lvl 23 w branży telco / IT

 •  

  Kurde chyba fomo zaczyna mnie łapać, mam myśli w głowie że kupiłem za mało, mogłem się 2miesiace temu zapakować po szyje a teraz już za późno.
  Niby czekam na korektę, bo po takim wzroście to prawie że pewne, ale jakaś część mnie zaczela uważać ze tak tanio już nigdy nie będzie, moje diamond hands się kruszą. Aktualna średnia cena zakupu to około 42k$

  Potrzebuję z kimś przegadać temat
  #kryptowaluty
  pokaż całość

 •  

  #apple #ekonomia
  W Polsce jesteśmy bogaci, wiec nas stać.

  źródło: embed.jpg

 •  

  Niech to dotrze do większego grona niż wczoraj wieczorem z jakim ekspertem mamy do czynienia.
  Więcej na 9 zamkniętych webinarach. Myślcie mądrze o swoich pieniądzach.
  #kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje #inwestowanie

  źródło: 2021-09-27 16_53_27-(7) Cezary Graf (@CezaryGraf) _ Twitter Mozilla Firefox.png

 •  

  Dopra pany hip hip hurrra bo btc ma ath, wszyscy za chwilę sprzedadzą bo dolary w oczach a ja mam pytanie jako zielonka co do altów.
  Dobrze każdy z nas obserwatorow wie, że niebawem altsezon. ("niebawem") .
  Pytanie brzmi, gdybyście mieli wejść all in w jednego alta byłby to...?
  Tak jestem ciekawski
  #bitcoin #kryptowaluty #altcoin

 •  

  Na samym wstępie przepraszam jeśli kogoś zawołałem dwa razy.
  Piszę ten wpis po raz kolejny, bo wykop jest lekko upo*ledzony i nie pozwala na publikowanie tak długich wpisów (a ten w wordzie ma 54 strony XD) więc od razu mówię, że dalsze dwie części będą w komentarzach pod spodem.
  Jakiś czas temu wrzucałem wam fragment projektu ze Świata według Kiepskich, w którym to razem z moim przyjacielem zapisywaliśmy różne statystyki (tam bodajże były podane statystyki do odcinka około 160). Linki rzucam niżej:
  Wpis z zapowiedzią
  Wpis z pierwszą częścią

  Zadałem wtedy też pytanie o to jak wolelibyście mieć przedstawione dalsze statystyki. Większość z was pod ostatnim wpisem zagłosowała za tym, żeby następne statystyki przedstawić od odcinka 1 do odcinka 282 (gdyby ktoś nie wiedział – odcinek 282 był ostatnim odcinkiem wyreżyserowanym przez Okiła Khamidova, od odcinka 283 reżyserem był Patrick Yoka, a od 529 został nim Adek Drabiński). Więc.. cóż, chwilę nam zajęło obejrzenie tych 282 odcinków ale.. oto i one – statystyki 282 odcinków Świata według Kiepskich!
  Zanim zaczniemy to jeszcze zapodam ciekawostkę, że Okił Khamidov wyreżyserował RÓWNO pół serialu, gdyż odcinków jest 564. Matematykę zostawiam wam #pdk

  A i dwie ważne sprawy – po pierwsze pirmo to wiadomo, że zapisując obelgi czy toasty czasami się one powtarzają, więc nie miejcie tego za złe. A po drugo primo to są to statystyki ze wszystkich odcinków od 1 do 282, więc rzeczy takie jak obelgi, nazwiska itp. będą się powtarzać z poprzedniego wpisu. Ale to chyba zrozumiałe. I z góry też przepraszam, za wszystkie błędy jeśli takowe się pojawią w tekście

  Dobra, do rzeczy Marian, gówno to kogo obchodzi. Zapraszam do czytania.
  A więc w przeciągu 282 odcinków tego serialu zadziały się następujące rzeczy:

  - Zostało wypite 445 puszek piwa. Jednocześnie najwięcej piwa zostało wypite w odcinku 74 „Śmierć i Ferdynand” bo aż 11 puszek. Jedno z tych 439 piw zostało wypite nawet przez Babkę Kiepską.

  - Jeśli chodzi o wódkę to zostało wypite 497 kieliszków oraz 182 butelki wódki (wypite zostały także trzy małpki 0,2l, dwie popielniczki (przez psa co prawda ale.. no jednak zostały wypite) oraz łącznie osiem piersiówek). Tu najwięcej kieliszków zostało wypite w dwóch odcinkach – numer 58 „Kazachstanskije wieciera” oraz 113 „Armagiedon” – po 18 kieliszków wódki. Co do butelek.. tu może trochę zaskoczenie ale największa ilość wypitych butelek wódki w jednym odcinku to.. aż 22 butelki! Ten rekord padł w odcinku 184 „Tyrtum Pyrtum!”, gdzie trójka sąsiadów założyła szkołę picia alkoholu i brali udział w pojedynku na picie z Gruzinami (gdzie przedstawicielem Gruzinów był profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko)

  - Słowo „kurde” padło aż 2964 razy co daje średnio 10,5 kurde na odcinek. Ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej, były odcinki gdzie to słowo padało po 30 razy a były też odcinki gdzie nie padało w ogóle. Najwięcej „kurde” padło w odcinkach 225 „Demoralizator” (gdzie w przeciągu 5 minut odcinka „kurde” padło aż 21 razy) oraz 278 „Sylwester bez granic”. W obu przypadkach było to aż 49 „kurde” na odcinek.

  -„Jełop” zostało użyte łącznie 301 razy, najwięcej – bo po 9 razy – w odcinkach 64 „Lepsza połowa” oraz 244 „Jak ten czas leci”

  - „Dupa” oraz pochodne od tego słowa zostały użyte łącznie 823 razy – rekord należy do odcinka 278 „Sylwester bez granic”, tam padło to aż 20 razy

  - Słowa „gówno” / „zasrany” lub tego typu padły 686 razy, rekordowa liczba w wysokości 12 została osiągnięta w odcinku 234 „Zaskórniak”

  - Zwroty „W morde jeża” lub „W dupe węża” zostały użyte aż 405 razy. Rekordowa liczba była taka sama w pięciu odcinkach a mianowicie 133 „Lolek”, 165 „Nieznośna letkość bytu”, 203 „Zły Boczek”, 205 „Afera kryminalna”, oraz 225 „Demoralizator” i wyniosła ona 7 użyć tych zwrotów.

