•  

  Gdzie dzisiaj impreza wariacie?
  #przegryw

  źródło: 16349287004341710603415.tmp

 •  

  Na samym wstępie przepraszam jeśli kogoś zawołałem dwa razy.
  Piszę ten wpis po raz kolejny, bo wykop jest lekko upo*ledzony i nie pozwala na publikowanie tak długich wpisów (a ten w wordzie ma 54 strony XD) więc od razu mówię, że dalsze dwie części będą w komentarzach pod spodem.
  Jakiś czas temu wrzucałem wam fragment projektu ze Świata według Kiepskich, w którym to razem z moim przyjacielem zapisywaliśmy różne statystyki (tam bodajże były podane statystyki do odcinka około 160). Linki rzucam niżej:
  Wpis z zapowiedzią
  Wpis z pierwszą częścią

  Zadałem wtedy też pytanie o to jak wolelibyście mieć przedstawione dalsze statystyki. Większość z was pod ostatnim wpisem zagłosowała za tym, żeby następne statystyki przedstawić od odcinka 1 do odcinka 282 (gdyby ktoś nie wiedział – odcinek 282 był ostatnim odcinkiem wyreżyserowanym przez Okiła Khamidova, od odcinka 283 reżyserem był Patrick Yoka, a od 529 został nim Adek Drabiński). Więc.. cóż, chwilę nam zajęło obejrzenie tych 282 odcinków ale.. oto i one – statystyki 282 odcinków Świata według Kiepskich!
  Zanim zaczniemy to jeszcze zapodam ciekawostkę, że Okił Khamidov wyreżyserował RÓWNO pół serialu, gdyż odcinków jest 564. Matematykę zostawiam wam #pdk

  A i dwie ważne sprawy – po pierwsze pirmo to wiadomo, że zapisując obelgi czy toasty czasami się one powtarzają, więc nie miejcie tego za złe. A po drugo primo to są to statystyki ze wszystkich odcinków od 1 do 282, więc rzeczy takie jak obelgi, nazwiska itp. będą się powtarzać z poprzedniego wpisu. Ale to chyba zrozumiałe. I z góry też przepraszam, za wszystkie błędy jeśli takowe się pojawią w tekście

  Dobra, do rzeczy Marian, gówno to kogo obchodzi. Zapraszam do czytania.
  A więc w przeciągu 282 odcinków tego serialu zadziały się następujące rzeczy:

  - Zostało wypite 445 puszek piwa. Jednocześnie najwięcej piwa zostało wypite w odcinku 74 „Śmierć i Ferdynand” bo aż 11 puszek. Jedno z tych 439 piw zostało wypite nawet przez Babkę Kiepską.

  - Jeśli chodzi o wódkę to zostało wypite 497 kieliszków oraz 182 butelki wódki (wypite zostały także trzy małpki 0,2l, dwie popielniczki (przez psa co prawda ale.. no jednak zostały wypite) oraz łącznie osiem piersiówek). Tu najwięcej kieliszków zostało wypite w dwóch odcinkach – numer 58 „Kazachstanskije wieciera” oraz 113 „Armagiedon” – po 18 kieliszków wódki. Co do butelek.. tu może trochę zaskoczenie ale największa ilość wypitych butelek wódki w jednym odcinku to.. aż 22 butelki! Ten rekord padł w odcinku 184 „Tyrtum Pyrtum!”, gdzie trójka sąsiadów założyła szkołę picia alkoholu i brali udział w pojedynku na picie z Gruzinami (gdzie przedstawicielem Gruzinów był profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko)

  - Słowo „kurde” padło aż 2964 razy co daje średnio 10,5 kurde na odcinek. Ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej, były odcinki gdzie to słowo padało po 30 razy a były też odcinki gdzie nie padało w ogóle. Najwięcej „kurde” padło w odcinkach 225 „Demoralizator” (gdzie w przeciągu 5 minut odcinka „kurde” padło aż 21 razy) oraz 278 „Sylwester bez granic”. W obu przypadkach było to aż 49 „kurde” na odcinek.

  -„Jełop” zostało użyte łącznie 301 razy, najwięcej – bo po 9 razy – w odcinkach 64 „Lepsza połowa” oraz 244 „Jak ten czas leci”

  - „Dupa” oraz pochodne od tego słowa zostały użyte łącznie 823 razy – rekord należy do odcinka 278 „Sylwester bez granic”, tam padło to aż 20 razy

  - Słowa „gówno” / „zasrany” lub tego typu padły 686 razy, rekordowa liczba w wysokości 12 została osiągnięta w odcinku 234 „Zaskórniak”

  - Zwroty „W morde jeża” lub „W dupe węża” zostały użyte aż 405 razy. Rekordowa liczba była taka sama w pięciu odcinkach a mianowicie 133 „Lolek”, 165 „Nieznośna letkość bytu”, 203 „Zły Boczek”, 205 „Afera kryminalna”, oraz 225 „Demoralizator” i wyniosła ona 7 użyć tych zwrotów.

  - Marian Janusz Paździoch został nazwany mendą łącznie 105 razy. Najwięcej w odcinku (o ironio) 230 „Menda” gdzie ta obelga padła 10 razy (w zasadzie padła 9 razy ale policzyliśmy też tutaj tytuł)

  - „Co jest kurde noc jest kurde” / „Trzecia w nocy jest” lub inne tego typu zwroty zostały użyte 57 razy, gdzie w odcinku 176 „M jak Marian” padły one aż 5 razy, a raz użył zwrotu „Jakie dzień dobry, noc jest, druga w nocy jest" Marian Paździoch, kiedy drzwi w nocy otworzyła mu Mariolka. U Kiepskich trwała wtedy impreza.

