Ogułem chciałem się wypowiedzieć

 •  

  Jaka jest zalecana dzienna dawka witaminy D dla osobnika lvl 30 ?
  #koronawirus

 •  

  Sradek w ramach zemsty uruchomi swoje lateksowe bataliony i zapewne niepilnowany Belweder będzie miał szyby wybite. A przy okazji materiał na nagrywke jutro.
  #kononowicz #patostreamy

 •  

  Czy człowiek posiadający w pełni rozwinięty i sprawny mózg może oglądać świadomie menela Andrzejewskiego? Może, jednak jest to specyficzny sport. Oglądać menela bowiem trzeba umieć. Należy znać doskonale jego przeszłość. Gdy poznamy wszystkie "osiągnięcia" menela, możemy śmiało przystąpić do oglądania obecnych materiałów, materiałów z ery post-menelskiej. I w tym tkwi cały urok menela - poziom bezczelnej ułudy i pozerstwa przekracza wszelką skalę. Mimo mentalnego menelstwa, stulejarstwa, mimo mentalnej gimbazy (która utrzymuje się permanetnie) ten osobnik stylizuje się na kogoś, kto przeszedł magiczną metamorfozę i stylizuje się na typowego luzaka zrywającego z przeszłością. Sprawny odbiorca natychmiast uchwyci tę ułudę i pozerstwo. Sprawny odbiorca dobrze wie, iż menelstwo jest jego przeznaczeniem i nie zmieni tego zmiana wizerunku. Z każdym kolejnym odcinkiem oczekujemy dnia, w którym w menelu coś pęknie i wróci do tego, co umie najlepiej, czyli menelstwa jawnego. Obecna twórczość menela to świetny serial pokazujący, że istnieje granica debilizmu po przekroczeniu której nie jest w stanie nawet zarabiać na szkolnej, ani wykorzystać fejmu, które mu przyniosło bycie redaktorem bożym. To doskonała opowieść o tym, że trzeba mierzyć siły na zamiary. Debil menel Andrzejewski był zdolny jedynie do trzymania kamery i picia żubrów. Wszystko inne albo opiera się na tym drugim, albo przerasta go intelektualnie. Charyzmy również nie ma. Jedyną jego umiejętnością było trzymanie kamery prosto, ale o to nie było trudno zważywszy na wyćwiczone od żuberków mięśnie rąk. To opowieść o menelu, który nie pójdzie do uczciwej pracy, a lada dzień źródełko z jutuby wyschnie...

  Jest to niezwykle wciągająca historia menela, który stylizuje się na kogoś, kto wyrwał się z okowów menelstwa, jednak żubr przeznaczenia nadal na niego czeka. Inna sprawa, że sporo osób dało się nabrać na tę metamorfozę. Jest to niezwykle symboliczna twórczość. Czasami w materiałach menela widać ten menelski błysk w oku, jakby chciał wykrzyczeć: tak. To ja. Menel.

  #kononowicz #patostreamy
  pokaż całość

  +: J...........z, denerwujesie +27 innych
  •  

   @Jutuberiano: Tutaj jak na dłoni widać wpływ pana z Bielska na kanał agenta 207.
   Odkąd kanałem zaczęła zarządzać ta łachudra od razu content został zmieniony (i prawdopodobnie dalej kanałem centaur steruje, lub ma jakiś wpływ przez swoich ludzi). Dzisiaj jest to kanał typa który na siłę udaje osobę inteligentną choć rozumem minimalnie przewyższa Wojciecha S, a już zdecydowanie ustępował Jankowi Ł.
   O ile content Wojtka jest doskonale znany i ludzie oglądają to dla beki, albo z samego przyzwyczajenia i możliwości kłótni z Kononem, tak agenta 207 oglądają tylko przygłupy bo kto inny może oglądać typa który nie ma niczego ciekawego do zaoferowania poza byciem typową pijawką odciętą od Szkolnej, lecz cały czas chcącą na niej zarabiać?
   pokaż całość

  •  

   @andrzej-roman: i tu przytoczę sens mojej wypowiedzi. Menela można oglądać tylko po to, by obserwować jak się pogrąża, jednocześnie na siłę próbując wykreować się na jakiegoś inteligenta. Bo menel to menel.