  - Marian Janusz Paździoch został nazwany mendą łącznie 105 razy. Najwięcej w odcinku (o ironio) 230 „Menda” gdzie ta obelga padła 10 razy (w zasadzie padła 9 razy ale policzyliśmy też tutaj tytuł)

  - „Co jest kurde noc jest kurde” / „Trzecia w nocy jest” lub inne tego typu zwroty zostały użyte 57 razy, gdzie w odcinku 176 „M jak Marian” padły one aż 5 razy, a raz użył zwrotu „Jakie dzień dobry, noc jest, druga w nocy jest" Marian Paździoch, kiedy drzwi w nocy otworzyła mu Mariolka. U Kiepskich trwała wtedy impreza.

  - Teraz pora na zwrot „Halińcia, śpisz?”. Tu jest pewien ciekawy fakt, bo w stosunku do Halinki to pytanie padło łącznie 27 razy, ale.. było też dość sporo przypadków gdzie to Halinka pytała Ferdka o to czy śpi. Pierwszy raz to właśnie do Ferdka padło to pytanie, a konkretniej rzecz ujmując to Halinka zapytała o to Ferdka 15 razy.

  - Pytanie o wizytę w pośredniaku lub zażądanie udania się tam padło łącznie 54. Niby niewiele, ale jak się tak pomyśli, że w odcinku 170 „Serce Chopina” padło to aż 10 razy to jednak nie wydaje się tak mało.

  - Jeśli chodzi o zagrożenia rozwodem lub spotkaniem u adwokata to łącznie było ich 32. Cóż.. tutaj nie sprecyzowaliśmy, kto kogo ma o to pytać i z ciekawostek to raz Mariolka zagroziła spotkaniem u adwokata Łysemu, a raz to Ferdek zagroził spotkaniem u adwokata Halinie.

  - Tera będzie ciekawe panie, bo sprawa jest poważna. Nielegalne wypróżnienia Arnolda Boczka, mówi to panu coś? Ta świnia pornograficzna bez czci i wiary wypróżniła się aż 92 razy w kiblu na dole, gdzie ma normalnie taki sam u siebie na piętrze. Co więcej w odcinku 248 „Ogór” rekordowo bo aż 4 razy korzystał z prywatnej publicznej toalety.

  -I ostatnia liczbowa statystyka – zawały Paździocha oraz ich przyczyny. Niby nie było ich dużo, bo 19 ale.. z drugiej strony to jednak dużo XD
  No dobra to teraz przyczyny tych zawałów:
  -Zawał wywołany nadmierną aktywnością fizyczną (odc. 143)
  -Zawał wywołany stresem, że Marian może się spóźnić (odc. 143)
  -Zawał wywołany hojnością Heleny, podarowała ona Kozłowskiemu asortyment, którym handluje Paździoch, mianowicie: chińskie stringi ręcznie haftowane 78 zł sztuka oraz tureckie jedwabne podkolanówki 56 zł za parę (odc. 150)
  -Zawał spowodowany spaleniem gaciów Dżordżio Bordżio Wypierdacze i muszelek Wenery (odc. 179)
  -Zawał spowodowany podejrzeniem Heleny o "ten tego" z Boczkiem (odc. 187)
  -Zawał spowodowany pojawieniem się u Paździochów bardzo dużej ilości rachunków, faktur i wezwań do zapłaty (odc. 202)
  -Zawał spowodowany tym, że po wejściu Boczka do klubu "Bazzaar" wszyscy pozostali uczestnicy zabawy opuścili pomieszczenie a klub został skazany na porażkę (odc. 204)
  -Paździoch w odcinku 211 doznał zawału, ponieważ w jego łodzi w piwnicy, w której trzymał zapasy znalazł Boczka, który te zapasy normalnie zeżarł przez co zniszczył marzenia Paździocha o wypłynięciu w świat
  -Zawał spowodowany zdemaskowaniem Paździocha przed jego matką. Miał udawać księdza, podczas gdy Helena ujawniła prawdę jego matce (odc. 215)
  -Zawał spowodowany odkryciem, że von Bibersztajn cały majątek przepierdzielił na ruletce i w rzeczywistości nie było żadnego ukrytego skarbu. W wyniku tego zawału Marian wyskoczył z okna (odc. 220)
  -Zawał spowodowany tym, że gdy Paździoch po nieudanej próbie wysadzenia kreta trotylem leżał martwy, Paździochowa w tym czasie zaczęła pozować do zdjęć, które robił Boczek. Po ocknięciu się Mariana, ten zobaczył, że stoją oni na jego działce, szczególnie Boczek, który stał w miejscu gdzie Paździoch niedawno wysiał brukselkę (odc. 240)
  -W odcinku 247 miały miejsce trzy zawały (rekord). Jeden był spowodowany zniszczeniem modelu Czerwonego Barona przez Boczka, drugi zobaczeniem w TV swojego rywala - Rajmunda Bączka - który wygrał zawody modelarskie i wyśmiał Paździocha, któremu rozdupcył się samolot, a trzeci był spowodowany ponownym zniszczeniem modelu drugiego Czerwonego Barona przez Boczka. Z tego samego powodu zawał miał także Boczek
  -Zawał spowodowany rozerwaniem kalesonów przez Ferdka i Boczka, a to były nowiutkie kalesony i nawet nie rozepchane w kroku (odc. 250)
  -Powodem zawału było żywiołowe odnoszenie się do życia bazarowego, z którego konkurencja chce go wygryźć, bezpośrednio połączone z aktualnym stanem psychicznym (odc. 254)
  -Zawał spowodowany zabiciem królowej jedwabników przez Boczka (odc. 263)
  -W odcinku 278 były dwa zawały. Paździoch zaprosił kilka osobistości (w tym proboszcza Czarka) na sylwestra. Poprosił Helenę by ubrała się stosownie, raz pokazała się z dużym dekoltem, raz z odsłoniętą dupą, a kiedy pokazała mu się z jednym i drugim oraz świecącymi rogami na głowie - Marian dostał zawału. Drugi zawał spowodowany był przybyciem Łysego wraz z całą ekipą. Roznegliżowana młodzież tańczyła przy muzyce na korytarzu a Paździoch z żoną i gośćmi (w tym osobami duchownymi) wyszli zobaczyć co się dzieje. Paździoch wtedy doznał drugiego zawału.
  -W odcinku 180 raz zawału doznał Ferdek, kiedy dowiedział się, że Waldek sprzedał jego saturator za 50 zł Paździochowi.

