Przeciętny człowiek.

 •  

  Drogie Mirki i Mirabelki,

  tl:dr

  Zwracam się z uprzejmą prośbą o #csiwykop żeby znaleźć kierowcę, który wjechał w moją narzeczoną i uciekł. Link do filmu poniżej.

  W nocy z piątku na sobotę (dokładnie o 23.59), narzeczona wracała moim samochodem z Łodzi doszło do kolizji z kierowcą opla, który uciekł z miejsca zdarzenia.

  Nie było szans go dogonić (potem przejechał na czerwonym świetle) a niedawno zamontowałem kamerę i narzeczona założyła, że nagranie wystarczy. Oczywiście od razu zadzwoniła na policję, która powiedziała jej, że patrol może przyjechać za kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako, że auto nadawało się do jazdy to wspólnie podjęliśmy decyzję, żeby wracała do Krakowa i złożymy nagranie na policję następnego dnia.
  Niestety okazało się, że nagranie jest mocno prześwietlone od refleksu świateł z tablicy i nie możemy ustalić numerów rej Opla. Jedyne co widać to prawdopodobnie początek KR i ostatnią cyfrę 3 bądź 8.

  Jeśli jakoś dobry master wykopek jest w stanie tak podkręcić pierwsze kilka klatek nagrania, żeby było widać nr. rej Opla to zobowiązuję się całym sercem do przekazania na jego ręce nagrody.

  P.S. Wiem, że zielonka i chętnie "usunę konto" jeśli ktoś tylko będzie w stanie mi pomóc...

  #pomocy #polskiedrogi #drogi

  FILM
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika KenZoo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (7)