•  

  Dzisiaj w śląskich szkołach odbywa się wydarzenie "Mistrzynie w szkołach", są to organizowane przez fundację Otylii Jędrzejczak lekcje WFu na których wybitne sportsmenki zachęcają do aktywności fizycznej, dbania o swoje zdrowie i środowisko. Fajnie, nie? No właśnie nie do końca bo to są lekcje WF tylko dla dziewczyn. Chłopcy mają w tym czasie normalny WF. Bez gwiazd sportu, kamer, wyjątkowego traktowania i z panem Januszem w starym dresie.
  Pamiętaj incelu, to nie jest dyskryminacja jeśli dyskryminuje się mężczyzn ¯\_(ツ)_/¯
  #przegryw #redpill #blackpill #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #szkola
  pokaż całość

  źródło: s1.tvp.pl

  •  

   @Reretos: Rozmawiamy tu o dodatkowych lekcjach wf dla dziewczyn, które w moim odczuciu (czego też sama doświadczyłam) są odsuwane od sportu na rzecz chłopców. Może Otylia miała ppdobne doświdczenia jak była dzieckiem i stąd ten pomysł.

   Jak ktoś ma pieniądze i chęci to niech pomaga komu chce. Liczy się fakt wsparcia. Czy chłopcom, czy dziewczynkom, czy osobom pochodzenia szlacheckiego, czarnoskórym oraz komukolwieksiężywniepodoba.

   Odpowiadam więc: tak. Napisalam to co napisalam, bo niewiarygodnie wkurza mnie mentalność p0loka w ktorej jak ktoś śmie wydawać swoje pieniądze na co mu się podoba to zaraz zbierze się garstka ludzi robiącą problemy na siłę, szukająca dziury w całym. Ot tyle.
   pokaż całość

  •  

   @Reretos: snujesz wywody jakbyś liczył, że zmienię zdanie. Tak, zareagowałabym tak samo. Z tych samych powodow i pobudek co wyżej.

   Jak nie masz nowych wniosków lub pytań to nie wołaj mnie.

  • więcej komentarzy (36)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kociopelek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)