  Teraz przyszła pora na wszystkie nietypowe nazwiska bądź pseudonimy. Zasada jest taka sama jak przy poprzednich statystykach – jeśli coś jest po przecinku to znaczy, że padło to w tym samym odcinku, każdy nowy myślnik to nowy odcinek. No dobra a oto i one:
  -Jąkała
  -Nikolai Wyciskanu (Wyciskany?), Jean Paul Bezportfella, Kontatikte, Pavel Havel, Kałmanawardze
  -Jobel
  -Wiktor Wektor
  -Rodzina Pastewnych z Kurnika Dolnego
  -Fajfel
  -Proboszcz Kręć, siostra Konsoleta
  -Borys Kafarov, Miodopolscy
  -Żopa
  -Andrzej Pajda, Pan Mateusz, Stanisław Ignacy Mickiewicz, Józef Kociemba, King Kong
  -Wolfgang Amadeusz Doberman
  -Udo
  -Don Ferdinando, Halinda, Don Mariano, Herman Wyrwigłówka, Ponury Grabaż, Mortal Kombatant, Biały Rekin, Okrutny Grubas
  -(7 krasnoludków) Bolek, Chlorek, Gicorek, Grzybek, Gierek, Śpioszek, mgr inż. Kozłowski
  -Tymon Nadany
  -Vaal De Mar
  -Faraon Jerzy Totencham Trzeci
  -Jan Maria Rumba Rozpór Trzepiekoński
  -Józef Chlipała Bąk Gąsienica
  -Kozłowski aka Bobas, Ferdek aka Browar, Waldek aka Cycu, Franciszek Golas aka Arbuz, Halinka aka Balbina, Paździoch aka Sąsiad, Edzio aka Pinokio
  -Abstynent (truciciel piwa)
  -Dr Albert Śledzik
  -Ordynus Badziwił
  -Dr Franek Sztajms, Ambrozja Śledź
  -Dr Oziębło z Katedry Badań Snu i Jawy, Krzysztof Warzycha
  -Mietek Kopeć
  -Józef Pokrak
  -Teofil Zakwas
  -Wichura, porucznik Szydło
  -Ropa, pan Zakwas
  -Zenek Kociłow
  -Ferdeksztajn
  -Profesor Pom-Pom z Uniwersytetu Hong-Kong
  -Dejwid Koperfilc, Kiki
  -Efendi el Ferdi, Otto van Fazendof/Vazendof (?)
  -Klaudia Syfer, Palema Andreson ze Słonecznego Patrolu
  -Józef Konefał, Alfred Kwas, Ściemniak
  -Mordęga, Baran
  -Dżonba
  -Eugeniusz Geniusz, Mietek Podrucha
  -Dariusz Bączek, Kosmaty, Bu-czek, Paź-dzian
  -Euterpina (nazywana przez Ferdka Euzebia, Eterytka lub Euterpinda)
  -Pan Jan Pan
  -Doktor Rymuszka, profesor Paździochowski, profesor Boczkiewicz, Paździu, Bociu
  -Niedokończony Inżynier Adam Plastik
  -Komandor Szemro aka Bezprocentowy Baron (nazywany przez Ferdka Kondorem lub Kondosem)
  -Jan Pitol, Asmodeusz
  -Agent Polder, Agent Halik
  -Pułkownik Poręba ps. Tygrys,
  -Profesor docent doktor habilitowany Zbigniew Brzęczyszczykiewicz (nazywany przez Ferdka Brzęczyszczotkiewiczem), Harry Goldman
  -Yamahama Sukizuki zwany szerszeniem
  -Stanisław Ignacy Matejko
  -Wacław Cymes
  -Król Salmonelon, kapitan Żbik
  -Marias, Bocias, Paździas
  -Emanuel Adisa Debe, Karol Dzyndzel
  -Dolli (Halinka)
  -Agata Szybka, Andrzej Rozpór
  -Adam Miłosz, Wielebny Boczek
  -Profesor Doktor Marian Wilczur, Steven Szwindler
  -Zenobiusz Kalafior, Izydor Tempera (nazywany przez Ferdka Temperówka)
  -Klaudia Syfer, Arnold Boczeque, Kleopatra Burak
  -Wioletta Kręcik
  -Dyrektor działu podrobów i zarzynania Zenon Flak
  -Szpindler
  -Rajmund Kotek, Stefan Dzidziuś, Rozalia Kiepska pseudonim Matołek
  -Wadecki, Krawczuk, Edward Trefniś, Erros Rafaello
  -Jędrzej Peler, Wenancjusz Bazyli Motyl
  -Violetta Dallas
  -Lekarz teoretyk profesor Mścisław Mściwój Zemścicki
  -Jarek Dzięcioł, Daria Bączek
  -Augusto Piraneira z Monte Video, Cappo di tutti Ferdi, Mariano Paździollo, Don Cyco,
  -Anna i Alojzy Gućwińscy (Gućwińskie), Artur Garcia Rodriguez Kopeć
  -Mieczysław Antychryst
  -Mariusz Skowronek, Henryk Bączek (Człowiek Guma)
  -Harry Lepper, Kindybał, Cacek, Żaba, Faraon, Kanapa, Popelina
  -Bolesław Prut
  -Władysław "Eros" Kiepski (Wujek Władek)
  -Hrabia Kox, Doktor George Lolek z Californi, Don Ferdinando, Mister Mariano, Maria Chodupska
  -Profesor Doktor Eugeniusz Koperwas zwany Cudownym Dzieckiem Polskiej Bakteriologii
  -Gajowy Bronisław Czopek, Bruc Le, Don Cziczio
  -Piotruś Bubiak
  -Mecenas Jerzy Bimbał, Esterchazy Maria Bonawentura Fryderyk Lis Zabój Błotnicki
  -Stasiek zwany Smardzem, Sylwek Bażant (Zawijasty Bażant)
  -Maniuszko, Stanisław Ignacy Panderecki, Orzeszkówa, Zanusi
  -Stasek Bryzol
  -Tomasz Wielbłąd, reżyserowie Skorsizi i Szpilberg, Pamela Kowalski, Andrzej Gąsior, Jadwiga Barbara Przaśny
  -Adam Stanisław Fredro
  -Czesiek Struś
  -Profesor Doktor Edmund Cielak, Dejwid Koperwas
  -Nabuchodonozor Piszczyk Deodendor
  -Stefan Balon, Jadwiga Nagrobna, Katarzyna Brzdęk-Kolęda
  -Łoker (Paździoch)
  -Katarzyna Cholewa-Zalewa, Mateusz Czerstwy, Andrzej Dzidziuszkiewicz, Karol Grzmot
  -Krejzi Tadek, Maria Kądziel, Andrzej Kopara, Stefan Brzęczyszczykiewicz, Ksiądz Andrzej Kadłubek, Roman Ramol
  -Jan Kanty-Berbeć
  -Aleksander Biedrona
  -Rajmund Wyporek
  -Szymon Grucha, Baca Walek Pociotek Gąsiennica, Anatol Banan
  -Stanisław "Frodo" Frodziński, Sante Kutazzo, Szejk Abdullah Ibraham Ibu Abu Papu Olejko Alladin syn Szejka Abdullaha Ibrahama Ibu Abu Papu Olejka Alejajka
  -Rajmund Szajs Dziduśkiewicz, Stefan Popkorn, Juliette Ballon
  -Waldemar Krwawy, Jolanta Drapieżna, Mirosław Obierka, Ksiądz Stanisław Kupka, Marek Pałka, Doktor Kiełbasa
  -Walentina Twiordożopnaja, Hildegarda Gutentag, Mieczysław Kalosz
  -Zenon Malinowski (Art bussines director of international consulting center), Andrzej Baranowski, Sobieryba
  -Waldemar Bączek, Mariusz Max Grzechotnik
  -Profesor Wybździur-Kołatka
  -Barbara Pierdzi-Mąka, Kapitan Robert Ciocia
  -Belzebub zwany Waldemortem (nazywany przez Ferdka Bezlebiuszem)
  -Czesiu Wąsik, Renata Męczykoń
  -Balcyrewicz
  -Święta Mateczka Kozłowska, Andrzej Lipa, Marek Lipa, Janusz Lipa
  -Król podrobów Rysio, król dywanów Mustafa, królowa adidasów Nataszka, królowa 101 duperelów Tamara Twardodupcewa
  -Cietrzemrzak, Wybrzuszkiewicz, Brzęczybarszcz, Wzdymula, Cietrzpielak, Wygrzeszcz, Grzebyk, Matula, Wygrzmigórka, Przebrzydlak, Wybierka, Antoni Rozczaprak
  -Profesor doktor docent rehabilitowany Zygmunt Kozłowski z Akademii Górniczo-Wiertniczo-Hutniczej w Obornikach Śląskich, profesor magister docent nadzwyczajny Stanley Burak z Maderfaker University of California, pułkownik Kisiel, kosmita Tojebiuk Multiplex z odległej ale przyjaznej galaktyki Padaka
