•  

  Szukam nowych kół do szosy. Obecnie mam obręcze mach cfx z piastami novateca. Jeżdżę głównie po płaskim. Ważę 70 kg, zdarza mi się jeździć po słabszej nawierzchni. Chciałbym się zmieścić w 2000 zł. Wytypowałem Hunt Race Season Wide i Fulcrum Quattro /Campagnolo Scirocco. Hunt 300 gramów lżejszy i tubeless ready, ale o połowę droższy. Warto dopłacać? Jest jakaś alternatywa, której nie zauważyłem?
  #szosa

 •  

  Cześć, jeżdżę z kumplami co roku na miesiąc do Norwegii, w zeszłym roku wzięliśmy przypadkowo kupionego gruntowego Kongera i podstawowe przybory, na miejscu poznaliśmy prawdziwego pasjonata i sporo nas poduczył, spodobało nam się, więc w tym roku chcemy wziąć więcej wędek. Tu pojawia się pytanie - jakie wędki polecacie?
  Wymagania:
  - koniecznie spinning
  - łowimy na jeziorach, czasem rzekach
  - fajnie by było jakby w razie wypadu do portu wędka wytrzymała blachę 80g
  - normalnie walczymy z rybami do kilograma, większe raczej w sklepie oglądamy
  - budżet to 150 zł za wędkę z kołowrotkiem, jak najbardziej może być używana
  #wedkarstwo
  pokaż całość

  +: lubie-sernik, Przepiorek
  •  

   @Paczek_w_masle: Tylko co? Nie mamy ani nie chcemy mieć wiedzy o wędkach, chcemy kupić coś za te 150 zł i porzucać.

  •  

   @Kloper ja szukałem dla siebie spinningu, coś co byłoby uniwersalne, tak żeby coś większego dało się wyciągnąć. Z tego co wyszperałem w sieci, to jednak lepiej mieć lekką wędkę i czerpać przyjemność z łapania tych ryb które częściej się trafiają, niż mieć za dużą i nic nie łapać. Z tego co mówisz to może jakaś lekka okonówka wystarczy?

   W tym przedziale na forach przewija się kilka modeli, z czego najpopularniejszy to jakiś Mikado. W domu mogę sprawdzić jeśli chcesz jaki model. Powiedziałbym żebyś zapytał w sklepie, ale tam zazwyczaj jest mały asortyment, spore przebitki i sprzedawcy często próbują na siłę wcisnąć droższe rozwiązania. Poszukaj recenzji na Youtube, są chyba jakieś zestawienia. pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kloper

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Kloper

Osiągnięcia (1)