•  

  Kunosi wczoraj ogłosili jakąś tam gierkę, my za to mamy coś lepszego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  A tak na ciut poważniej to nasi uczestnicy spędzają długie godziny dopieszczając malowania własnych (i nie tylko) aut na ACLeague MOTORSPORT CAPSULE GT3 CUP czyniąc #acleague najlepiej wyglądającą ligą we wszechświecie (a co? nieprawda? :D). Ten trud nie zawsze jest doceniany w sposób należyty, a szkoda, bo sami wiemy ile potrzeba czasu żeby zmontować coś ładnego.

  Teraz za to oprócz ogromnej sławy zdobytej osiągnięciami na torze (oby tej pozytywnej), planujemy również zrobić w tym sezonie konkurs na najlepsze malowanie gdzie sławę i glorię zdobyć możecie Waszymi umiejętnościami eksportowania dziwnie pociachanych obrazków do DDS. Także odpalajcie foto szopy czy inne gimpy, bo zacięta walka toczyć się będzie nie tylko pomiędzy białymi liniami w tym sezonie no i jest szansa że @MrKubool nie wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tym samym ogłaszam KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SKÓRKĘ SEZONU X oraz zakładam hasztag na konkurs: #acls

  Poniżej nikła część tego co będzie można zobaczyć w przyszłym sezonie (wybierałem po czarnym tle bo #tylkonocny ) a więcej detali co do samego konkursu wyjawimy jakoś przy okazji. Nie ma pośpiechu.

  No i jak macie już zrobione malowanie na Sezon X i chcielibyście się już pochwalić to śmiało wrzucajcie w komentarzach :)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: acls.png

 •  

  Ile dni minęło od ostatniego oficjalnego eventu OW w #acleague ? ZA DUŻO!

  Ale to sie zmieni. Następny funrace po hypercarach odbędzie się długo wyczekiwanymi, zakurzonymi i zapomnianymi open-wheelerami. A jakimi konkretnie? O tym zadecydujecie już sami. Wybraliśmy kilka naszych faworytów ale to Wy wybierzecie konkretnie. A wybierajcie uważnie, bo nie wiadomo kiedy będzie druga taka okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jak kurz opadnie po funrace hypercarami opcja z najwyższą ilością głosów przechodzi a my dobierzemy do tego stosowny tor. Planowany start wyścigu, a jakże, w Dzień Kobiet (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #assettocorsa #simracing
  pokaż całość

  Jakie auto wybieramy na kolejny funrace OW?

  • 17 głosów (11.89%)
   Lotus 49
  • 31 głosów (21.68%)
   Ferrari F2004
  • 25 głosów (17.48%)
   Ferrari SF70H
  • 17 głosów (11.89%)
   Dallara F312
  • 25 głosów (17.48%)
   Formuła Abarth
  • 28 głosów (19.58%)
   Lotus Exos 125 Stage 1
 •  

  Kurier dzisiaj miał dostarczyć paczkę, w domu ciągle był adresat, jednak kurier ani nie zadzwonił ani nie przyjechał, tylko zgłosił odmowę przyjęcia (opłaconej) paczki i ta została odesłana nadawcy.
  Miarka się przebrała, awizo bym jeszcze zakończył na skardze, ale dzisiejsza akcja jest wręcz absurdalna.
  Stąd mam dwa pytania.
  1. Jak się domyślam, odmowa przyjęcia paczki MUSI być podpisana przez adresata?
  2. Jeśli tak, to podejrzewam podrobienie podpisu i mam wielką ochotę zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa. Mogę to zrobić jakoś przez internet, albo na posterunku policji, czy muszę się fatygować aż do prokuratury? Nie chciałbym żeby mnie olali...
  Skarga do DPD oczywiście już wysłana z prośbą o przesłanie podpisu widniejącego pod odmową przyjęcia paczki.
  #kurier #dpd
  pokaż całość

  •  

   @dom3: Wisi numer na domu, wszystko logiczne i jasne - tak jak piszę, pierwszy raz taka akcja, a kurierów tu przyjeżdża mnóstwo.
   Poza tym jak nie wie gdzie jechać, to ma telefon, był już taki jeden czy dwóch co zadzwonili i poprosili o podejście do głównej drogi, bo im się spieszyło - nie miałem z tym problemu, bo po co skoro zadzwonili i poprosili.

  •  

   @turtelian: Dla mnie to logiczna sprawa, chyba, że wystąpiły jakieś wyjątkowe okoliczności, które kurier powinien zapisać w swojej notatce.
   No nic, czekam póki co na odpowiedź DPD na skargę i co napiszą w związku z moją prośbą o screena podpisu na terminalu.

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Wszyscy coś ogłaszają, to i My coś ogłosimy :)

  Dni Otwarte Motorsport Capsule dla #acleague

  Dnia 24 i 25 lutego (sobota i niedziela) w godzinach 12:00-15:00 będą miały miejsce oficjalne drzwi otwarte dla wszystkich kierowców sezonu GT3.

  Miejsce spotkania: Motorsport Capsule Warszawa - ul Wielicka 42

  Prawo wstępu do lokalu będą miały wszystkie osoby które do piątku 23 lutego zapiszą się do sezonu i opłacą opłatę wpisową.

  Na miejscu czekać na Was będą wszystkie sprzęty do śmigania i testowania kompletnie za darmo, mamy nadzieję, że pojawicie się liczną grupą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Będzie to jedna z pierwszych okazji w historii naszej społeczności aby spotkać się i pogadać na żywo (ง✿﹏✿)ง

  LICZYMY NA WAS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ZAPRASZAMY

  #acleague #assettocorsa #simracing
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Johny3

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.