąsiedzku. Mój pracownik, kiedy się to stało, kosił kukurydzę w polu u innego rolnika. Widział również, jak dwie rakiety przeleciały. Jedna uderzyła w skup kukurydzy, a druga spadła na pole - opowiadał słuchacz.

  ZAPAMIĘTAJCIE INFORMACJE O WYBUCHU NA POLU!

  Źródło

  Na polu zobaczyłem taki jakby grzybek poeksplozyjny. Mocne uderzenie dwa razy, błyski, straż pożarna pojechała. Wszyscy byli przerażeni[..]
  ŹRÓDŁO

  Podobnie wypowiada się mieszkający tu pan Marek: – Oglądaliśmy telewizję i nagle wyszły dwa wybuchy takie, że mało co szyby nie powypadały z okien. Na nas tynk z sufitu pospadał…
  Źródło

  Jaki wyłania się obraz sami widzicie, w zdecydowanej większości mieszkańcy okolicy mówią o dwóch wybuchach.

  Teraz tak:
  40 km od tej miejscowości znajduje się nasz radar, który jest podłączony do sieci obrony powietrznej NATO.

  Dodatkowo w Łabuniach, około 40 kilometrów od Przewodowa, stoi na stałe wielki radar sieci NATO Backbone. To element sojuszniczego systemu kontroli przestrzeni powietrznej nad terytorium swoich członków, oraz wykrywania zagrożeń daleko od ich granic. Zamontowany na wysokiej wieży radar RAT-31DL ma bardzo duże możliwości wykrywania najróżniejszych celów w odległości setek kilometrów.

  Dodatkowo w czasie ataku w powietrzu znajdował się samolot wczesnego ostrzegania NATO, AWACS który również na pewno wykrył rakietę.

  Jak poinformował amerykański nadawca CNN, samolot zwiadowczy NATO monitorujący polską przestrzeń powietrzną zarejestrował tor lotu rakiety, która eksplodowała we wtorek w Przewodowie w województwie lubelskim, w pobliżu granicy z Ukrainą. W wyniku wybuchu zginęły tam dwie osoby.
  LINK

  W takim razie mamy już ustalone, że przynajmniej dwa systemy przeznaczone do wykrywania tego rodzaju pocisków wykryły nasz obiekt/obiekty?. Zadajmy sobie pytanie dlaczego w takim razie kilkanaście godzin trwało ustalenie iż było/były to obiekt/obiekty wystrzelony/e zaledwie kilkadziesiąt kilometrów dalej z Ukrainy?

  Co ciekawe, kilka godzin po wybuchu na twitterze ministra obrony Łotwy pojawił się taki wpis:

  Moje kondolencje dla naszych polskich braci broni. Kryminalny reżim rosyjski wystrzelił rakiety, które wycelowane są nie tylko w ukraińskich cywilów, ale także wylądowały na terytorium NATO w Polsce. Łotwa w pełni popiera polskich przyjaciół i potępia tę zbrodnię.
  LINK

  Następnie mamy taki komunikat AP (rzetelna)

  Starszy urzędnik wywiadu USA mówi, że rosyjskie rakiety przeleciały przez Polskę, członka NATO, zabijając 2 osoby - AP LINK

  Zauważcie, że nadal rozmawiamy w kontekście DWÓCH pocisków, które przyleciały do Polski. Warto zapamiętać sobie to w kontekście do dalszej części wpisu.

  Następnie wpis ministra spraw zagranicznych Łotwy

  Uderzenie rosyjskich rakietw terytorium członka NATO jest bardzo niebezpieczną eskalacją Kremla, #latvia wyraża pełną solidarność z naszą sojuszniczą Polską i będzie popierał wszelkie działania, które Polska uzna za stosowne. Rosja ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie konsekwencje
  LINK

  Znów - liczba mnoga w stosunku do rakiet.

  W międzyczasie mamy wysyp wypowiedzi, kondolencji, słów wsparcia z całego świata.

  Dzisiaj mireczek @Szary_Anon (nie wiem czy pierwszy) wrzucił ciekawy link do filmu na twitterze, Co na nim widzimy?
  Prawdopodobnie krater NA POLU i relację, że ludzie ubrani ( w wojskowe pałatki) wokół niego krążą i czegoś szukają.
  Dziura na środku zaoranego(?) pola? Chyba to nie jest normalne.
  LINK DO TWEETA

  FILMIK WRZUCAM WE WPIS, MOŻNA ZOBACZYĆ NA KOŃCU

  Mireczek @BayzedMan zgeolokalizował miejsce owego "krateru". Znajduje się ono ok 800m od miejsca śmierci dwóch osób.
  Miejsce krateru na polu
  Miejsce wybuchu ciągnika
  Link do wpisu

  Co jest niesamowitym zbiegiem okoliczności, Przewodów ma bardzo, ale to bardzo zbliżone koordynaty do dwóch miast na Ukrainie.
  Lwów i Kijów.
  O co chodzi? Wyjaśnił to mireczek @maad we WPISIE

  W skrócie:
  Koordynaty Kijowa 50.4501° N, 30.5234°E
  Koordynaty Lwowa 49.842957 ° N, 24.031111° E
  Rejon ekslozji 50.4501° N 24.031111° E

  Przypadek? Nie wiem, oceńcie sami.