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Słuchajcie jaka inba. Mój stary (jak to każdy stary) jest specjalistą od wszystkiego i bardzo lubi wdrażać swoje pomysły w życie. 2 tygodnie temu bardzo przejął się wzrostem wykrytych zachorowań na tego koronawirusa no i postanowił działać. Typowe dla niego.

  - Hehe, trzeba się odkażać od środka żeby wirusa pokonać!

  Wierzcie mi albo nie, ale wziął 2 tygodnie urlopu tylko po to, by siedzieć w domu i pić wódkę. Mówię mu żeby gdzieś wyszedł na spacer, nie wiem, poruszał się, to mówi że chodzi przecież do sklepu monopolowego. Raz najebany przeczytał artykuł o polskich kiszonkach wiecie, ogórki kiszone i kapusta kiszona. Wyczytał, że są bardzo zdrowe, co w sumie jest prawdą. Artykuł również poruszał rosnącą popularność tych wyrobów w krajach azjatyckich.

  - O kurła, przecież to... W Chinach jedzo kiszonki nasze! Najzdrowsza rzecz na świecie! I patrz jak mało zachorowań mają, synek!

  Doznał jakiegoś dziwnego przypływu patriotyzmu, dumy i mówi mi, żebym dał mu te czapkę co zakładam, gdy idę z kolegami się "szczelać w tych lasach" (ta, jestem ASGejem XD). Dałem mu dla świętego spokoju i poszedłem grać, a on czekał do rana i poszedł na lokalny targ (oczywiście najebany, w tej śmiesznej czapce). Kupił 8 kilogramów kapusty kiszonej. Matka wstała do roboty, bo przecież ktoś musi robić, no i pyta się go na cholerę tyle kapusty kupił? Wytłumaczył mamie, że to broń na wirusa. Z miejsca opierdolił chyba pół siatki tej kapusty i dumny przeglądał się w lustrze. Prężył muskuły jakby chciał sprawdzić, czy kapusta działa XDDD Robił jakieś dziwne pozy, sprawdzał sylwetkę z każdej strony XDDD Stara do niego z ryjem, że ona musi się naszykować do pracy i żeby przestał się przeglądać jak jakiś kurwa aktor XDDD Zbulwersowany poszedł po dokładkę. Godzinę później stało się to. Nie wiem czy wiecie, ale kiszonki w nadmiernej ilości powodują rozwolnienie. Serio. Jak zjesz tego za dużo na raz, to srasz wodą. Dosłownie. I tym sposobem mój stary dostał sraczki stulecia. Zamknął się w kiblu. Odgłosy defekacji przeplatały się z samouwielbieniem, ponieważ to jego zmysł strategiczny spowodował, że mamy 80 rolek srajtaśmy. Nie zabraknie. Po pół godzinie woła mnie.

  - Młody, ja to się chyba zatrułem! Weź no na tym internecie zobacz, co to może być. I weź tu podejdź do drzwi, to mi będziesz czytał.

  Ok, w końcu człowiek cierpi i trzeba pomóc. Wpisuję w google "rozwolnienie przyczyny". Pierwsze co mi wyskoczyło, to strona o wstępnych objawach COVID-19 XDDD. Zawahałem się, ale po chwili przystąpiłem do czytania.

  - No więc tak ojciec, coś takiego mam, słuchaj! Niezależnie od przebiegu infekcji koronawirusem szereg objawów powtarza się w początkowej fazie choroby. Jest to: utrata węchu, utrata smaku, rozwolnienie...

  - KURRRRWA!!! To nie może być prawda! Młody... A weź sprawdź, czy ty masz węch.

  - Co?

  - Weź się pochyl przy drzwiach i powiedz, czy czujesz? No jak? Jebie?

  Wiecie, węch się przyzwyczaja. Stałem przy kiblu jakieś 3 minuty i szczerze, to już mało czułem. Mówię sobie, chuj, może w środku będzie lepiej czuć. No więc wchodzę bez ostrzeżenia z telefonem w łapie. Ojciec się wystraszył, ale kontynuował swoje posiedzenie. Chciał mi wyrwać telefon, a krótka szarpanina spowodowało że coś wcisnąłem i zrobiłem mu fotkę niechcący.

  #foliarze #pasta #heheszki #koronawirus
  pokaż całość

  źródło: 2f54825a066e8f123eb3df8e889a8d3c,1000,1000,1,0 (1).jpg 18+

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Jutuberiano

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)