  - Teraz pora na zwrot „Halińcia, śpisz?”. Tu jest pewien ciekawy fakt, bo w stosunku do Halinki to pytanie padło łącznie 27 razy, ale.. było też dość sporo przypadków gdzie to Halinka pytała Ferdka o to czy śpi. Pierwszy raz to właśnie do Ferdka padło to pytanie, a konkretniej rzecz ujmując to Halinka zapytała o to Ferdka 15 razy.

  - Pytanie o wizytę w pośredniaku lub zażądanie udania się tam padło łącznie 54. Niby niewiele, ale jak się tak pomyśli, że w odcinku 170 „Serce Chopina” padło to aż 10 razy to jednak nie wydaje się tak mało.

  - Jeśli chodzi o zagrożenia rozwodem lub spotkaniem u adwokata to łącznie było ich 32. Cóż.. tutaj nie sprecyzowaliśmy, kto kogo ma o to pytać i z ciekawostek to raz Mariolka zagroziła spotkaniem u adwokata Łysemu, a raz to Ferdek zagroził spotkaniem u adwokata Halinie.

  - Tera będzie ciekawe panie, bo sprawa jest poważna. Nielegalne wypróżnienia Arnolda Boczka, mówi to panu coś? Ta świnia pornograficzna bez czci i wiary wypróżniła się aż 92 razy w kiblu na dole, gdzie ma normalnie taki sam u siebie na piętrze. Co więcej w odcinku 248 „Ogór” rekordowo bo aż 4 razy korzystał z prywatnej publicznej toalety.

  -I ostatnia liczbowa statystyka – zawały Paździocha oraz ich przyczyny. Niby nie było ich dużo, bo 19 ale.. z drugiej strony to jednak dużo XD
  No dobra to teraz przyczyny tych zawałów:
  -Zawał wywołany nadmierną aktywnością fizyczną (odc. 143)
  -Zawał wywołany stresem, że Marian może się spóźnić (odc. 143)
  -Zawał wywołany hojnością Heleny, podarowała ona Kozłowskiemu asortyment, którym handluje Paździoch, mianowicie: chińskie stringi ręcznie haftowane 78 zł sztuka oraz tureckie jedwabne podkolanówki 56 zł za parę (odc. 150)
  -Zawał spowodowany spaleniem gaciów Dżordżio Bordżio Wypierdacze i muszelek Wenery (odc. 179)
  -Zawał spowodowany podejrzeniem Heleny o "ten tego" z Boczkiem (odc. 187)
  -Zawał spowodowany pojawieniem się u Paździochów bardzo dużej ilości rachunków, faktur i wezwań do zapłaty (odc. 202)
  -Zawał spowodowany tym, że po wejściu Boczka do klubu "Bazzaar" wszyscy pozostali uczestnicy zabawy opuścili pomieszczenie a klub został skazany na porażkę (odc. 204)
  -Paździoch w odcinku 211 doznał zawału, ponieważ w jego łodzi w piwnicy, w której trzymał zapasy znalazł Boczka, który te zapasy normalnie zeżarł przez co zniszczył marzenia Paździocha o wypłynięciu w świat
  -Zawał spowodowany zdemaskowaniem Paździocha przed jego matką. Miał udawać księdza, podczas gdy Helena ujawniła prawdę jego matce (odc. 215)
  -Zawał spowodowany odkryciem, że von Bibersztajn cały majątek przepierdzielił na ruletce i w rzeczywistości nie było żadnego ukrytego skarbu. W wyniku tego zawału Marian wyskoczył z okna (odc. 220)
  -Zawał spowodowany tym, że gdy Paździoch po nieudanej próbie wysadzenia kreta trotylem leżał martwy, Paździochowa w tym czasie zaczęła pozować do zdjęć, które robił Boczek. Po ocknięciu się Mariana, ten zobaczył, że stoją oni na jego działce, szczególnie Boczek, który stał w miejscu gdzie Paździoch niedawno wysiał brukselkę (odc. 240)
  -W odcinku 247 miały miejsce trzy zawały (rekord). Jeden był spowodowany zniszczeniem modelu Czerwonego Barona przez Boczka, drugi zobaczeniem w TV swojego rywala - Rajmunda Bączka - który wygrał zawody modelarskie i wyśmiał Paździocha, któremu rozdupcył się samolot, a trzeci był spowodowany ponownym zniszczeniem modelu drugiego Czerwonego Barona przez Boczka. Z tego samego powodu zawał miał także Boczek
  -Zawał spowodowany rozerwaniem kalesonów przez Ferdka i Boczka, a to były nowiutkie kalesony i nawet nie rozepchane w kroku (odc. 250)
  -Powodem zawału było żywiołowe odnoszenie się do życia bazarowego, z którego konkurencja chce go wygryźć, bezpośrednio połączone z aktualnym stanem psychicznym (odc. 254)
  -Zawał spowodowany zabiciem królowej jedwabników przez Boczka (odc. 263)
  -W odcinku 278 były dwa zawały. Paździoch zaprosił kilka osobistości (w tym proboszcza Czarka) na sylwestra. Poprosił Helenę by ubrała się stosownie, raz pokazała się z dużym dekoltem, raz z odsłoniętą dupą, a kiedy pokazała mu się z jednym i drugim oraz świecącymi rogami na głowie - Marian dostał zawału. Drugi zawał spowodowany był przybyciem Łysego wraz z całą ekipą. Roznegliżowana młodzież tańczyła przy muzyce na korytarzu a Paździoch z żoną i gośćmi (w tym osobami duchownymi) wyszli zobaczyć co się dzieje. Paździoch wtedy doznał drugiego zawału.
  -W odcinku 180 raz zawału doznał Ferdek, kiedy dowiedział się, że Waldek sprzedał jego saturator za 50 zł Paździochowi.

