•  

  Czesc wszystkim. Mam pytanie czy ktos wie gdzie mozna obejrzec wszystkie odcinki przesmiesznego Studio Yayo? W internecie znalazlem tylko kilka pojedynczych odcinkow i tone przerobek, ale patrzac na archiwum strony TVP3 - bylo tych odcinkow calkiem duzo :) Az dziw bierze ze w dobie dzisiejszego 'backupowania' internetu ta perelka nie wyplynela na glebokie wody :D

  Bylym wdzieczny za jakiekolwiek informacje/linki :)

  #studioyayo #yayo #tvp #heheszki #humor #suchar
  pokaż całość

 •  

  #android #gry Hmm możecie polecić jakieś dobre gry na Androida w których nie trzeba ciągle czekać aż coś się zbuduje po kilkanaście godzin?

  Szukam głównie gier które są dobrze napisane, a nie np Game of War która wygląda jak tania nakładka graficzna na grę tekstową.

  Interesują mnie również wyścigi - np Real Racing 3, NFS No Limits - są dobrze zrobione, ale chyba już mi wystarczy - po kilkunastu miesiącach grania powtarzalność daje się we znaki.

  Kilka przykładów gier które ograłem:
  - Legion of Heroes
  - Simpsons, Sims Freeplay, SimCity (ogólnie gry od EA są całkiem niezłe, ale wszędzie jest ogromna ilość płatności gdzie często albo oddasz się całkowicie grze albo możesz zapomnieć o zdobyciu czegokolwiek w czasowych 'eventach'. Pomijając Dungeon Keepera, bleh).
  - Pokemon GO
  - Mortal Kombat
  - Darkness: Reborn (jako przykład, do tego cała masa innych mniejszych gier robionych na jedno kopyto z takimi samymi ustawieniami i toną bonusów każdego dnia - inne skórki a te gry są identyczne)
  - The Walking Dead
  - NOVA

  Jak widzicie, ogólnie lubię gry w których ciągle coś rozwijamy i pchamy rozwój do przodu. Nie interesują mnie zbytnio gry typu proste arcade na jednego gracza ani bezpośrednie PvP (Mobile Legends). Bardziej coś w co mogę siąść na np ponad godzinę i ciągle rozwijać. Telefon to HTC 10, więc wymagania nie grają tutaj roli.

  Dzięki za przeczytanie i zapraszam do rozmowy :)

  #pierwszywpisnamikro :)
  pokaż całość

  +: Okex, Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kijann

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)