•  

  Jakieś dwa kilometry od Strzelec Opolskich, już poza terenem parku znajdują się ruiny opuszczonej wieży Ischl. Od pól wieku nie była remontowana i grozi zawaleniem, wszystkie otwory wejściowe na dole są zamurowane, a całość jest ogrodzona siatką. Zawsze jak odwiedzam swoje rodzinne strony muszę ją odwiedzić. Piękna wieża Ischl stoi tam od 1940 roku.

  Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
  Mój Fanpage / Instagram
  #fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration
  pokaż całość

  źródło: DSC_0786.jpg

 •  

  a ty, którą postacią jesteś?
  #plusowanko #glupiewykopowezabawy #alternatwy4
  ściąga:
  1 - kapuś i fanatyk myślistwa. Coś tam poruchasz i poopowiadasz nieprawdopodobne historie. Rozprawiczyła cię dopiero nauczycielka-nimfomanka.
  2 - lekarz. Normalny facet, trochę cwaniak, masz ładną żonę i sąsiada który się do ciebie przyczepił. Mieszkasz razem z sąsiadem nr. 3
  3 - prosty robotnik. Masz fajny dźwig którym możesz podnosić samochody, meble sąsiadów i swoją grubą żonę. Masz sąsiada który się do ciebie przyczepił jak rzep. Właściwie to z nim mieszkasz w jednym mieszkaniu (sąsiad nr 2).
  4 - murzyn xD doktorant z Harvardu, ale chyba jesteś najgłupszy ze wszystkich, bo każdy się tobą wysługuje. Masz fajne imię i nazwisko.
  5 - Jan Winnicki i wszystko jasne. Masz fajną chatę, kontakty, fajne "żabcie", obraz Matejki na całej ścianie, telewizor na baterie, zawsze pełną lodówkę zagranicznych produktów. Generalnie jesteś szychą.
  6 - cwaniak. Jesteś najbiedniejszy, masz najbardziej przechlany głos, ale wszyscy cie lubią z racji fajnych anegdot które opowiadasz i wódki której nigdy nie odmówisz. Potrafisz robić włamy na tzw. pasówkę, bujać gołębie i grać na akordeonie.
  7 - betabankomat/przegryw. Może i masz ładną żonę i przytulne mieszkanko, ale co z tego jak jesteś największą fajtłapą w bloku. Nic nie potrafisz załatwić i nic nie rozumiesz jak się do ciebie mówi. Prawdopodobnie ktoś ci rucha Twoją żonę, bo jest za ładna dla ciebie. Masz darmowe koncerty śpiewu.
  8 - profesor. Jesteś najmądrzejszy ze wszystkich. Każdy się ciebie radzi, jesteś autorytetem i potrafisz rozwiązać każdy problem. Masz swoją prywatną gosposię.
  9 - inżynier. W twoim mieszkaniu wygląda jak w bur... norze borsuczej, więc nic dziwnego że zadajesz się z panią lekkich obyczajów, która się puszcza w nocy. Z racji fanatycznych zamiłowań do techniki, skonstruowałeś pierwszego na świecie seks-robota. Ruchacie się w nocy, a w dzień ruchasz się z tą panią lekkich obyczajów.
  0 - cieć. Cwaniak, utrudniasz życie innym, nikt cie nie lubi, ale masz ambicje i wierną żonę.
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 4.PNG

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jaypel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)