  Teraz przyszła pora na wszystkie nietypowe nazwiska bądź pseudonimy. Zasada jest taka sama jak przy poprzednich statystykach – jeśli coś jest po przecinku to znaczy, że padło to w tym samym odcinku, każdy nowy myślnik to nowy odcinek. No dobra a oto i one:
  -Jąkała
  -Nikolai Wyciskanu (Wyciskany?), Jean Paul Bezportfella, Kontatikte, Pavel Havel, Kałmanawardze
  -Jobel
  -Wiktor Wektor
  -Rodzina Pastewnych z Kurnika Dolnego
  -Fajfel
  -Proboszcz Kręć, siostra Konsoleta
  -Borys Kafarov, Miodopolscy
  -Żopa
  -Andrzej Pajda, Pan Mateusz, Stanisław Ignacy Mickiewicz, Józef Kociemba, King Kong
  -Wolfgang Amadeusz Doberman
  -Udo
  -Don Ferdinando, Halinda, Don Mariano, Herman Wyrwigłówka, Ponury Grabaż, Mortal Kombatant, Biały Rekin, Okrutny Grubas
  -(7 krasnoludków) Bolek, Chlorek, Gicorek, Grzybek, Gierek, Śpioszek, mgr inż. Kozłowski
  -Tymon Nadany
  -Vaal De Mar
  -Faraon Jerzy Totencham Trzeci
  -Jan Maria Rumba Rozpór Trzepiekoński
  -Józef Chlipała Bąk Gąsienica
  -Kozłowski aka Bobas, Ferdek aka Browar, Waldek aka Cycu, Franciszek Golas aka Arbuz, Halinka aka Balbina, Paździoch aka Sąsiad, Edzio aka Pinokio
  -Abstynent (truciciel piwa)
  -Dr Albert Śledzik
  -Ordynus Badziwił
  -Dr Franek Sztajms, Ambrozja Śledź
  -Dr Oziębło z Katedry Badań Snu i Jawy, Krzysztof Warzycha
  -Mietek Kopeć
  -Józef Pokrak
  -Teofil Zakwas
  -Wichura, porucznik Szydło
  -Ropa, pan Zakwas
  -Zenek Kociłow
  -Ferdeksztajn
  -Profesor Pom-Pom z Uniwersytetu Hong-Kong
  -Dejwid Koperfilc, Kiki
  -Efendi el Ferdi, Otto van Fazendof/Vazendof (?)
  -Klaudia Syfer, Palema Andreson ze Słonecznego Patrolu
  -Józef Konefał, Alfred Kwas, Ściemniak
  -Mordęga, Baran
  -Dżonba
  -Eugeniusz Geniusz, Mietek Podrucha
  -Dariusz Bączek, Kosmaty, Bu-czek, Paź-dzian
  -Euterpina (nazywana przez Ferdka Euzebia, Eterytka lub Euterpinda)
  -Pan Jan Pan
  -Doktor Rymuszka, profesor Paździochowski, profesor Boczkiewicz, Paździu, Bociu
  -Niedokończony Inżynier Adam Plastik
  -Komandor Szemro aka Bezprocentowy Baron (nazywany przez Ferdka Kondorem lub Kondosem)
  -Jan Pitol, Asmodeusz
  -Agent Polder, Agent Halik
  -Pułkownik Poręba ps. Tygrys,
  -Profesor docent doktor habilitowany Zbigniew Brzęczyszczykiewicz (nazywany przez Ferdka Brzęczyszczotkiewiczem), Harry Goldman
  -Yamahama Sukizuki zwany szerszeniem
  -Stanisław Ignacy Matejko
  -Wacław Cymes
  -Król Salmonelon, kapitan Żbik
  -Marias, Bocias, Paździas
  -Emanuel Adisa Debe, Karol Dzyndzel
  -Dolli (Halinka)
  -Agata Szybka, Andrzej Rozpór
  -Adam Miłosz, Wielebny Boczek
  -Profesor Doktor Marian Wilczur, Steven Szwindler
  -Zenobiusz Kalafior, Izydor Tempera (nazywany przez Ferdka Temperówka)
  -Klaudia Syfer, Arnold Boczeque, Kleopatra Burak
  -Wioletta Kręcik
  -Dyrektor działu podrobów i zarzynania Zenon Flak
  -Szpindler
  -Rajmund Kotek, Stefan Dzidziuś, Rozalia Kiepska pseudonim Matołek
  -Wadecki, Krawczuk, Edward Trefniś, Erros Rafaello
  -Jędrzej Peler, Wenancjusz Bazyli Motyl
  -Violetta Dallas
  -Lekarz teoretyk profesor Mścisław Mściwój Zemścicki
  -Jarek Dzięcioł, Daria Bączek
  -Augusto Piraneira z Monte Video, Cappo di tutti Ferdi, Mariano Paździollo, Don Cyco,
  -Anna i Alojzy Gućwińscy (Gućwińskie), Artur Garcia Rodriguez Kopeć
  -Mieczysław Antychryst
  -Mariusz Skowronek, Henryk Bączek (Człowiek Guma)
  -Harry Lepper, Kindybał, Cacek, Żaba, Faraon, Kanapa, Popelina
  -Bolesław Prut
  -Władysław "Eros" Kiepski (Wujek Władek)
  -Hrabia Kox, Doktor George Lolek z Californi, Don Ferdinando, Mister Mariano, Maria Chodupska
  -Profesor Doktor Eugeniusz Koperwas zwany Cudownym Dzieckiem Polskiej Bakteriologii
  -Gajowy Bronisław Czopek, Bruc Le, Don Cziczio
  -Piotruś Bubiak
  -Mecenas Jerzy Bimbał, Esterchazy Maria Bonawentura Fryderyk Lis Zabój Błotnicki
  -Stasiek zwany Smardzem, Sylwek Bażant (Zawijasty Bażant)
  -Maniuszko, Stanisław Ignacy Panderecki, Orzeszkówa, Zanusi
  -Stasek Bryzol
  -Tomasz Wielbłąd, reżyserowie Skorsizi i Szpilberg, Pamela Kowalski, Andrzej Gąsior, Jadwiga Barbara Przaśny