  FOTO dla zobrazowania

  Następnie zaczynają spływać wypowiedzi władz iż była to jedna rakieta, prawdopodobnie wystrzelona przez Ukraińskie OPL. Nagle z całego przekazu o dwóch rakietach robi się jedna mimo iż spora część mieszkańców raportuje przecież dwa wybuchy.

  Teraz się zastanówmy jak w niewygodnej sytuacji bylibyśmy gdyby okazało się, że to rosyjska rakieta spadła na terytorium Polski. Pamiętacie Bidena, który mówił że będzie bronić każdego cala NATO?
  Co w takim wypadku musiałby zrobić? Jakoś odpowiedzieć, zginęli ludzie, jakby nie było zostało zaatakowane terytorium RP. USA nie pali się do eskalacji, a nie odpowiedzieć = okazanie słabości, odpowiedzieć = ryzyko eskalacji. Tragiczna wręcz sytuacja.
  Idealnym wręcz wybawieniem z sytuacji byłby "prezent" od Ukrainy, która heroicznie broniąc się spowodowała ten nieszczęśliwy i tragiczny wypadek. Rozumiemy, zwiększymy wsparcie i będziemy z wami.

  Postawmy się w miejscu Ukraińców, gdyby dali ciała. Zobaczmy, cały świat mówi że jest ok, Polacy mówią że to wina Rosjan, nie mają nam niczego za złe. Co zrobimy? Przeprosimy, poprosimy o zrozumienie i wszyscy za kilka dni zapomną.
  To byłoby logiczne wyjście.
  Dlaczego więc prezydent Zełeński ryzykując całą sympatię Polaków dla Ukrainy, ryzykując konflikt interesów ze Stanami Zjednoczonymi idzie im naprzeciw i gdzie nie może nic tak na prawdę zyskać ( a tylko stracić) zapewnia, że to nie Ukraińska rakieta uderzyła w nasz kraj.

  Najpierw komentarz Sekretarza Rady Bezp. Ukrainy

  Opowiadamy się za wspólnym zbadaniem incydentu z lądowaniem rakiety w Polsce. Jesteśmy gotowi przekazać dowód rosyjskiego śladu, który posiadamy. Oczekujemy od naszych partnerów informacji, na podstawie których wyciągnięto wniosek, że jest to pocisk obrony przeciwlotniczej
  LINK

  Następnie prezydent Ukrainy

  W raportach dowódcy Sił Powietrznych i Naczelnego Wodza Załużnego nie mam wątpliwości, że to nie był nasz pocisk ani nie nasz atak rakietowy. Ufam im! Przeszedłem z nimi wojnę!

  Link do całej wypowiedzi Zalenskiego

  Do tego prosi o dostęp do miejsca zdarzenia i o przekazanie dowodów na Ukraińską rakietę s300. Co wyłania się z tego to fakt iż nie ma za bardzo współpracy i wymiany informacji pomiędzy Ukrainą a państwami NATO. Dziwne? Dla mnie tak.

  Załóżmy, że Zelensky kłamie. Dlaczego? Jaki miałby w tym cel? Przecież wie, że NATO patroluje wschodnią granicę 24/h, wię że mamy radary. Chciałby nas wciągnąć do wojny? Ryzykując odwrócenie się sojuszy dzięki którym w ogóle mogą jeszcze walczyć? Przecież to się nie trzyma kupy.

  Z tym drogie mireczki was zostawiam, bo wpis robi się już za długi. Na pewno coś pominąłem. Wyciągnijcie swoje wnioski.
  Według mnie, jak kłamać to należy mówić maksymalnie prawdę. I może rzeczywiście spadła na nas Ukraińska rakieta OPL, ale czy na tym polu obok nie spadło coś jeszcze ?
  I tak pewnie się nie dowiemy, ale czasem fajnie założyć foliową czapeczkę ¯\_(ツ)_/¯

  #ukraina #rosja #polska #wojna #swiat #wojsko #bron #wideozwojny
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: streamable.com

 •  

  Umówiłem się z szarą myszką z uczelni (skromnie ubrana, całkiem ładna, ma jakieś zainteresowania i nie jest głupia)
  Podała mi swojego instagrama, patrzę spoko zdjęcia, nie kurewskie, szaromyszkowe
  Po czym sprawdziłem kogo obserwuje
  Same chady, setki profili chadów, oskarków, bad boyów, z tatuażami, bez
  Ale wszystkich łączy jedno
  Idealna linia włosów
  Idealna szczęka
  Idealne proporcje twarzy
  Niski BF
  Wygląd 8+/10
  SAME CHADY
  KURWAAAAAAAAAAAAAAAA
  WYŁĄCZNIE CHADY
  ale to nie taaaaaaak przecież kobiety lubią różnych chłopaków
  znajdź pasje
  znajdź kobiete która doceni ciebie za coś innego
  kobiety kochają inteligencje
  kobiety kochają ciekawych mężczyzn
  HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA CHHUJJAAAAAAAAA
  blackpill jest brutalny i pozostanie z nami na zawsze
  #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jaromiszcz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)