Skategoryzuj mnie tak, byś nie musiał wyjść ze swojej strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #logikarozowychpaskow
  #tinder

  źródło: Screenshot_20220125-222229_Tinder.jpg

 •  

  Nie rozumiem tego narzekania na to że wonziu zawsze bierze najtrudniejszy poziom a potem sie wkurwia, przecież to jest w jego strimkach najlepsze xD Dawno sie tak dobrze nie bawiłem jak przy braciach piorunolec a teraz na valkyrie wszedł więc będzie jeszcze więcej złota
  #wonziu

 •  

  Jaki kraj polecacie na emigracje/prace zdalną? Ważne, żeby było taniej niż w PL i fajnie, żeby było cieplej (to nie jest wymóg konieczny).

  #homeoffice #emigracja

 •  

  Jak to jest mieć 22 lata i być ofiarą przemocy psychicznej?

  Ponad 2 lata temu wpakowałam się w związek, w którym od początku coś nie grało. Obrażanie się, karanie mnie, wpędzanie w poczucie winy, zrywanie z byle powodu. Zawsze to wszystko sobie tłumaczyłam. A, że niedojrzały, że jedynak, że zazdrosny, że mu przejdzie. Sam mając kryzysy czasami mówił, że wie, że zasługuje na kogoś lepszego i będzie lepiej. I ja w to wierzyłam :)

  Jak wygląda związek z psychopatą/narcyzem?
  Z pozoru pewny siebie, zabawny, lubiany, inteligentny. Taka atencyjna dusza towarzystwa. Za plecami znajomych zdejmujący swoją maskę. Zakompleksiony, z nikim poczuciem wartości, niepewny siebie. Żyjący w ciągłym strachu, że ktoś z nich się dowie jaki jest naprawdę.

  Pamiętam jak zauważyłam, że spotykając się ze mną pisał już z nową laską, co mnie mocno zdenerwowało. Do teraz pewnie dalej utrzymuje, że odpisywał koledze i jeszcze strzelił ogromnego focha - finalnie to ja go przepraszałam i uwierzyłam, że pisał z tym kolegą. Wiecie, że wy wiecie, że on wie, ale nigdy się do tego nie przyzna i czujecie się jak szaleńcy po dobrych pixach. W innych sytuacjach gdy mi coś wmawiał robiłam screeny, udowadniałam, że kłamie, ale też zawsze uparcie twierdził, że to ja się mylę. Ostatecznie już sami nie wiecie kto tu oszalał.

  Najbardziej uderzało we mnie obrażanie się, gdy śmiałam powiedzieć, że jego zachowanie sprawia mi przykrość. Śmiesz mieć inne zdanie niż ja? Foch. Oczywiście każdy foch oznaczał ciche dni.. po czym wracał jakby się nic nigdy nie stało. Nie chciał o tym rozmawiać, dyskutować. Od nowa kręciło się całe koło spierdolenia. Po co te ciche dni? Żeby mnie ukarać. Bardzo szybko załapałam, że nie wolno mi za dużo się odzywać, bo zaraz zostanę ukarana.

  Próby tłumaczenia, zachowywania się tak, siak, srak, żeby tylko było jemu dobrze, żeby był wreszcie spokój. Ale zawsze kończyło się tak samo: obrażanie się i wmawianie wam, że to wasza wina i to z wami jest coś nie tak. Wiecznie moja wina, wiecznie ja się czepiam, mimo, że nawet nie miałam o co. Ciągłe zastanawianie się jaki znowu znajdzie powód do zrobienia awantury i nie odzywania się. Ciągłe życie w strachu i myślenie "kurwa tylko nie znowu".

  Rozstań przez rok związku było milion. Coś się paniczowi nie spodobało? Zerwanie. To jak tresowanie pieska. Ciągłe dawanie mi poczucia, ze odejdzie. Doszło do momentu, że nie wytrzymałam. Chciałam już sama tego rozstania skoro ciągle jest źle, a ja jestem taka okropna. No i wyobraźcie sobie co? Zmiana o całe 360 stopni!!! XD Nie no co ty slepauliczka, będzie dobrze, dogadamy się, jakoś to będzie, proszę nie zostawiaj mnie. Oczywiście zmiana zachowania jest tylko na chwilę.