  -Adam Stanisław Fredro
  -Czesiek Struś
  -Profesor Doktor Edmund Cielak, Dejwid Koperwas
  -Nabuchodonozor Piszczyk Deodendor
  -Stefan Balon, Jadwiga Nagrobna, Katarzyna Brzdęk-Kolęda
  -Łoker (Paździoch)
  -Katarzyna Cholewa-Zalewa, Mateusz Czerstwy, Andrzej Dzidziuszkiewicz, Karol Grzmot
  -Krejzi Tadek, Maria Kądziel, Andrzej Kopara, Stefan Brzęczyszczykiewicz, Ksiądz Andrzej Kadłubek, Roman Ramol
  -Jan Kanty-Berbeć
  -Aleksander Biedrona
  -Rajmund Wyporek
  -Szymon Grucha, Baca Walek Pociotek Gąsiennica, Anatol Banan
  -Stanisław "Frodo" Frodziński, Sante Kutazzo, Szejk Abdullah Ibraham Ibu Abu Papu Olejko Alladin syn Szejka Abdullaha Ibrahama Ibu Abu Papu Olejka Alejajka
  -Rajmund Szajs Dziduśkiewicz, Stefan Popkorn, Juliette Ballon
  -Waldemar Krwawy, Jolanta Drapieżna, Mirosław Obierka, Ksiądz Stanisław Kupka, Marek Pałka, Doktor Kiełbasa
  -Walentina Twiordożopnaja, Hildegarda Gutentag, Mieczysław Kalosz
  -Zenon Malinowski (Art bussines director of international consulting center), Andrzej Baranowski, Sobieryba
  -Waldemar Bączek, Mariusz Max Grzechotnik
  -Profesor Wybździur-Kołatka
  -Barbara Pierdzi-Mąka, Kapitan Robert Ciocia
  -Belzebub zwany Waldemortem (nazywany przez Ferdka Bezlebiuszem)
  -Czesiu Wąsik, Renata Męczykoń
  -Balcyrewicz
  -Święta Mateczka Kozłowska, Andrzej Lipa, Marek Lipa, Janusz Lipa
  -Król podrobów Rysio, król dywanów Mustafa, królowa adidasów Nataszka, królowa 101 duperelów Tamara Twardodupcewa
  -Cietrzemrzak, Wybrzuszkiewicz, Brzęczybarszcz, Wzdymula, Cietrzpielak, Wygrzeszcz, Grzebyk, Matula, Wygrzmigórka, Przebrzydlak, Wybierka, Antoni Rozczaprak
  -Profesor doktor docent rehabilitowany Zygmunt Kozłowski z Akademii Górniczo-Wiertniczo-Hutniczej w Obornikach Śląskich, profesor magister docent nadzwyczajny Stanley Burak z Maderfaker University of California, pułkownik Kisiel, kosmita Tojebiuk Multiplex z odległej ale przyjaznej galaktyki Padaka
  -Ricardo Santos Crosfallus Posampas, Giovanni Rondo, senorita Sardina
  -Jan Banan, Marian Papaja, Barbara Rabarbar
  -Zenobiusz Bojler, Adam Miłosz, Andrzej Ciemniak, Harakiri Sepuku, Sven Kurdensen (nazywany przez Ferdka Skurwensenem)
  -Cezary Bałach-Ostobramski
  -Faraon, Belfegor, Barbara Przerwa, profesor Prut, Bernard Zwierz
  -Kazimierz Obierka
  -Władysław Centralny
  -Gonzo
  -Zbych Kupczyk - biznesmen przekręciarz
  -Barbara Skarpetowska
  -Profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko
  -Maciorewicz
  -Ksiądz infułat Eugeniusz Bażant
  -Kuba Rarytas, Beata Belzebub
  -Stanisław Mięcikupa, ksiądz proboszcz Maślak
  -Magister Włlodzimierz Nieczuły
  -Wacław Bardacha, Barbarella Caban
  -Major Waluś w stanie spoczynku
  -Doktor Albert Kirsztajn, Gaćwińscy
  -Profesor Degler, Bolesław Krupa
  -Oliwier Baniak, Magda Kołek, piosenkarka Margaryna
  -Krzysztof Banach, prezes Konewka
  -Mecenas Waserman
  -Honorata Płaszczykowska, Grzegorz Bączyński, profesor Kopeć, Stanisław Badyl, Marianna Ćwierć-Parzącha
  -Stanisław Blumenfeld (alter ego Boczka)
  -Bączyńska, Maria Skłodowska Kuria, Goetlib und Hedwig von Bibersztajn, Gertruda von Bibersztajn zwana Frau Panzerfaust
  -Barbara Ćwierć-Pobożna
  -Tadeusz Wajche-Przełóż
  -Ksiądz Maślak
  -Ireneusz Nabrzeżny
  -Małgorzata Papilion, Marlena Czaszka, Marysia Rzepa, Jan Pałąk, namiętna Krystyna, Danuta Bierna, starszy szeregowy Wojciech Gąsior, czarnoksiężnik z Sosnowca, Mirosław Soczysty, magister doktor Zenon Grządziela
  -Magister inżynier Bogdan Kulchawy
  -Marek Trądzik, Stanisław Bączek
  -Andrzej Pierdzimąka, Leszek Czopek, Barbara Ojejnik, Władysław Zachciewajka ps. Lucyfer, Edzio ps. Pedzio, Paździochowa ps. Alexis, Halina ps. Balbina, Kiepski ps. Laczek, Rozalia Kiepska ps. Kanalia
  -Rodzina Pączków z Rzeszowa, rodzina Kopćów z Zadupia Wielkopolskiego
  -Janusz Wzdęty
  -Hubert Czteropak
  -Ingmar Rabarbar
  -Rajmund Bączek
  -Jasiek Pizdruń-Pociecha, Maria Masłowska
