•  

  Myślałem żeby Wam wrzucić screeny, ale nie ma sensu. Mam 1942 rok i gram ZSRR. Z ogólnego zarysu, to wygląda to tak:
  - podbiłem Turcję i Rumunię, Finlandię, komunistyczny kraj na wschodzie (nie pamiętam nazwy), Afganistan, Irak i kraje Bałtyckie.
  - podzieliłem się z III Rzeszą Polską.
  - wojna z III Rzeszą zakończona. Pod moim panowaniem cała Polska, III Rzesza (praktycznie), Węgry, Czechosłowacja itp.

  W Europie Francja podzielona na dwa kraje, Holandia i Belgia niepodległe. Szwajcaria po staremu. Włochy w Europie po staremu (kawałek im zabrałem dla siebie). Jugosławia istnieje, jest Grecja. Szwecja, Norwegia, Dania po staremu.

  Zastanawiam się z kim walczyć. Alianci, czy Japonia. Alianci to USA, Kanada, Meksyk, coś z Afryki, cała Europa, tylko Hiszpania i Portugalia należą do frakcji Japonii. Frakcja Japonii, to wszystko co faszystowskie/komunistyczne w Azji (podbite).

  Japonia tłucze się z Aliantami. Zatrzymali się w połowie Indii Brytyjskich. Hiszpania wjechała we Francję, ale już się cofa.

  Myślę, że do wojny jestem przygotowany wspaniale. Flota kuleje, ale reszta jest najnowocześniejsza na świecie. Główna armia to Tuchaczewski (marszałek) z 7 armiami, niektóre z nich po 30 piechoty. 6 armii to sama piechota (bodajże 3 armie x 24 i 3 armie x 30) i 14 czołgów średnich. W jednej armii z piechotą jest wrzuconej trochę górskiej. Mam jeszcze inne armie, ale to musi bronić ewentualnie drugiego frontu - granic. Porty obsadzone x2 NKWD, które zostało trochę podrasowane. Mam mało czołgów, ale jestem w stanie szybko produkować nowe i wystawiać dywizje. Podczas wojny z III Rzeszą byłem w stanie zaopatrzyć armię i dostarczyć zaopatrzenie. Cała produkcja była na + (pod koniec wojny, bo na początku było ciężko). Trzy radary w Europie, jeden przy granicy z Japonią. Drogi wszędzie na minimum 5.

  #hoi4
  pokaż całość

  +: Jtekt

  Atakować frakcję Japonii, czy Aliantów?

  • 16 głosów (64.00%)
   Japonia
  • 9 głosów (36.00%)
   Alianci

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jtekt

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)