  -Ricardo Santos Crosfallus Posampas, Giovanni Rondo, senorita Sardina
  -Jan Banan, Marian Papaja, Barbara Rabarbar
  -Zenobiusz Bojler, Adam Miłosz, Andrzej Ciemniak, Harakiri Sepuku, Sven Kurdensen (nazywany przez Ferdka Skurwensenem)
  -Cezary Bałach-Ostobramski
  -Faraon, Belfegor, Barbara Przerwa, profesor Prut, Bernard Zwierz
  -Kazimierz Obierka
  -Władysław Centralny
  -Gonzo
  -Zbych Kupczyk - biznesmen przekręciarz
  -Barbara Skarpetowska
  -Profesor Iwan Niczypuruk Jebiewdenko
  -Maciorewicz
  -Ksiądz infułat Eugeniusz Bażant
  -Kuba Rarytas, Beata Belzebub
  -Stanisław Mięcikupa, ksiądz proboszcz Maślak
  -Magister Włlodzimierz Nieczuły
  -Wacław Bardacha, Barbarella Caban
  -Major Waluś w stanie spoczynku
  -Doktor Albert Kirsztajn, Gaćwińscy
  -Profesor Degler, Bolesław Krupa
  -Oliwier Baniak, Magda Kołek, piosenkarka Margaryna
  -Krzysztof Banach, prezes Konewka
  -Mecenas Waserman
  -Honorata Płaszczykowska, Grzegorz Bączyński, profesor Kopeć, Stanisław Badyl, Marianna Ćwierć-Parzącha
  -Stanisław Blumenfeld (alter ego Boczka)
  -Bączyńska, Maria Skłodowska Kuria, Goetlib und Hedwig von Bibersztajn, Gertruda von Bibersztajn zwana Frau Panzerfaust
  -Barbara Ćwierć-Pobożna
  -Tadeusz Wajche-Przełóż
  -Ksiądz Maślak
  -Ireneusz Nabrzeżny
  -Małgorzata Papilion, Marlena Czaszka, Marysia Rzepa, Jan Pałąk, namiętna Krystyna, Danuta Bierna, starszy szeregowy Wojciech Gąsior, czarnoksiężnik z Sosnowca, Mirosław Soczysty, magister doktor Zenon Grządziela
  -Magister inżynier Bogdan Kulchawy
  -Marek Trądzik, Stanisław Bączek
  -Andrzej Pierdzimąka, Leszek Czopek, Barbara Ojejnik, Władysław Zachciewajka ps. Lucyfer, Edzio ps. Pedzio, Paździochowa ps. Alexis, Halina ps. Balbina, Kiepski ps. Laczek, Rozalia Kiepska ps. Kanalia
  -Rodzina Pączków z Rzeszowa, rodzina Kopćów z Zadupia Wielkopolskiego
  -Janusz Wzdęty
  -Hubert Czteropak
  -Ingmar Rabarbar
  -Rajmund Bączek
  -Jasiek Pizdruń-Pociecha, Maria Masłowska
  -Bob Marlej, Roki Balboa, Adriano Czelentano, Grażyna Kokosińska, Czak Noris
  -Towarzysz Konik Marcin, ksiądz Maślaczek, mecenas Przeciępiętrzak
  -Grażyna Gruchola, Salomon Baba
  -Mecenas Kalwas
  -Małgorzata Bolesna-Mordęga, Józef Szyszka
  -Damian Obwarzan, Karol Diabełek, Dariusz Bączek
  -Olivier Jajniak
  -Jan Stefan Ślina
  -Loda Katoda
  -Ksiądz Piotruś, lekarz stomatolog Bocianowski, doktor Religia
  -Ksiądz proboszcz Pierożek
  -Stanisław Ignacy Mickiewicz
  -Piotr Rybik
  -Froilein Lola, General Kolzklotz
  -Edgar Pacierz
  -Stanisław Jerzy Fitkał-Podymał, Plemniak, Jerzy Kotlarczyk
  -Genowefa Nawtykała, Rysiek Przeręba, Zdzisiek Przydrożny, Marek Abażur
  -Gila Zytowska, Doktor Siergiej Kaczpirowski
  .
  I teraz coś o czym zapomniałem w ostatnim podsumowaniu, a pytało o to kilka osób. A mianowicie – toasty! Co prawda na początku dość długo się one nie pojawiały a jeśli już to były one bardzo klasyczne i niczym nie wyróżniające się ale.. i tak je zapisywaliśmy. Dopiero później scenarzyści dali się ponieść wyobraźni.
  Oto i toasty:
  -Zdrowie moje w gardło twoje
  -Za zdrowie Halinki i potomka
  -Zdrowie marynarki wojennej, zdrowie czołgistów, zdrowie wojskowych służb weterynaryjnych, na pohybel krzyżakom
  -Na drugą nóżkę, strzemiennego
  -Za konstruktywny dialog, najlepszego, za sukces w sklepiku panie kierowniku, za stracone złudzenia
  -Za poezję artystyczną i za Mickiewicza Adama przez muzę natchnionego
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka
  -Zdrowie psychiczne
  -Po maluchu dla rozjaśnienia umysłowości
  -Za bezproblemową nieśmiertelność, no to cyk jak powiedział budzik do zegarka
  -Po maleństwie, no to siup
  -Za niezawisłe koleżeńskie sądownictwo
  -Chluśniem bo uśniem, na zdrowie
  -Za brudne, śmierdzące, ohydne pieniądze
  -No to "cyk" jak powiedział budzik do zegarka, chluśniem bo uśniem
  -Na zdrowie, zdrowie Mariolki
  -Za ligę mistrzów
  -Pierdykniem bo odwykniem
  -Oby nam sie
  -Najlepszego
  -Za nieśmiertelność
  -Oby nam sie, chluśniem bo uśniem
  -Za naszego dobrodzieja Mariana Paździocha
  -Rozchodniaczka
  -Jak to mówią: po ptokach
  -Za szczęście i dobrobyt tego domu
  -Po dziubasku, po maluszku, wiwacik, bum cyk cyk, rym cym cym z dupy dym, rach ciach ciach babke w piach, hulaj dusza piekła nie ma, itarara usiasiusia, umcia umcia pękła gumcia, rym cim cim cim dałabym cim, obok chatki rosną pierdawki a dupa goła gorzały woła, tyrtum pyrtum
  -Jeszcze na jedną nóżke, do dzieła
  -Najlepszego
  -Najlepszego na wieki wieków, zdrowia
  -Na zdrowie
  -Zdrówko
  -Najlepszego
  -Hops
  -Drzyzgo
  -Siup bo procenty uciekają, ahoj
  -Na zdrowie
  -Za nocną zmianę, za bezsenność w wielkim mieście, na drugą nóżkę
  -No to siup bo.. no, bo bąbelki, wie pan
  -Pierdykniem bo odwykniem, chluśniem bo uśniem
  -Zdrowie nasze w gardła wasze, oby nam sie
  -Na zdrowie, najlepszego
  -Drzyzgo, na drugą nóżke
  -"Kto nie zgadnie ten nie pije. Po stawie pływają, kaczki się nazywają, co to jest? No.. kaczki", hop siup cztery baby osiem dup
  -No to enter panie Paździochu
  -Rym cym cym, no to enter, pod te ufo i niezydentyfikowane obiekty, lata Tadek po orbicie, za nieważkość, chlup w ten kaczy dziób
  -Na zdrowie pronu i wronu
  -Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w mordę schowa (toast przed jedzeniem), jedzie pociąg do Berlina, chlup w ten kaczy dziób
  -To chlup w ten kaczy dziób
  -Rym cym cym, chlup w ten kaczy dziób, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu
  -Jedzie ksiądz na karuzeli, drzyzgo, na drugą nóżkę
  -Skacze małpa na gumie, PBG - piłka bramka gol, jadą wozy kolorowe
  -Po dziabągu, za ten rok round the clock, rym cym cym i przybieżeli do Betlejem pasterze (tu leci dalej kolęda)
  -Na drugie nóżkie, piłka bramka gol, rym cym cym
  -Voulez vous chansons d'amour Acropolis adieu idegol (wulewu szansą damur akropolis adie idegol - niezrozumiałe ostatnie słowo), chanse lise Mona Lisa, dupa kościotrupa, pod te fazę
  -Chluśniem bo uśniem