  -Bob Marlej, Roki Balboa, Adriano Czelentano, Grażyna Kokosińska, Czak Noris
  -Towarzysz Konik Marcin, ksiądz Maślaczek, mecenas Przeciępiętrzak
  -Grażyna Gruchola, Salomon Baba
  -Mecenas Kalwas
  -Małgorzata Bolesna-Mordęga, Józef Szyszka
  -Damian Obwarzan, Karol Diabełek, Dariusz Bączek
  -Olivier Jajniak
  -Jan Stefan Ślina
  -Loda Katoda
  -Ksiądz Piotruś, lekarz stomatolog Bocianowski, doktor Religia
  -Ksiądz proboszcz Pierożek
  -Stanisław Ignacy Mickiewicz
  -Piotr Rybik
  -Froilein Lola, General Kolzklotz
  -Edgar Pacierz
  -Stanisław Jerzy Fitkał-Podymał, Plemniak, Jerzy Kotlarczyk
  -Genowefa Nawtykała, Rysiek Przeręba, Zdzisiek Przydrożny, Marek Abażur
  -Gila Zytowska, Doktor Siergiej Kaczpirowski
  .
  I teraz coś o czym zapomniałem w ostatnim podsumowaniu, a pytało o to kilka osób. A mianowicie – toasty! Co prawda na początku dość długo się one nie pojawiały a jeśli już to były one bardzo klasyczne i niczym nie wyróżniające się ale.. i tak je zapisywaliśmy. Dopiero później scenarzyści dali się ponieść wyobraźni.
  Oto i toasty:
  -Zdrowie moje w gardło twoje
  -Za zdrowie Halinki i potomka
  -Zdrowie marynarki wojennej, zdrowie czołgistów, zdrowie wojskowych służb weterynaryjnych, na pohybel krzyżakom
  -Na drugą nóżkę, strzemiennego
  -Za konstruktywny dialog, najlepszego, za sukces w sklepiku panie kierowniku, za stracone złudzenia
  -Za poezję artystyczną i za Mickiewicza Adama przez muzę natchnionego
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka
  -Zdrowie psychiczne
  -Po maluchu dla rozjaśnienia umysłowości
  -Za bezproblemową nieśmiertelność, no to cyk jak powiedział budzik do zegarka
  -Po maleństwie, no to siup
  -Za niezawisłe koleżeńskie sądownictwo
  -Chluśniem bo uśniem, na zdrowie
  -Za brudne, śmierdzące, ohydne pieniądze
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka, chluśniem bo uśniem
  -Na zdrowie, zdrowie Mariolki
  -Za ligę mistrzów
  -Pierdykniem bo odwykniem
  -Oby nam sie
  -Najlepszego
  -Za nieśmiertelność
  -Oby nam sie, chluśniem bo uśniem
  -Za naszego dobrodzieja Mariana Paździocha
  -Rozchodniaczka
  -Jak to mówią: po ptokach
  -Za szczęście i dobrobyt tego domu
  -Po dziubasku, po maluszku, wiwacik, bum cyk cyk, rym cym cym z dupy dym, rach ciach ciach babke w piach, hulaj dusza piekła nie ma, itarara usiasiusia, umcia umcia pękła gumcia, rym cim cim cim dałabym cim, obok chatki rosną pierdawki a dupa goła gorzały woła, tyrtum pyrtum
  -Jeszcze na jedną nóżke, do dzieła
  -Najlepszego
  -Najlepszego na wieki wieków, zdrowia
  -Na zdrowie
  -Zdrówko
  -Najlepszego
  -Hops
  -Drzyzgo
  -Siup bo procenty uciekają, ahoj
  -Na zdrowie
  -Za nocną zmianę, za bezsenność w wielkim mieście, na drugą nóżkę
  -No to siup bo.. no, bo bąbelki, wie pan
  -Pierdykniem bo odwykniem, chluśniem bo uśniem
  -Zdrowie nasze w gardła wasze, oby nam sie
  -Na zdrowie, najlepszego
  -Drzyzgo, na drugą nóżke
  -"Kto nie zgadnie ten nie pije. Po stawie pływają, kaczki się nazywają, co to jest? No.. kaczki", hop siup cztery baby osiem dup
  -No to enter panie Paździochu
  -Rym cym cym, no to enter, pod te ufo i niezydentyfikowane obiekty, lata Tadek po orbicie, za nieważkość, chlup w ten kaczy dziób
  -Na zdrowie pronu i wronu
  -Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w mordę schowa (toast przed jedzeniem), jedzie pociąg do Berlina, chlup w ten kaczy dziób
  -To chlup w ten kaczy dziób
  -Rym cym cym, chlup w ten kaczy dziób, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu
  -Jedzie ksiądz na karuzeli, drzyzgo, na drugą nóżkę
  -Skacze małpa na gumie, PBG - piłka bramka gol, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu, za ten rok round the clock, rym cym cym i przybieżeli do Betlejem pasterze (tu leci dalej kolęda)
  -Na drugie nóżkie, piłka bramka gol, rym cym cym
  -Voulez vous chansons d'amour Acropolis adieu idegol (wulewu szansą damur akropolis adie idegol - niezrozumiałe ostatnie słowo), chanse lise Mona Lisa, dupa kościotrupa, pod te fazę
  -Chluśniem bo uśniem

