Dawniej @kavillock /// Skoro nie możemy ich przekonać do rozwiązań czysto rynkowych, to musimy dostosować naszą ideologię pod ich proste nieskomplikowane umysły.

 •  

  Wyobraźcie sobie to, rodzicie się w 1962 w Nowym Jorku, wasz tato zajmuje wysokie stanowisko w znanym banku inwestycyjnym, mama jest znana projektantką wnętrz. Macie 194cm, szczękę, na której można by noże ostrzyć, jesteście mega wysportowani, idealna sylwetka, do tego super włosy. Skończyliście właśnie studia na Harvardzie, robicie sobie gap year i jedziecie sobie do Miami. Jest rok 1984, poznajecie w Miami Stacy, pochodzącą z zachodniego wybrzeża śliczną blondynkę, która jak wy robi gap year ale jest od was o 3 lata młodsza. Zakochujecie się w sobie, spędzacie ze sobą każdą chwilę, jedziecie właśnie Porsche 911 rocznik Carrera, cabrio, rocznik,1983, kupiony przez rodziców za nagrodę, że ukończyliście studia z wyróżnieniem.

  Jest wieczór, wracacie właśnie z kina gdzie obejrzeliście Indiana Jones, jedziecie przez Ocean Drive, czujecie wiatr we włosach. Światła z budynków, palmy po prawej stronie, i wy po środku tego, w radiu leci Foreigner I want to know what love is, patrzycie sobie w oczy, wiecie, ze jestescie sobie pisani.
  Urodziliście się w najlepszych czasach, we wspaniałych miejscach, w rodzinie z możliwościami. W czasach z najlepsza muzyka, za czasów waszej młodości śpiewają Michael Jackson, Queen,, Wham czy The Police. Za czasów waszej młodości wychodzą takie kultowe dziś filmy jak Blade Runner, kolejne części Star Warsów, Indiana Jones, Back to the future. Wygraliście w życie, na każdej płaszczyźnie, przeżyliście raj.
  Zamiast tego rodzicie się w Polsce, w najchujowszych czasach w których o kobiecie można pomarzyć, jesteście niskimi zakolarzami z polacką gebą. Miłość to tylko widzicie tylko w filmach, a seks na redtube. Zamiast Miami Sosnowiec, zamiast Ocean Drive jakaś Mariacka w Katowicach. Zamiast Michaela Jacksona Mata Patointeligencja, zamiast Blade Runnera 365 dni. Wy nigdy nie żyliście. Po prostu istnieliście, ale nie żyliście.
  #tworczoscwlasna #zwiazki #takaprawda #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #polska #usa
  pokaż całość

  źródło: cdn.discordapp.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika JestemZSosnowca

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.