•  

  ..............................................................................................................................
  Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
  Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
  ..............................................................................................................................

  Zdrapkowe Mirki,

  Przychodzę ogłosić, że na 11 września zaplanowano zakończenie sprzedaży 3 zdrapek, oznacza to, że na ewentualne zakupy kończących się zdrapek pozostał nam tydzień.

  Zdrapki, które 11 września będzie można zakupić po raz ostatni to:
  - "I Love Lotek" [472]
  - "Krzyżówka" [449]
  - "Szybki Milion" [421]

  Dwie z tych zdrapek nadal posiadają na stanie jakieś nagrody główne do wydrapania, i postaram się je opisać trochę szerzej. Kto wie, może ktoś w swojej okolicy znajdzie jeszcze jakieś resztki powyższych zdrapek i wydrapie z nich coś fajnego.

  - I Love Lotek [472] -
  Zdrapka w cenie 2 zł, w której nadal do wydrapania pozostaje jedna nagroda główna o wartości 70 000 zł. Początkowo do wydrapani było w niej 6 nagród głównych, ale 5 z nich znalazło już swoich nowych właścicieli. Prognozuję, że ostatnia nagroda główna znajduje się w paczkach o numeracji od 80 000 do 100 000. Warto zapytać się w swoich pobliskich kolekturach czy posiadają jeszcze w sprzedaży zdrapkę "I Love Lotek" i jeżeli tak to polecam wziąć jedną sztukę na sprawdzenie do jakiego przedziału należy dana zdrapka. Jeżeli należy ona do tego wspomnianego wyżej to polecam wziąć większą ilość i spróbować swojego szczęścia w poszukiwaniu 70 000 zł. Z uwagi na fakt, że spośród wszystkich zdrapek, które się za tydzień kończą, ta posiada najwyższe miejsce w "Arkuszu Zdrapkowym" to wrzucę jej wygląd jako obrazek do tego wpisu.

  - Krzyżówka [449] -
  Zdrapka w cenie 3 zł, w której nadal do wydrapania pozostają aż 4 nagrody główne, każda o wartości 40 000 zł. Początkowo do wydrapania było w niej 20 nagród głównych, ale 16 z nich znalazło już swoich nowych właścicieli. Tutaj można z całą pewnością ograniczyć pulę interesujących nas zdrapek, ponieważ na pewno ostatnie 4 nagrody główne pozostają w zielonej wersji kolorystycznej. Problemem jest jednak to, że w sprzedaży znajdują się 4 różne wersje kolorystyczne, a nas interesuje tylko jedna, zielona z wizerunkiem dziadków do orzechów po obu stronach. Mimo to warto zapytać w swoich pobliskich kolekturach czy posiadają jeszcze w sprzedaży starą edycję zdrapki "Krzyżówka". Jeżeli będzie u Was nadal dostępna wersja zielona to gorąco polecam jej większe zakupy. Kto wie, może jedna z ostatnich 4 nagród głównych w wersji zielonej znajduje się właśnie w Twojej okolicy!

  - Szybki Milion [421] -
  Zdrapka w cenie 20 zł, która przez wiele miesięcy znajdowała się na podium "Arkusza Zdrapkowego", wszystko dlatego, że pomimo olbrzymiego wyprzedania nadal nagroda główna o wartości 1 000 000 zł zostawała do wydrapania. Wszystko zmieniło się 3 tygodnie temu, kiedy ten ostatni 1 000 000 złotych został wydrapany w #nowysacz. Tym samym zdrapka przestała być w jakimkolwiek kręgu zainteresowań. Obecnie z "ciekawszych" nagród to pozostało w niej do wydrapania 1 x 10 000 zł, oraz 18 x 1 000 zł. Sami widzicie, że nie są to jakieś bardzo interesujące kąski, i w innych zdrapkach za 20 zł macie dostępne zdecydowanie lepsze nagrody do wydrapania. Tym samym zdrapkę "Szybki Milion" uważam za wypaloną i odradzam jej zakup.

  I to by było na tyle z obecnych zakończeń. Następne zakończenia sprzedaży są planowane na 2 października. Wtedy do niszczarek pójdą najprawdopodobniej zdrapki:
  - "Góra Kasy" [468]
  - "Lucky 77" [471]

  Poiżej, tradycyjnie, krótkie polecanie zdrapek z każdej kategorii cenowej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

  .............................................................................................................................

  Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?

  - 1 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  W tej cenie w "Arkuszu Zdrapkowym" miejsce 1. zajmuje zdrapka "Lotek". Zdrapka ta została podzielona na 7 transz i dwie z nich nie powinny posiadać już żadnej nagrody głównej, ale pozostałe 5 transz jakieś nagrody główne powinna jeszcze trzymać. Dlatego jeżeli kupujecie zdrapkę "Lotek" to przy większych zakupach warto unikać przedziałów w których tych nagród głównych nie ma, bądź pozostało niewiele i skupić się na tych przedziałach w których powinny znajdować się jeszcze po 3 nagrody główne. W tym celu pamiętajcie by pilnować tych danych w "Rankingu Zdrapkowym"!