  Druga część niżej w komentarzu

  Jak ktoś przeczytał całość to jestem w niezłym szoku. No i cóż, na koniec jeszcze zostawię wam komentarz do plusowania jeśli chcielibyście być wołani na finalne podsumowanie wszystkich odcinków. Myślę, że to będzie gdzieś.. za minimum pół roku. Ale na pewno będzie!
  Dziękuję też za wszystkie komentarze pod poprzednimi wpisami, wszelkie wsparcie i miłe słowa (。◕‿‿◕。) Bardzo się cieszymy, że nasz projekt tak się wam spodobał (ʘ‿ʘ)

  #swiatwedlugkiepskich #statystyka #polskieseriale #heheszki #kiepscy #seriale #gownowpis #humorobrazkowy #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net

 •  

  wracać do stolicy czy siedzieć dalej we wsi pod powiatowym hmmm

  #mirkopomusz #jakzyc #przegryw

 •  

  Siema, właśnie przypomniałem sobie że wychodząc z domu zostawiłem ziemniaki na kuchence gazowej xD Nie było mnie na chacie 2h a będę dopiero po 1:00, czego mogę się spodziewać?

  #pytanie #kiciochpyta

  +: ejkejej
 •  

  No powoli mi sie robi cialo Kratosa, ale jeszcze troche cialo Thora mam

  źródło: godofwarthor.jpg

 •  

  #facebook #socialmedia
  Czy u was też na tym fejsbuku nic ciekawego się nie dzieje? Moi znajomi to grupa wiekowa ok 25 lat ale rzadko ktoś coś wrzuca. To już znak że nie jesteśmy małolatami czy po prostu fejsbuk stał się mało atrakcyjny, jak u was to wygląda?

 •  
  Lordani66

  +3

  Ehhh pisze z rozowa na badoo i sie okazuje ze nie ma jednej dwojki na dole (zeba). Zawsze cos musi byc spierdolone.
  #przegryw

 •  

  Z przykrością ogłaszam, że nastał niestety ten dzień, w którym milion złotych to gówno.

  Czyli wszystkie moje oszczędności (bo ledwie tyle mam) mają już marną siłę nabywczą.

  Dziękuję Ci Mateuszu Morawiecki i Panie knurze Glapiński, że trzymaliście stopy procentowe w czarnej d... do momentu, gdy jest już za późno, a gdy wreszcie je podniesliscie to w taki sposób, że lokaty dalej nic nie płacą.

  Straciłem przez was dorobek życia jak ludzie w latach 90.

  #polska #gospodarka #pieniadze #inflacja #ekonomia #bekazpisu #inwestycje #nbp #przegryw #polityka
  pokaż całość

 •  

  Haj,

  srednio co 2-3 lata kupuje kurtke zimową w sieciówkach: Rserved, Lee inne, ale chciałem kupic cos na dluzej, cos trwalszego. Czy ktos kupił jakas kurtałke na dluzej niz w/w okres i mu sluzy? Czy inwestycja w kurtke zimowa firm typu Marmot, Arcteryx za 1-2k ma sens do codziennego uzytku i ew. sporadzycznych/rzadkich wypadów w gory (2-3 razy w roku)?

  Pzdr

  #modameska

 •  

  Dobre policzyłem, że jeżeli mam ulgę dla młodych więc pit0 do tych +- 85k, a nie chcę płacić 32% podatku od nadwyżki to, zakładając takie wynagrodzenia w kolejnych miesiącach to, żeby nie płacić podatku i odliczyć sobie ikze, to mogę tam wpłacić max 3887,5 pln zgodnie z równaniem i w picie odliczę sobie 1244 zł?
  Bo więcej się nie opłaca bo i tak nie mam od czego odliczyć?
  1244-32%
  x-100%

  Niestety nie będę widział tego na picie, bo 2óch pracodawców w trakcie roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #ikze #pit #podatki
  pokaż całość

  źródło: Screenshot_175.png

 •  

  Czy osoba do 26 roku życia dostająca przelew od osoby obcej powinna się z tego jakoś rozliczyć? Czy to też podpada pod brak opodatkowania i nic z tym nie trzeba robić?
  Czy umowa ustna będzie traktowana domyślnie jako zlecenie czy jako dzieło?
  #podatki

  źródło: 6CB5A809-1576-4E39-890D-D3D6044E77ED.jpeg

 •  

  Kupić lepiej jakieś K2 alaska spray do odmrażania albo inny (może ktoś poleci) czy lepiej jakaś mata antyszronowa? Brak garażu here :/ a nowe auto i ładna szybka i nie chce jej skrobaczką załatwić

  #samochody

 •  

  brakuje mi jakieś 1k pln na teraz. Gdzie można na szybko tyle zarobić? Kradzieże i handel ciałem odpada

 •  

  Borkoś miał wypadek, podobno nogi połamane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #borkos #ratownikmedyczny #ratownictwomedyczne #wypadek

  źródło: received_159860606348736.jpeg

 •  

  no dobra, to może Wy się pochwalicie jakie macie hobby, zainteresowania? masturbacja i alkohol się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hobby #gownowpis

 •  

  wszedłem na stronę jakiegoś psychoterapeuty, wybieram terapia dla młodzieży a tam termin zajebany od razu na miesiąc, dla dorosłej osoby wolny jest nawet za 2 dni, to właśnie świadczy o tym w jakim stanie jest nasze społeczeństwo
  #przegryw

  •  

   @karix98: nie jest żadną nowością, że psychiatria dzieci i młodzieży w Polsce leży i kwiczy, nie ma specjalistów, nie mówiąc juz o dobrych specjalistach.
   Powodzenia ogólnie :(

 •  

  Ktoś poleci konkretny termos albo kubek termiczny pojemność 500ml?