  Jak wygląda finalne rozstanie? Sam sprowokuje sytuacje w której przekroczy granice tak mocno, że wybuchniecie. Zostawi was usprawiedliwiając się, że przecież "no musiałem ją zostawić, ona ciągle ma jakiś problem, robi awantury". Czysta, przemyślana i zaplanowana manipulacja. Ale skoro jestem taka okropna to dlaczego mimo rozstania wcale nie odszedł i był dalej? Dlaczego namawiał na spotkania?

  Skoro nie jest narcyzem/manipulantem/psychopatą to dlaczego panicznie zakazywał mi rozmawiania o naszym związku z jakimkolwiek znajomym/przyjacielem?

  No dobra locha, ale właściwie po co ten wpis?
  Po części, żeby raz na zawsze zamknąć ten rozdział, wyrzucić po raz pierwszy z siebie to wszystko co trzymałam. Zacząć żyć, choć otoczenie nie zdaje sobie sprawy, że wcześniej nie żyłam. Wstydziłam i nadal się wstydzę, że dałam się tak zmanipulować jakbym miała mózg pięciolatka. Nie no, nie obrażajmy pięciolatków, nawet oni są mądrzejsi. Czuję, że zawiodłam samą siebie, że przez te dwa lata pozwalałam na takie traktowanie i pewnie nigdy na głos sama przed sobą nie przyznam, że jestem ofiarą przemocy. Niewypowiedziane boli jakoś mniej :)

  Głównym celem tego wpisu jest, żeby uświadomić innych, którzy tak jak ja tkwią w gównie, czują się jak gówno i zastanawiają się "dlaczego on to robi, kiedy on się zmieni?". Nigdy się nie zmieni. Takie osoby się nie zmieniają. Oddałabym wszystko, żeby ktoś opisał mi to wszystko - czyli jak wygląda życie z takim człowiekiem. Osoby, które żyły w takim związku psychicznie są tak wykończone jakby przeżyły wojnę. Jeśli tkwisz w czymś takim to skończ to teraz, raz na zawsze zanim skończysz z rozwaloną psychą (czyli jak ja XD). Jeśli wiesz, że ktoś z twojego otoczenia doświadcza przemocy psychicznej w związku - pokaż jej ten wpis. Nic nie szokuje bardziej niż jak obca osoba opisuje 1:1 twój własny związek. To jak zderzenie ze ścianą.

  Pamiętajcie, że informowanie znajomych narcyza/psychopaty o tym jaki jest ich "kumpel" to najgorszy możliwy pomysł. Taka osoba potrafi świetnie się maskować, zachować spokój, być przekonująca. Przecież sam wam to robił przez ten cały czas i wierzyłyście- przekonywał, że to z wami jest coś nie tak. Prędzej to z ciebie zrobią wariatkę niż ktoś z jego otoczenia ci uwierzy.

  Będę wdzięczna za wszelkie polecenia dobrego psychologa/terapeuty gdzieś w #bydgoszcz #torun #gdansk #gdynia #sopot

  Dzięki, jeśli tu dotarliście.

  #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #psychologia #depresja
  pokaż całość

 •  

  Ostatnio przeglądałem moje prywatne archiwum z kolonii, na której byłem 7 lat temu, znalazłem takie zdjęcie z kolonijnej dyskoteki. W dalszym ciągu uwielbiam czytać.
  #przegryw #blackpill #spierdolenie #samotnosc #zalesie #gownowpis

 •  

  Chciałbym założyć Instagram i dodawać fotki z Tajwanu bo czasami wyjdzie mi ładne zdjęcie ale trochę się wstydzę ponieważ mam niską samoocenę.

  Ogólnie nie lubię narzekać, w końcu sam wziąłem swoje życie w garść i wyleciałem 12 000km od "domu". Ale pamiętam ten strach po wpisach wykopków...

