•  

  Youtube to obecnie jeden z największych raków internetu i nawet z tym nie handlujcie, bo to fakt a nie opinia.
  1) Reklamy. Reklamy przed, po i w trakcie filmiku. Po 2, 3, dłuższe, krótsze, niemożliwe do przewinięcia. Tak, istnieją sposoby ich zablokowania, no ale nie o tym mówimy
  2) Zresztą, nawet jeśli ominiemy reklamy, to promocji sponsorów, lokowania produktów czy innego gówna już tak łatwo nie pominiemy. Chcesz się czegoś dowiedzieć o, nie wiem, astronomii? "Patrzcie w jakich fajnych bucikach podchodzę do mojego teleskopu, z moim kodem zniżkowym -15%, link w opisie. O, to mój teleskop. Przykryłem go delikatnym, jedwabnym kocem. Lubię się nim okrywać wieczorami. Link i kod zniżkowy w opisie"
  3) Szukasz odpowiedzi na jakieś szybkie pytanie np. jak odpowietrzyć kaloryfer? Oczywiście przeczytanie o tym i spojrzenie na zdjęcia zajęłoby 20sec, ale nagle wszyscy eksperci przenieśli się na yt i już nikt nie lubi słowa pisanego. Wchodzisz więc w filmik. 20min. Oczywiście film zaczyna się od czegoś w stylu "Widzicie moją dłoń gdy trzymam ten klucz francuski? Jest tak delikatna dzięki nowej formule kremu z wyciągiem z byka nepalskiego. Link w opisie". Przeskakujesz dalej i już masz nadzieję, że się czegoś dowiesz, ale nie: "Kaloryfery zapowietrzają się przez powietrze. Skład powietrza to 78% azotu, 19% azotu i 3% innych gazów. Powietrze jest z nami od zawsze, choć nie zawsze w takim samym składzie." Przeskakujesz więc, a tam "już w starożytnym Rzymie powietrze mogło być problemem w hydraulice. Możliwe, że zapowietrzało akwedukty (ale nie wiem tego do końca, przeczytałem tak w książce "Powietrze i teorie spiskowe", link w opisie z kodem -10%)". W końcu dochodzisz do finału filmu "Odkręcasz to i o, kaloryfer odpowietrzony". No i chuja się dowiedziałeś, bo akurat twój grzejnik jest zupełnie inny.
  4) A jeszcze gorsze są te filmiki, gdzie ciągle drą ryja. Już po miniaturce wiadomo, że będą to robić, bo mają rozdziawioną mordę. No ale zaryzykujesz, może to tylko dla przyciągnięcia widzów. No i pierwsze sekundy filmu "WIDZICIE TEN GRZEJNIK?! AAAAAAAAAAA, Moja babcia miała taki w 78', pamiętam jak sobie o niego rozwaliłem łeb, AAAAAA, WSPOMNIENIAAAAAA. TERAZ MÓJ ŁEB JEST BEZPIECZNY, BO MAM TAAAAAKI ZAJEBISTY KASK, -20% I LINK W OPISIEEEEEEE"
  No nie da się tego oglądać i omijam yt jak tylko mogę.
  #takaprawda #boldupy #youtube #heheszki i może #pasta
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika KlawyMichau

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.