  #kubek

 •  

  Chyba zbliża się przypał, ale jeszcze nie wiem jakiego kalibru #pracbaza

  +: 250615
 •  

  @ZespolmBanku
  Jak wy mnie wkurzacie... wypłata gotówkowa 9zł, a w bankomatach ograniczyliście wypłaty do max 1000zł w jednej transakcji. Tak samo w euronet i planetcash. Jeszcze został jakiś bankomat, którego limit to chociaż 4000zł?
  #mbank #bankowosc.

  @EkspertPKO jaka jest maksymalna kwota wypłaty dla waszych bankomatów

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mirki, wstyd się przyznać ale od czterech dni śpię w samochodzie. Potrzebuję się komuś wygadać a tak szczerze to nie chcę nawet nikomu się przyznać w jakiej jestem sytuacji. Nie mogę przebywać w domu rodzinnym, bo nie mam już cierpliwości do mojego starego. Wyniosłem się na drugi dzień po tym jak po raz kolejny stwierdził, że "jestem najebany" skoro położyłem się spać około godz. 16. i spałem do 21. Kazał mi "spakować torby i wpierdalać". Kurwa to jest tak absurdalne, że aż głupio o tym pisać, bo normalnie robił mi dymy o coś takiego jak sen w trakcie dnia. Ja rozumiem, że w weekend wyszedłem z kumplami i się napiłem to mi wypominał 2 tygodnie. Jak byłem dzieckiem, sam napierdolony wracając z imienin wujka na moich oczach szczał pod kaloryferem w salonie, kurwa ja takiej akcji w życiu nie odjebałem. Nie mam się gdzie podziać, bo nie stać mnie na ten moment nawet na wynajęcie jakiegoś pokoju. W pracy na razie nie zadają pytań ale zaczną jak będę codziennie taki niewyspany przychodził, bo w sumie parkuję pod lasem i mam sporo stresu żeby w ogóle zamknąć oczy, nigdy jeszcze tak nie robiłem. Nie chcę dzwonić do mojej Matki, która jest w Niemczech i wiem, że dostałaby zawału gdyby się dowiedziała co się dzieje. Zadzwoniłaby do starego i kazała mnie ściągnąć do domu i zamknąć mordę ale ja nie chcę wracać. Każde moje potknięcie i błąd w życiu on celebruje jakby to były moje urodziny. Nie pamiętam kiedy usłyszałem od niego pochwałę, zawsze coś kurwa robię nie tak, zawsze musi się do czegoś dojebać. Całe życie nic nie osiągnął a robi z siebie jakąś wyrocznię. Zajechałem teraz do kumpla i piszę z jego laptopa, poprosiłem czy mogę od niego wysłać maila, bo zapomniałem w domu. Nie wiem jak długo wytrzymam psychicznie to mieszkanie w aucie, fizycznie wytrzymam na pewno ale kurwa psychika mi siada już. Mam ochotę autentycznie się napierdolić i nie myśleć o tym wszystkim ale w takiej sytuacji nie mogę. Oby nie przyszły porządne mrozy, jak na razie najzimniej było w nocy -4 no i nie było za ciekawie jak się przebudziłem w wychłodzonym aucie. Macie może jakieś protipy? Oby nie ale może ktoś był w podobnej sytuacji? Nikomu z Was nie życzę tego bólu, kiedy chcecie prosić o pomoc ale wam wstyd.
  #zalesie #problemy #bezdomnosc #protip

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #6163ef6e820612000adc4ccc
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

 •  

  Kochani! Wczoraj był światowy dzień zdrowia psychicznego! Pamiętajcie, że jeśli czujecie się źle, nie radzicie sobie już z rzeczywistością, macie problemy - szukajcie pomocy, proście o wsparcie i na miłość boską, NIE WSTYDŹCIE SIĘ. Jebać tych, co będą wyśmiewać waszą decyzję. Leki, terapia (zwłaszcza w połączeniu) służą waszemu dobru. Dbajcie o siebie. Inni są tylko tłem, jeśli sami nie dajecie rady.
  Polska psychiatria to jakaś pomyłka. Ilość i kondycja (również psychiczna) specjalistów jest fatalna. Kolejki na NFZ są farsą, a znalezienie dobrego lekarza jest niejednokrotnie wyzwaniem. Dlatego pytajcie, szukajcie na portalach, czytajcie opinie o lekarzach i jeśli coś budzi wasze wątpliwości już na starcie, nie ryzykujcie wybraniem się do kogoś, kto potraktuje was jak frajera z którego ściągnie hajs.
  Zdaję sobie sprawę z mojego olbrzymiego uprzywilejowania, ponieważ mogę sobie pozwolić na prywatne wizyty. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości - są różne sztuczki, fundacje, uczelnie świadczą pomoc dla swoich studentów i to też jest wspaniałe rozwiązanie. I ostatnie, ale jakże istotne. Rozmawiajcie z bliskimi. Nie zamykajcie swojego cierpienia wewnątrz. Jeśli brak wam osoby która was wysłucha, a potrzebujecie coś z siebie wyrzucić - możecie pisać do mnie.
  Depresja to nie żart, a życie ze zdrową głową nie jest bajką dla dzieci. Zawalczcie o siebie!
  #depresja #pomoc #fobiaspoleczna #psychologia #psychiatria
  pokaż całość

 •  

  Kochani, mikroblog służy nam tu głównie do shitpostu, ale są też momenty kiedy mamy możliwość i ochotę pochwalić się tu swoimi osiągnięciami i to właśnie chciałem dziś tu z Wami zrobić.

  Otóż udało mi się

  pokaż spoiler ukleić P O T Ę Ż N Ą kulkę gila


  Ale jak to się stało?

