•  

  Mirki, przypadkowo trafiłem na post o Thiocodinie, który z definicji jest lekiem, ale przy nadużyciu ma działanie jak narkotyk. Przechodząc do tematu. Kiedyś wziąłem od mojej obecnie już ex, jedną tabletkę Nasenu, by zobaczyć czy rzeczywiście te leki nasenne potrafią szybko uspać człowieka. Okej, wziąłem tę tabletkę, położyłem się do łóżka. Trochę przeglądałem internet, lekko mnie przymroczyło, ale zaraz przeszło. Gdy próbowałem się uspać miałem multum kompletnie pojebanych myśli, miałem wrażenie, że ktoś mnie dotyka czy też słyszałem głosy. Kiedyś przypadkowo trafiłem na jakimś forum dla ćpunków na temat polecanych leków bez recepty i właśnie tam był wypisany ten Nasen. Zero konkretów dlaczego polecają, w necie problem też cokolwiek znaleźć. Może Mirki z tagu #narkotykizawszespoko coś się podzielą wiedzą? Chciałbym wiedzieć co wtedy się odjaniepawiło, bo byłem obsrany po same plecy.
  A od siebie daję tag #narkotykiniezawszespoko
  pokaż całość

  +: swarp
 •  

  Wzywam tagi #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski #tfnogf i inne ciepłe spierdolinkowe miejsca przegrywów.
  Może widzieliście, a może nie chcieliście widzieć, niżej załączam część definicji „Wyuczonej bezradności”:
  Wyuczona bezradność – w pracy socjalnej termin oznacza stan wyuczony, wytworzony przez narażenie na szkodliwe, nieprzyjemne sytuacje, w których nie ma możliwości ucieczki lub których nie da się uniknąć[1]. Dotyczy najczęściej osób marginalizowanych, osób długofalowo korzystających ze wsparcia ośrodków pomocy społecznej jak osoby długotrwale bezrobotne, dotknięte ubóstwem, bezdomne czy niepełnosprawne. Z drugiej strony – coraz częściej mówi się o tym, że społeczeństwa cywilizacji high tech są dotknięte tą przypadłością.

  W psychologii termin oznaczający utrwalenie przekonań o braku związku przyczynowego między własnym działaniem (reakcją), a jego konsekwencjami (wzmocnieniem).
  Nie przypomina Wam to czegoś? Sądzę, że jest to idealnie pasująca definicja do tagu #przegryw. Wiadomym jest, że Wasza „wielka świadomość” na temat otaczającego nas wszystkich świata, a tym samym głupota normików jest kompletnie wyolbrzymiona. Oczywistym jest, że tak naturalne zachowania jak zwracanie uwagi na wygląd, wzrost czy status społeczny jest czynnikiem, z którym się urodziliśmy, którym obdarzyła nas natura.
  Do czego dążę?
  Do tego, byście zaczęli szukać problemu w swojej głowie, a nie nieostrej linii szczęki, wzroście, czy innych mniej przyjemnych fizycznych aspektach. Ludzie, którzy są nudni i nieszczęśliwi - straszą. Nigdy z tym co macie obecnie w głowie nie znajdziecie sobie partnera/partnerki.

  Zaraz zarzucicie mi hipokryzję: Hehe, ale przyznałeś rację przecież, że wygląd jest ważny!

  Tutaj też zdementuję bojówkę wzrostu. Moja ex była ode mnie centymetr niższa, moja obecna jest nawet odrobinę wyższa (175cm here).
  Tak, jak najbardziej, wygląd jest ważny, ale to co ma się w głowie jest również częścią składową ogółu człowieka. Jak masz poukładane w głowie oraz nie wyglądasz jak kupa gówna, to nie będziesz miał problemu, by sobie kogoś znaleźć.
  Poniżej zamieszczam źródło:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyuczona_bezradno%C5%9B%C4%87
  A teraz, czekam na lincz wkur*ionych stulejek!
  pokaż całość

  źródło: embed.jpg

 •  

  Gdybym zrobił petycje o przywróceniu obowiązkowej służby wojskowej bylibyście chętni?
  Wiadomo że taka petycja gówno da ale jakbyśmy pokazali że Polacy chcą tego i roznieśli te wieść po internecie, dotarli do posłów to może udało by się coś takiego stworzyć.
  #ukraina #rosja #wojna #polska #wojsko

  •  

   @korporacion: Chcesz, to idź, nikt Tobie nie broni. Niektórzy mają swoje problemy, albo obowiązki. Zapłacisz ludziom, którzy dążą do jakiegoś celu zawodowego, a nagle wyjmiesz im parę miesięcy z życia? Wątpię, każdy dostanie jakieś śmieszne ochłapy w formie kieszonkowego. Za mniej, niż 7 tysięcy netto bym nie poszedł, tfu.

  • więcej komentarzy (148)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kitsukaijukuwak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)