•  

  Dobry wieczór, jak tam dzień mija?:p

  Na dziś może być:

  1. Wymarzone miejsce na urlop?
  2. Czego oczekujesz od życia?
  3. Książki czy filmy?

  Albo coś swojego, w pracy siedzę i czas trza zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #chcepogadac

  •  

   @Borys_xD: Cały świat zobaczyć, spojrzeć że u nas wcale nie ma tragedii z życiem. Zdobyć inne spojrzenie na świat. Naprawdę może to otworzyć oczy.

   Liczy się świat wirtulany, bo tam ludzkie mogą być tym kim chcą. Być kimś innym. Ilu ludzi żyje w świecie mediów społecznościowych, bo tam mogą pokazać jakie to mają cudne życie...a tak naprawdę jest nudniejsze od zwykłego szaraczka.
   Kupowanie działek ziemi NFT, krypto...szybka wizja bogactwa. Ale mało rozwagi w tym co się robi

   On ma tą świadomość, tylko nie ty :)
   Każdy chce siebie widzieć w centrum świata, bo żyjesz we własnym życiu. Starasz się sprawić, że wszystko co kręci się wokół ciebie, jest w pewien sposób korzystne.
   Myśli o tym, że w skali wszechświata jesteś niczym, totalnie nieznaczącym organizmem który może zniknąć równie łatwo co się pojawił ich przerażają. Ja w sumie zdaje sobie z tego sprawę i nawet pomaga mi to cieszyć się tym co mam :p
   pokaż całość

  •  

   @Borys_xD: Rywalizacja w naszym życiu jest wszędzie akurat. Gdzie nie spojrzysz: każdy chce mieć lepszą pracę, dom czy samochód. Szukamy statusu. Zawsze chcemy być lepsi od innych, żeby ktoś patrzał na nas i widział sukces:p
   Nie musisz być trybikiem, możesz iść swoją ścieżka ale to jest ciężkie i trudne stawiać coś swojego od zera.

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Nie ma to jak zgłaszać problemy techniczne z internetem, technik otwiera zlecenie i po dwóch minutach je zamyka i melduje "naprawione, pora na csa". Po czym dziś już cztery razy wyjebało mi internet. Zero informacji czy znaleźli coś po swojej stronie, czy sądzą że to coś po mojej. Nic. Ani prędkości, ani kurwa nie można na tym polegać.

  #zalesie #orange

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika KaKari

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)