  Od dwóch tygodni mam alergiczny katar. Jest to ten chujowy typ kataru który zatyka zatoki, można go wydmuchiwać a on wiecznie, kurwa, jest i cały nos bulgocze bez przerwy. Cały dzień wczoraj miałem zatkaną jedną dziurkę, w sumie nie pamiętam momentu kiedy cały mój nos był drożny, ale mniejsza o to. W pewnym momencie kichnąłem i z mojego nosa nieco uleciało. W momencie totalnej frustracji, nie mając pod ręką chusteczki, uznałem że koniec, kurwa, tego dobrego i wyciągnę wszystko co tam mam choćbym miał to wyciągnąć z oczami i mózgiem. Chwyciłem tego mokrego babola spod nosa i zacząłem go wyciągać jak nitkę, powoli i ostrożnie żeby się nie zerwał, i w końcu udało się wyciągnąć wszystko a mój nos znów stał się drożny! Co to była za ulga! Widząc takiego gluta na palcu zacząłem się zastanawiać ile czasu zajęłoby uformowanie go w kulkę i czy to w ogóle możliwe i tak zacząłem kulać. Łatwe to nie było, trzeba było pomyśleć o strategii, ale widziałem efekty. Całość zajęła 48 minut, ale zaowocowało to powstaniem kulki gilowej o średnicy centymetra i z całą pewnością jest to największa kulka gilowa złożona z jednego babola jaką w życiu ulepiłem i muszę powiedzieć, że kulanie jej gdy byłą już uformowana było mega relaksujące, zwłaszcza mając już drożny nos.

  Etapy powstawania kulki uwieczniłem dla Was na zdjęciach.

  Tak chciałem się z Wami tym podzielić a w komentarzu możecie opowiedzieć o swoich gilowych osiągnięciach.

  #chwalesie #osiagniecia #czujedobrzeczlowiek #nosacz #nsfw
  pokaż całość

 •  

  Porcja przed spaniem ᶘᵒᴥᵒᶅ
  Jak ktoś wie co to to proszę powiedzieć.

  Dzień 3 wpis 6 #qewwpsychiatryku
  #psychiatryk #przegryw #leki

  źródło: ei_1633809348243.jpg

 •  

  Moderacja świętsza od papieża cenzo usuwa, okrutnicy!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #2137 #moderacja

 •  

  Jestem nikim dla swojej partnerki. Kazdy jest lepszy i wiecej robi pozytecznego dla swiata. To codzienne dołowanie jest okropne. Nawet kolezanka wiecej znaczy ode mnie. Ja jestem ten glupi i na niczym sie nie znam. Jesli cos opowiadam cokolwiek to "mam swoje teorie" inni zas nawet jak potwierdzą moje słowa to mają racje.
  #zwiazki #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow pokaż całość

 •  

  mam skierowanie do szpitala na operację w trybie planowym przyspieszonym. Czy muszę się rejestrować, czy wystarczy, że przyjadę do szpitala i będą musieli się mną zająć?

  #szpital #medycyna #zdrowie

 •  

  Może warto posłuchać czasami normictwa i faktycznie nie warto się nad sobą użalać.Spróbuję wykorzystać dobrze karty,które rozdał los.Co mogę zrobić z kartami aspergera,fobii społecznej i syndromu piotrusia pana?Może ktoś ma jakieś na wymianę?
  #przegryw

 •  

  #pracbaza #bekazhr Zapowiadała się całkiem spoko oferta pracy, merytoryczne pytania i nagle bam XD "odpowiedź na to pytanie jest wymagana" XD. Można normalnie powolywac się na portal ze śmiesznymi obrazkami, czy trochę przypau?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  źródło: ei_1633730449577.jpg

 •  

  Chciałbym wrócić do czasów gdy za oknem zima, śnieg pruszy a ja popierdlam na serwerze i po skończonej rundzie leci piosenka świąteczna
  (。◕‿‿◕。)

  pokaż spoiler przed PC przed PC przed PC moje święta i sylwestra będę grał w csa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #cs16 #cs1.6 #gry #przegryw #wspomnienia #nostalgia #oswiadczenie pokaż całość

  źródło: 1.JPG

 •  

  #ankieta Dla uniknięcia zakłóceń pomiarowych dodałem nawet kategorię dla tęczowych, fałszywy niebieski/ różowy pasek itd., żeby nie klikali pod kategoriami dla różowych i niebieskich. Meritum tematu ankiety- kwestia wstydliwa, ale powszechna ¯\_(ツ)_/¯
  EDYCJA: Popełniłem błąd, jest dwa razy tak u niebieskich po trzydziestce. Umówmy się, że drugie tak oznacza nie...

  źródło: img.ifunny.co

  Czy zakrywasz wodę z odpływu w toalecie papierem, żeby nie chlapało?

  • 9 głosów (21.43%)
   Niebieski przed trzydziestką: tak
  • 13 głosów (30.95%)
   Niebieski przed trzydziestką: nie
  • 8 głosów (19.05%)
   Niebieski po trzydziestce: tak
  • 5 głosów (11.90%)
   Niebieski po trzydziestce: tak
  • 1 głos (2.38%)
   Różowa przed trzydziestką: tak
  • 2 głosy (4.76%)
   Różowa przed trzydziestką: nie
  • 0 głosów (0.00%)
   Różowa po trzydziestce: tak
  • 1 głos (2.38%)
   Różowa po trzydziestce: nie
  • 2 głosy (4.76%)
   Tęczowi itd.: tak
  • 1 głos (2.38%)
   Tęczowi itd.: nie
 •  

  Wciągnąłem kolegę w gierkę :D
  #citiesskylines

  źródło: 20211008_182005.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika JoMaHaa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)