•  

  Wiecie co ? Jeśli jesteście nieogarnięci życiowo to nawet kurs uwodzenia wam nie pomoże, bo kobiety bardzo dobrze wyczuwają energię faceta i desperację.Jeśli chcecie znaleźć dziewczynę to musicie być szczęśliwi sami ze sobą.To działa tak nawet w pisaniu jak mam wyjebane i pisze na luzie to wtedy łatwo się umówić a jak jestem spięty od razu to widać i dostaje wtedy kosza.

  Po co wam dziewczyna jak nie radzicie sobie sami ze sobą? To jak macie radzić sobie z dwoma osobami? Ze sobą i ją dodatkowo.

  Największy problem facetów to to, że myślą iż kobieta da im szczęście, zabierze cały smutek i nagle będą spełnieni niestety nikt nie jest w stanie nas uszczęśliwić tylko my sami możemy to zrobić.

  Najpierw trzeba dojść do takiego punktu, że sami siebie będziemy chcieć i będziemy cieszyć się z własnego bycia wtedy możemy zaprosić kobietę do swojego życia.

  Nie szukajcie na siłe ma dziewczyny, bo tylko się zalamiecie

  #przegryw #rozpwepaski #tinder #badoo #zwiazki
  pokaż całość

  •  

   stary, pierdolenie o szczęściu w samotności i zajęciu się sobą jest tak głupie, że aż ciężko o gorszą radę. W sumie jestem zaskoczony, że ten wysryw dostał ponad 100 plusów i tyle osób zgadza się z tym co op napisał

   @OstatniRomantyk: Przecież op napisał oczywistość, od której powinno się budować relację z partnerem/partnerką. Jak masz być szczęśliwy z kimś, jak nie kochasz samego siebie?

  • więcej komentarzy (90)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jasnoniebieska

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)