  Druga część niżej w komentarzu

  Jak ktoś przeczytał całość to jestem w niezłym szoku. No i cóż, na koniec jeszcze zostawię wam komentarz do plusowania jeśli chcielibyście być wołani na finalne podsumowanie wszystkich odcinków. Myślę, że to będzie gdzieś.. za minimum pół roku. Ale na pewno będzie!
  Dziękuję też za wszystkie komentarze pod poprzednimi wpisami, wszelkie wsparcie i miłe słowa (。◕‿‿◕。) Bardzo się cieszymy, że nasz projekt tak się wam spodobał (ʘ‿ʘ)

  #swiatwedlugkiepskich #statystyka #polskieseriale #heheszki #kiepscy #seriale #gownowpis #humorobrazkowy #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net

 •  

  boże jakie to piękne, i nasze, polskie xD

  źródło: san-escobar-map-wielka-20170118011053.png

 •  

  Mircy pomocy, bo nie daje mi to zasnąć.
  Mamy źródło ciepła w bardzo dobrze zaizolowanej, zamkniętej przestrzeni. Czy można w niej, w skończonym czasie, osiągnąć temperaturę wyższą niż temperatura samego źródła tego ciepła?
  #fizyka

 •  

  Kiedy pieniądze przekazane na PPK trafią na moje konto w TFI z którym mam umowę o #ppk?
  Na koncie nadal mam 0.00zł ¯\(ツ)

 •  

  Jaki sposób wymiany krypto na PLN polecacie ? Bitbay najłatwiej ale nie wiem kiedy czegoś mi nie zablokują.

