•  

  Podpowie ktoś gdzie można kupić jakąś fajną zawieszkę męską? Nie chodzi mi o żadne krzyżyki, logo marki czy znaki zodiaku. To ma być na prezent, składamy się w kilka osób jak będzie coś fajnego, dlatego nie musi to być plastik czy zwykła stal.

  #bizuteria #pytaniedorozowychpaskow

 •  

  Mirki podpowiedzcie mi co zrobić. Mam sąsiada, który pali no na 100% w piecu wszystkim. I to dosłownie. Historia z przed 10min. Mieszkam na drodze jednokierunkowej, 11 budynków. Wychodzę do sklepu i czuję straszny smród. Pierwsza myśl to sąsiad z naprzeciwka. Ale nie. To najprawdopodobniej sąsiad, którego budynek jest na początku ulicy, czyli 150m ode mnie. Jak szedłem w jego stronę to dosłownie zakręciło mi się w głowie. Z komina czarno mimo nocy. No zapach okropny coś jak stare kapcie wrzucone do pieca.

  I tu pytanie do Was. Co mogę z tym zrobić. Bo jest to nagminne, tak jak reszta wystawia worki na szkło, puszki, plastiki to on podobnie tylko bez plastików ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest to większa wieś, bo 5tys mieszkańców. Straży miejskiej nie ma. Na policje raczej nie liczę.

  Czy jestem w stanie coś z tym zrobić bez podawania mnie jako zgłaszającego? Bo rodzina to patologia i o tyle o ile od mnie raczej nie wyskoczą to boję się o resztę rodziny jak byłaby sama. Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.

  #policja #niewiemjaktootagowac #pomocy #ekologia
  pokaż całość

  •  

   @Piskariota: No sorki ale sami promowali 'czyste powietrze'. To, że wójt ma to w dupie to jeszcze rozumiem, bo to dziadek i on ma inne problemy. Ale że rada gminy ma to w dupie? :/

  •  

   @not_foxy: Jedyne co mam to grupkę pseudokibiców których raczej nie chciałbym zachęcać, bo jak dla mnie przemoc,( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie rozwiązanie. Serio ja liczę na jakiś ruch od strony państwa. Oni wprowadzają czyste powietrze, wymianę śmierdziuchów, a ja jako osobo w sumie mieszkająca obok takiego delikwenta nie mogę nic zrobić

  • więcej komentarzy (17)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika JayM

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)