  Pamiętam jak się szykowałem na wylot z Polski na Tajwan. I uzupełniałem apteczkę jako, że się naczytałem wykopków z wykopu z tagiem przegryw lub blackpill, że Azja to dzikie kraje, że tam nie myją rąk i w ogóle wody nie ma. to pierwsze co to poszedłem do apteki i kupiłem tonę leków na sraczkę xD rzyganie, zatwardzenie i inne leki które były by mi potrzebne w krajach 3 świata.

  ale jakie piękne było moje zdziwienie kiedy trafiłem do Taipei... I organizacja pracy plus administracja, nie mówiąc już o lekarzach i przychodniach lekarskim są na 10 krotnie wyższym poziomie niż w Polsce... ba... teraz myśląc o powrocie do Polski to na samą myśl, że mam iść do przychodni w moim małym mieście łapią mnie duszności i mam zawroty głowy... (chociaż Medicover sobie chwalę)

  Tajwan jest 10-15 lat do przodu ogólnie przed Polską jeżeli chodzi o cywilizacje a służba zdrowia jest 30-50 lat... (ale podobno jest najlepsza na świecie czym Tajwańczycy bardzo się chwalą)

  A i jeszcze rady wykopków to, że będąc białym powinienem wymieniać laski jak rękawiczki co najmniej 3 Azjatki w tygodniu bolcować. Bo KAŻDY biały to 10/10 dla Azjatki. Jakie było moje rozczarowanie kiedy jedynie kto do mnie zagadywał to starzy Azjaci którzy spędzili 3/4 swojego życia w Ameryce i pytają się zawsze czy jestem z Ameryki. Bo tutaj nikt nawet nie ma pojęcia gdzie leży Polska, czego zresztą się nie dziwie jak część moich znajomych (i wykopków) myśli, że Tajlandia i Tajwan to jedno i to samo.

  Odpowiem też na kwestię bezpieczeństwa.
  Czuje się tu bardzo bezpiecznie, Tajwan jest jednym z najbezpieczniejszych krajów. Nie ma patologii, alkoholizmu, bezdomnych i ćpunów na ulicy. Gdybym miał kiedyś dziecko to wolałbym aby wychowywało się na Tajwanie ze względu bezpieczeństwa porównując Polskę z Tajwanem.
  Kwestia Chin vs Tajwan się nie wypowiadam bo nie znam się na polityce i szczegółów ale aktualnie nikt nie panikuje, nikt nie ucieka do bunkrów, nikt nie wykupuje ryżu ze sklepów xD Nie ma foliarzy przeciwieństwie do Polaków gdzie już 2 lata temu mówili, że Chiny napadną na Tajwan xD

  Jeżeli chodzi o moją sytuacje na Tajwanie, to żyje skromnie za to bez wygód. Dostałem awans jako drugi kucharz restauracji co przekłada się na moja sytuacje finansową 12 000PLN miesięcznie.
  300-600 PLN miesięcznie wychodzi mi na jedzenie (1 posiłek jadam w restauracji w której pracuje).
  Za pokój w centrum płacę 1000 PLN, co prawda nie mam kuchni ale tutaj jest zbędna bo w mojej okolicy 10minut drogi jest co najmniej 100 przydrożnych restauracji w których mogę kupić jedzenie 24/7.

  #przegrywnatajwanie #tajwan #azja
  pokaż całość

  źródło: 271957609_650605766087183_7023466244139486651_n.jpg

 •  

  Mirki, niedawno dogadałem zdalną robotę w USA, więc w końcu będę zarabiał w tych mitycznych dolarach. Zastanawiam się nad emigracją i otworzeniem JDG w nowym miejscu zamieszkania.

  Chciałbym żeby koszty życia były możliwie najniższe ale też fajnie by było gdyby karetka po mnie przyjechała jak sobie rozwalę głowę o kant biurka. Jakie kraje polecacie?

  Myślałem o Czechach i wynajęciu czegoś blisko granicy. Koszty życia podobne (przy obecnej inflacji pewnie niedługo będą nawet niższe), podatki też, a państwo wydaje mi się dużo bardziej stabilne (chociaż żaden ze mnie ekspert).

  Co sądzicie?

  #programista15k #emigracja #czechy
  pokaż całość

 •  

  PiS aktualizuje informacje o Polski Ładzie. Stracą już nie tylko #programista15k co zarabiają powyżej 12l brutto. Teraz stracą zarabiający powyżej 4 900 zł brutto.

  3 275 zł na rękę. Prawdziwa polska burżuazja xDDD

  #jprdl #podatki #polityka #ekonomia #inflacja #bekazpisu #neuropa #4konserwy pokaż całość

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  Nitka najbardziej osobistych i wzruszających kawałków #muzyka

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika JebawczanRysionu

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi JebawczanRysionu

Osiągnięcia (6)