  #kryptowaluty

 •  

  Hallo Mirko! Nitka na najładniejsze światła tylne. Mam kilka modeli w głowie, ale ode mnie Porsche Panamera
  #samochody #motoryzacja

  źródło: unnamed (5).jpg

 •  

  High league to najlepsza rzecz jaka się mogła wydarzyć.
  Fame poczuło oddech na plecach i szybko ściągnęli do siebie Murańskich, Nitro, Xayoo i pewnie innych których jeszcze nie ogłosili jak pasha, patryk2703, paris.
  #famemma

 •  

  Jak zabezpieczone są gry na PlayStation i dlaczego płyty nagrywane domowymi sposobami nie są rozpoznawane jako oryginalne? Krótka historia zabezpieczeń konsoli. #od0dopentestera
  * Płyty do PSX posiadały wobble groove. Był to dziwny, pofalowany kształt znajdujący się w pewnym fragmencie płyty, którego nie dało się odtworzyć przy pomocy nagrywarki. Konsola podczas uruchomienia gry weryfikowała informacje o regionie, które były tam zapisane. Szybko zauważono jednak, że płyta sprawdzana jest tylko raz – podczas startu. Urządzenie posiadało czujnik, na podstawie którego wiedziało, czy klapka została otwarta.
  * Swap trick to sposób na podmianę płyty w napędzie. Wkładało się oryginalną grę i czekało aż konsola zweryfikuje jej poprawność. Następnie szybka podmiana na podróbkę i jeżeli wszystko zrobiliśmy prawidłowo – gra uruchamiała się bez przeszkód. Było to możliwe, bo płyty ze swojej natury nie zawsze odczytywały się prawidłowo już za pierwszym razem. Jeżeli napęd natrafił na błąd – ponawiał odczyt – co sprytnie wykorzystano.
  * PlayStation 2 posiadało specjalny chip mechacon. Sprawdzał on rodzaj płyty. Oryginalne – przedstawiały się jako DVD-ROM. Te puste, dostępne w sklepach – jako DVD+R. Była to pierwsza warstwa zabezpieczeń.
  Ale historia lubi się powtarzać. Ktoś stworzył Swap Magic – specjalną płytę, która działała na podobnej zasadzie jak swap trick. Miała ona wszystkie elementy jak oryginały – a jednak nie pochodziła z oficjalnej dystrybucji. Później pojawiła się specjalna karta pamięci – memor32.
  * Sony wymyśliło sobie, że konsolę można będzie aktualizować. Problem w tym, że nie posiadała żadnej pamięci, gdzie można by było zapisać zmiany. Wykorzystano do tego karty pamięci. Pierwsze edycje PS2 w Japonii nie posiadały funkcji odtwarzacza DVD (która była wtedy mocno reklamowana). Wydano specjalną płytę, która dodawała brakujące oprogramowanie. Pomysł ten szybko podchwycili piraci i stworzyli swoje własne oprogramowanie. Było to możliwe, ponieważ pojawił się błąd w kodzie sprawdzającym podpis programu. Kod weryfikował tylko czy podpis jest prawidłowy i pochodzi od producenta. Nie porównywał jednak, czy treść pliku zgadza się z informacjami znajdującymi się w podpisie. Można więc było wziąć oryginalny, podpisany plik i podmienić jego zawartość – a konsola nadal traktowała go jako prawidłowy.
  * W PlayStation 3 niektóre części płyty były już zaszyfrowane. Dodatkowo sam system działał na kilku poziomach. Co ciekawe, na konsoli można było zainstalować Linuxa. Funkcja ta nazywała się Other OS. Sporo uniwersytetów, a nawet wojsko, zaczęło wykorzystywać urządzenie przy budowie superkomputerów. Przez 3 lata piractwo na konsoli nie istniało. Aż zainteresował się nią Geohot (którego możecie kojarzyć z łamania iPhone’a). Początkowe sukcesy nie były spektakularne ale zaniepokoiły Sony, które nagle postanowiło w kolejnej aktualizacji systemu wyłączyć Other OS. Ta sytuacja rozwścieczyła użytkowników, którzy wystosowali pozew zbiorowy.
  Trzeba pamiętać, że aktualizacji nie dało się cofnąć. Można było instalować tylko nowsze wersje. Taką możliwość mieli tylko pracownicy serwisów, którzy posiadali specjalne urządzenie, które pozwalało uruchomić maszynę w trybie serwisowym. Społeczności udało się stworzyć klon.
  * Oczywiście „JIG Module” posiadał wbudowane zabezpieczenia. Tylko, że wykorzystywano tam szyfrowanie symetryczne. Mówiąc w prostych słowach takie, które wykorzystuje jeden i ten sam klucz do szyfrowania jak i odszyfrowania.
  Ponieważ niektórzy użytkownicy mieli częściowy dostęp do systemu – byli w stanie zlokalizować ten klucz i użyć go do budowy zamiennika.
  * Całą historię kończy słynna prezentacja Console Hacking z konferencji CCC. Szczegółowo opisano tam zabezpieczenia konsoli. Skupiono się jednak na jednym elemencie. Pliki, które mogły być wykonane na konsoli musiały być odpowiednio podpisane. Ta metoda jest bardzo skuteczna, jednak popełniono jeden błąd. Algorytm, z którego korzystano, wymagał aby każdy plik podpisywać używając losowej liczby. Sony jednak z niewiadomych powodów każdy plik podpisywało tą samą liczbą (która miała być przecież losowa). Na tej podstawie udało się odtworzyć klucze prywatne, które można było wykorzystać w dalszych atakach.

  Więcej o zabezpieczeniach opowiadam w filmie: Historia zabezpieczeń PlayStation

  PS. Jeśli materiał Ci się spodobał - tutaj link do Wykopu.

  Jeśli interesujesz się bezpieczeństwem - sprawdź mój zbiór stron powiązanych z security.

  #od0dopentestera #technologia #nauka #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #informatyka #gry
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  
  adzioq via iOS

  +275

  Halo friz, czemu nie trzymasz kamery na wysokości twarzy? Czemu nie mowisz do widzow tylko przed siebie? Czemu masz w tle paskudne widoki? Nie wspominając już, ze te igs było nudne.

  Marny z ciebie influencer.

  #friz

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: embed.jpg

 •  

  XD Walaszek grubas to jednak artysta. I jak disco polo to tylko takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2021-10-15-02-12-27-77_0438eb925998df20b3482ec25499d226.jpg

 •  

  Trudno mi dzisiaj uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę XD

  źródło: youtube.com

 •  

  Ładnie się dzień zaczyna ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #diablo2resurrected

  źródło: Screenshot282.jpg

 •  

  Partnerka jest na deficycie (1600 kcal) przy 56/153 i nic jej nie spada. Ćwiczy 2x w tygodniu.

  Co może być przyczyną?

