•  

  Jako że w Polsce mamy problemy w służbie zdrowia postanowiłem podzielić się moim pomysłem jak trochę polepszyć sytuacje pacjentów w naszym pięknym kraju. Brakuje pielęgniarek, tak? Więc ja wprowadziłbym Obowiązkową Służbę Zdrowotną dla #rozowepaski . Kiedyś do wojska szedł prawie każdy młody #niebieskiepaski który skończył 18 lat i naukę, dlaczego więc teraz kobiety nie mogłyby pomóc? Jesteś kobietą, kończysz 18 lat, udajesz się na Komisje Zdrowotną i po skończonej nauce udajesz się na powiedzmy przyspieszone dwumiesięczne szkolenie pielęgniarskie po czym wysyłają Cię na obowiązkową służbę do jakiegoś szpitala na 10 miesięcy. Żołnierze dostawali jakieś grosze w postaci żołdu, to pielęgniarki dostawałyby coś na zasadzie stypendium, kilka stówek na miesiąc. Po odbyciu swojej służby, możesz zostać zawodową pielęgniarką. Co sądzicie o moim pomyśle?

  #zdrowie #pytanie #sluzbazdrowia #polska #wojsko
  pokaż całość

 •  

  Moja najbliższa rodzina to dno umysłowe do potęgi.
  Zacznę od tego, że do niedawna byłem ich (matka, siostra i ojciec) takim podręcznym providentem mimo, iż nigdy mnie nie wspierali, a gdy tylko miałem jakiś problem (np. straciłem pracę) zawsze zamiast słowa otuchy to jeszcze jakieś głupie teksty i podśmiechujki.
  Brakuje kasy? telefon do mnie
  Trafiła się okazja coś kupić? telefon do mnie
  Ale w tamtym roku ojciec dograł sprawy spadkowe, sprzedał ziemię no i część kasy dał wszystkim z tą różnicą, że ja jako jedyny dałem mu auto ok 3 razy więcej warte niż darowana kwota, a dałem mu je dlatego że kupiłem sobie nowe i szkoda było sprzedawać bo zadbane itp.
  Zaczęło się wydawanie kasy, jeżdżenie itp itd choć mówiłem by sobie np. wyremontowali łazienkę bo są wiekowi już i przyda się na stare lata, ale nie chuj tam lepiej było pokupować rupiecie jakieś gary, miksery, wypiekacze do chleba i wypierdalanie kasy na różne duperele, matka czasami rozmawia przez telefon i gra w pasjansa no to musiał być iphone za ponad 3k który spadł 2 razy i wygląda jakby go czołg przejechał... jeszcze jedna osoba która miała prawo do części spadku nie została przez ojca spłacona (kwota ok 30K) bo prawdopodobnie była gdzieś w USA i nawet była sparaliżowana czy coś, więc ojciec nie wpłacał tej kasy bo nie dostał jego nr konta.
  W międzyczasie zrobiliśmy spory remont w mieszkaniu, w którym mieszkamy z narzeczoną (sami) no i kupiliśmy nieruchomość na wynajem, by się spłacała, mało dupy nie popękały i zamiast się cieszyć to tylko "taaaa zaraz wam ktoś przejmie tę nieruchomość" albo "taaaa jeszcze sie nie dorobił nik takimi wynajmami, ja widziołem w ekspresie reporterów".
  Kurwa no ręce opadają.
  Ostatnio dzwoni ojciec że ma kupca na auto ... wtf??? na moje auto???, a ten mówi że tak bo potrzebuje kasy bo się odezwał po kilku latach ten gość z USA i trzeba mu 30K oddać a jemu tylko 18K zostało i nie ma skąd wziąć...
  Ja w szoku i mówię, że oddam kasę co mi dał i auto zabieram bo nie po to je zostawiałem by teraz sprzedawać na szybko za grosze (w międzyczasie porysował gdzieś o słupek itp). Tak też zrobiłem oczywiście zostałem wrogiem nr.1 bo ojciec musiał od kogoś tam pożyczyć bo brakowało jeszcze i spłacić tego gościa, ale jak mówiłem by nie wyjebywać kasy to nikt nie słuchał, dodatkowo się dowiedziałem, że siostra dostała też drugą porcję kasy w tajemnicy przede mną bo jakieś długi jej przyszły 4K z zusu co kiedyś firmę prowadziła i olała płacenie tego,a teraz proacuje sobie w chujorobocie za 2k od 6 do 14 i zadowolona siedzi na ogródku całe lato.
  Teraz jestem w trakcie zmiany pracy wpis poprzedni) no i tak się złożyło, że dostałem pracę na wyższym (kierowniczym) stanowisku więc cieszyłem się, a mówiąc o tym rodzicom usłyszałem bym się lepiej przyznał bo pewnie mnie wyjebali i dlatego zmieniam (ʘ‿ʘ)
  Powiedziałem, że nawet jeśli by tak było to powinni mnie wspierać, a nie pierdolić takie teksty i wyszedłem, od tamtej pory staram się unikać kontaktu bo mnie to w chuj bardzo zabolało, jeszcze jak ciotka była w odwiedzinach kilka dni później to powiedzieli jej, że tylko dostałem lepsze stanowisko i mi odjebało bo się nie odzywam.
  Przygłupy... wcześniej też były różne afery podczas remontu, jak moja głupia siostra chciała wymusić na mnie zakup kosiarki ale to jak będę miał chwilę to opiszę bo też mnie potraktowali w chuj zajebiście i nie widzą w tym żadnego problemu że przez prawie miesiąc byłem pozbawiony łazienki, a siostra co mieszka nade mną celowo się pokłóciła i obraziła oraz zabrała klucz od swojego domu tak bym nie mógł korzystać z łazienki.
  #zalesie #smutnazaba #rodzice #patologiazewsi
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jedynaspiacakrolewna

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)