  #mirkokoksy

 •  

  Możecie mieć swoje Parkery, żelowce, cienkopisy i inne cuda wianki, ale tego pomarańczowego skurczybyka nic nie pobije. Überdługopis BIC to synonim RIGCzU, to atrybut człowieka sukcesu, to oznaka pragmatyzmu i dobrego gustu. Pisze do samego końca, nie przerywa, nie zacina się i kosztuje grosze. All hail The Pen
  #dlugopis #studbaza #szkola #pisanie #kaligrafia pokaż całość

  źródło: obraz_2021-10-12_185037.png

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Ostatnio cos duzo pojawilo sie wpisow na mirko z pytaniami czy oplaca sie powrot do #polska z #emigracja

  Nie wiem czy sa to trolle, czy moze to jakas strategia by sciagnac z powrotem polakow ale chce dorzucic swoje piec groszy

  Wyjechalem z Polski 5 lat temu i tez wahalem sie nie raz czy wrocic. Moim glownym powodem nie byla rodzina czy znajomi ale po prostu chec bycia zrozumianym kulturowo w pracy przez rowiesnikow. Poprosilem mojego pracodawce czy na czas Covid czy moge wrocic do Polski na work from home. Wyrazil zgode i jakos to juz poszlo. I teraz najlepsze - wytrzymalem 3 miesiace i szybko wrocilem do siebie. Dlaczego?

  1. Szarosc. Budzisz sie rano i widzisz szarosc, smog i ogolne przytloczenie. Budynki sa szare, ludzie sa szarzy, auta sa stare i smrodza. W #szwajcaria budze sie, przez okno widze gory, swieze czyste powietrze, piekne slonce (lub snieg). Taki poczatek dnia bardzo dobrze nastraja na caly dzien.

  2. Ludzie ciagle wkurzeni, powazni i zdolowani. Nikt nie patrzy w Polsce w oczy. Widzisz ladna dziewczyne i chcesz sie do niej usmiechnac ale nie zeby podbic czy cos tylko ot tak po ludzku sie usmiechnac? Oj lepiej nie bo wezmie cie za creepa i bedzie miala grymas na twarzy. W tramwaju we #wroclaw kazdy zapatrzony w dal, miny tegie, ubrania takie jakby gorsze. Wszystko, od ubran po plecaki, po twarze jest jakby przykryte taka warstwa smutku i depresji

  3. Polityka. Nigdzie, a mieszkalem przez ostatnie 5 lat w #niemcy i #francja i ww. szwajcaria, nie ma tak wyniszczajacej polityki polaczonej z tak wyniszczajaca gospodarka. Przy jakimkolwiek podejrzeniu popelnienia przestepstwa rzad lub minister podaje sie do dymisji. W Polsce? W polsce mamy już chyba blisko 1000 afer z politykami przez ostatnie 6 lat i co? I nic. Taka oligarchia psychicznie powoduje ukryty stres i duszenie wkurzenia.

  4. Inflacja i ceny. Jak Boga kocham, ceny za granica w miastach wojewodzkich sa mniejsze niz ceny w takim #wroclaw . A jak juz porowna sie do zarobkow to juz totalnie. Myslalem ze przyoszczedze na zakupach wracajac do Polski - a g*wnoprawda. Najgorszy kurczak z biedronki za 18 zlotych za kg?! Ja pamietam jak byl za 9,99 z 2 lata temu. Gdzies czytalem ze inflacja realna dla Polaka ktory nie kupuje mieszkania, nowego auta ani zmywarki to jakies 27% r/r. A jakosc tego jedzenie tez pozostawia wiele do zyczenia. Wszystko jest gorsze, od warzyw, miesa, pieczywa, chemii. Jak cos to trzeba wydac gruba gotowke by kupowac dobrej jakosc jedzenie ktore jest po prostu normalne na zachodzie

  5. Poczucie wyzszosci niektorych przedstawiecieli tego kraju. Nikt we Francji czy Niemczech nie afiszuje sie bogactwem bo nie ma az tak duzych roznic w bogactwie albo po prostu to wyglada z gustem i normalnie. A w Polsce jak w jakims Petersburgu, obok zmeczonych i biednych studentow, obok starych dziadkow i zmeczononych rodzicow chodza napompowane laski albo opaleni faceci w bialych koszulach w A7. To jest tak wszystko na pokaz ze to az odrzuca, takie tandetne podbijanie sobie pileczk "patrz, STAC MNIE!"

  6. Hipoteka i #nieruchomosci . W normalnej pracy, na zachodzie i przy hipotece o stalej stopie procentowej mozna kupic sobie fajne mieszkanie lub dom poza miastem. W Polsce? Za polskie zarobki? Przy zmiennych stopach?! Ktos ostatnio podal jak to w Polsce stosunek plac do ceny nieruchomosci jest gorszy niz w Londynie, Barcelonie czy w Bostonie. Kogo na to stac?

  6a. Architektonicznie. Troche jak punkt 1. Widac ze to jest wschod i te prlowskie budynki w centrum miasta....

  7. Zarobki. oczywistosc. Za 5 dni pracy moge sobie kupic nowego macbooka. W polsce musialbym pracowac co? z 2 miesiace?

  8. Podejscie do pracownika. To chyba oczywiste ze w Polsce te wszystkie SSC, IT czy fabryki - w Polsce to jest montownia i nikt sie nie przejmuje zdaniem jakiegos polaka. Za granica sa rozne projekty, ciekawa praca, niesamowite podejscie do pracownika. Czujesz sie doceniany i lubiany.

  Konkluzja?! W zyciu nie wracac do Polski. Po trzech miesiacach wracam do Szwajcarii i juz nie moge sie doczekac. Was wszystkich tez zachecam do wyjazdu. Poczujecie spokoj, bedziecie szczesliwi z zycia, kazdy dzien bedzie naprawde piekny. Wole pracowac w #korpobaza #pracbaza za granica niz tutaj za 1/4 pensji z 2x drozszym zyciem i wsrod toksycznych ludzi.

  Kazdego znajomego probuje przekonac do ucieczki. Oczywiscie na poczatku bedzie trudno ale pozniej to z gorki.

  #studbaza dla zasiegu. Studenci - robcie certyfikaty i wyjezdzac jak jeszcze mozecie!

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #61653534820612000adc5c48
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

 •  

  No i tak to sie żyje powoli w tym naszym Hogwardzie...

  źródło: 1634001192012.png

  •  

   @Gallg: Nie doda mi to na pewno popularności ale nigdy nie przeczytałem/obejrzałem ani Harrego Pottera, ani Władcy Pierścieni ani Gwiezdnych Wojen czy tego typu rzeczy xD Od książek odrzuciła mnie tematyka, od filmów zjebany polski dubbing - co innego jakby to Tomasz Knapik czytał czy Lucjan Szołajski ale tak to sorry xD Można w dubbingu zrobić arcydzieło jak w Asterixach czy Shreku ale tam to jest kurwa dramat...

   @MarianoaItaliano mam podobnie. U mnie braki w Gwiezdnych Wojnach, Władcy Pierscieni, Bonda to żadnego nie oglądałem

   pokaż spoiler Tylko ten Harry Potter obejrzany każdy film po 10 razy i książka drugie tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (39)

 •  

  1750+czynsz+media
  blisko głównego cieku wodnego
  zielona okolica
  wysoki standard

  źródło: 16339714293708892872790699693913.tmp

 •  

  Romagnoli sam prosi o rozpoczęcie rozmów kontraktowych. Ciekawe.
  #acmilan

 •  

  Przełamałem się i obejrzałem "Wyjadaczy" na TTV z udziałem Michała i muszę przyznać, że niczym mnie on nie zaskoczył, a utwierdził tylko w przekonaniu co media i społeczeństwo będzie robić w sprawie inceli i słabych mężczyzn. I nie, nie będą to akcje typu "Chłopaki też mogą płakać" itd. laikowane przez tzw. Juleczki w ramionach swoich silnych mężczyzn. Po prostu, tacy ludzie będą wystawiani na pośmiewisko, tak jak kiedyś ludzie odbiegający wyglądem w cyrku, ku uciesze najbardziej prymitywnych instynktów. Cynizm w najczystszej postaci, nic więcej.

  Odcinek zaczął się od tego, ze do programu zgłosił się Michał, który depresję i cierpienie miał wypisane na twarzy. Miał trafić pod skrzydła "trenerki" Klaudii, która, gdy tylko go zobaczyła, zaczęła się podśmiewywać. Po rozmowie z nim osiągnęła himalaje hipokryzji mówiąc, że Michał nie może przepraszać za to jaki jest, a następnie wyśmiała to, że chłop 28 lat gra w gry i ma klocki LEGO Technik XD. Gość pracował w kiosku mamy, Klaudia poszła razem z nim i każe mu do obcej kobiety powiedzieć, że ma ładną córkę. Wyobrażacie to sobie? Gość z takim głosem od razu mógłby być posądzony o pedofilię przez klientkę, a Klaudia go zmusza do robienia czegoś takiego XD

  Następnie wypad do siłowni, gdzie od razu widać, że Michał nigdy na takiej nie był, a Klaudia wraz z koleżanką trenerką (podśmiechując z niego w obiektywnie kamery! XD) nakłaniają go do zagadywania do dziewczyny wyraźnie bardziej wysportowanej od niego, a ta następnie robi z niego przynoszącego jej ciężary i wodę. Kuriozum po prostu, ale Michał był zadowolony, bo robi przecież progres nie będąc świadomym, że tak naprawdę tylko pośmiewisko ze swojej osoby.

  Jednak kolejna akcja przebiła wszystko jak dotąd. Owego bohatera chcieli namówić na zrobienie sobie tatuażu, bo to zrobiłoby z niego bardziej męskiego. Typ chociaż tutaj, choć z pomocą mamy, się postawił i zaprotestował. Tłumaczyli potem, że nie chcieli go zmuszać, tylko, żeby podjął sam decyzję. NO ZAJEBISTY PLAN, a jakby się zgodził (a na pewno znajdą się i tacy) to byście go oszpecili do końca życia, bo tak z marszu nie da się po prostu wybrać tatuażu, to ważna decyzja którą podejmuję się nie w kilka minut.

  Na sam koniec wisienka na torcie. Umówili go na dwie randki w ciemno, oczywiście z dziewczynami wyższymi od niego, co, jak było widać, jeszcze bardziej obniżyło pewność siebie. No i to wszystko z połączeniem z marnym głosem i prześmiewczym podejściem dwóch dziewczyn do niego od momentu gdy go ujrzały spowodowało, że to była jedna wielka żenada. Kończąc chciał się wymienić numerami, te oczywiście odmówiły i chociaż szczerze jedna z nich - Ukrainka - powiedziała, że jej się po prostu fizycznie nie podoba, druga powiedziała, że brakuje tego czegoś (choć też skrycie wskazywała na wygląd). W napisach końcowych dodali nagranie gościa, jak dziękuje Klaudii i oznajmia że był na kolejnej randce, ale dziewczyna i tak go olała.

  Szczerze? To to jest po prostu obrzydliwe, że takie programy powstają. I dobra, ktoś powie, że zgłosił się dobrowolnie, tylko co ma tak zdesperowany typ do wyboru, gdy taki program oferuje mu, że przestanie być samotny i obiecuje jeszcze wiele nierealnych rzeczy. No oczywiście łapią się jak muchy w pajęczynę. Ku uciesze cynizmu ludzi i to, że w tym odcinku Michał nie miał styczności z żadną kobietą w swoim wzroście/ niższą też nie było przypadkowe, bo ludzie kochają patrzeć jak ktoś niższy/słabszy jest upokarzany. W takich programach nikt o aparycji podobnej do Michała nigdy nie osiągnie zamierzonego celu, ale ci hipokryci będą twierdzić inaczej. Hipokryzja i cynizm to jedne z największych raków tego świata. Osoby, które nigdy z takim Michałem, przez to jak wygląda, nie pokazałyby się publicznie nawet na piwie, teraz doradzają co ma zrobić by zdobywać kobiety. No aż brak słów na podłość tych ludzi. Jeśli liczycie, że coś w sprawie inceli się bedzie dziać pozytywnego to porzućcie te marzenia, będzie tylko gorzej.

  #przegryw #psychologia #depresja #ttv #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #blackpill #bekazlewactwa #bekazpodludzi #przemyslenia #gownowpis
  pokaż całość

  źródło: d-tm.ppstatic.pl

 •  

  Mirki

  Jak wziąłem stałe oprocentowanie kredytu hipotecznego to ta podwyżka mnie nie dotyczy?

  #nieruchomosci #kredythipoteczny #finanse

 •  

  Hej, czy podwyżka stóp procentowych będzie miala wpływ na opłacalność obligacji skarbowych tj. OTS czy EDO?
  Potrzebuję się upewnić czy dobrze rozumiem
  #ekonomia #finanse

 •  

  ja pierdolę XD

  uczestniczka przyznała, że czytała kiedyś Pana Tadeusza, ale opornie, bo to trudnym językiem napisane
  i świerzop kojarzył się jej z czymś świeżym
  #milionerzy #logikarozowychpaskow

  źródło: snapshot2.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kolczaneiro

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)