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 1 zł z kompletem nagród głównych i nie ma w planach wydania jakiejś nowości. Więc jeżeli musi to być zdrapka w cenie 1 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to polecam zdrapkę "Kółko i Krzyżyk". Początkowo do wygrania było 30 nagród głównych, obecnie jednak w grze nadal pozostaje 22. Pozostałe zdrapki w tej cenie, za wyjątkiem zdrapki "Czarny Kot", posiadają jeszcze mniej pozostałych nagród głównych do wygrania i to właśnie "Kółko i Krzyżyk" daje w sumie gwarancję na to, że będziemy kupować losy z przedziałów, które nadal jakieś główne nagrody posiadają.

  - 2 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  W tej kategorii cenowej "Ranking Zdrapkowy" pokazuje, że powinniśmy kupować zdrapkę "Pensja". W "Pensji" możemy liczyć aż na 72 000 zł, co jest naprawdę wysoką wygraną w kategorii zdrapek za 2 zł. Pod względem wysokości nagrody głównej zdrapka ta jest wyprzedzana jedynie przez "Super 7", gdzie do wygrania jest 77 777 zł. Obecnie w zdrapce "Pensja" do wydrapania pozostało 6 nagród głównych i są one ukryte w wersji różowej jak i w pomarańczowej. Jeżeli w Waszej okolicy są te zdrapki w sprzyjającym przedziale, a dodatkowo macie ochotę na coś za 2 zł to ta zdrapka jest właśnie dla Was.

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  Po ostatniej wydrapanej nagrodzie głównej w zdrapce "Szalone 20" nie ma obecnie zdrapki w cenie 2 zł z kompletem nagród głównych. Mimo wszystko odradzam dalsze zakupy zdrapki "Szalone 20". Zdecydowanie lepszym zakupem okaże się zdrapka "Szybkie 50". Pomimo tego, że w zdrapce "Szybkie 50" brakuje jednej nagrody głównej to wg mnie jest ona zdecydowanie lepszym zakupem niż zdrapki "Szalone 20". W zdrapce "Szybkie 50" dajemy sobie szansę na 50 000 zł, co jest zdecydowanie lepszym wynikiem niż "skromne" 10 000 zł w zdrapce "Szalone 20".

  - 3 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  W tej kategorii cenowej polecam zakup zdrapki "Krzyżówka" w zielonej wersji kolorystycznej o której wspominałem na początku wpisu. W zdrapce "Krzyżówka" nagroda główna to "tylko" 40 000 zł, ale jak już przystało na zdrapki w cenie 3 zł ilość dostępnych nagród głównych zawsze rekompensuje niższą nagrodę główną, niż powinniśmy się w tej cenie spodziewać. Dodatkowo zdrapka cechuje się ciekawą metodą drapania polegającą na drapaniu pól z literami, które zostały ukryte pod warstwą ścieralną. Warto zauważyć, że w sprzedaży jest dostępna wersja zielona, fioletowa, żółto-czerwona, oraz fioletowo-zielona zdrapki "Krzyżówka", ale nas interesuje w tym przypadku tylko zielona wersja tej zdrapki i to właśnie ją należy kupować. Dzięki temu będziemy mieli najwyższe szanse na wydrapanie nagrody głównej w kwocie 40 000 zł.

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 3 zł z kompletem nagród głównych, gdyż wydana ostatnio nowa wersja zdrapki "Krzyżówka" już została pozbawiona jednej z nagród głównych. Ale jeżeli musi to być zdrapka w cenie 3 zł z wysoką liczbą nadal dostępnych nagród głównych to mimo wszystko polecam zdrapkę "Krzyżówka" w kolorze czerwono-żółtym oraz fioletowo-zielonym, przy czym ta w kolorze fioletowo-zielonym jest troszkę lepsza od tej czerwono-żółtej, gdyż posiada jedną nagrodę główną więcej do wydrapania.

  - 5 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  W tej kategorii cenowej miejsce pierwsze zajmuje zdrapka "Lucky 77". Z pierwotnych 4 nagród głównych do wydrapania pozostała ostatnia, i została ona ukryta w wersji czerwonej (z serduszkami). Interesująca nas zdrapka "Lucky 77" jest dostępna w 2 kolorach, więc należy zwracać szczególną uwagę na zakupiony kolor. Nagroda główna w tej zdrapce to spore 200 000 zł. Obecnie szanse na jej wydrapanie przy zakupie jednego sprzyjającego losu wynoszą około 0,0005%. Przy większych zakupach pamiętajcie żeby szczególną uwagę zwrócić na numer paczki tej zdrapki. Aby zwiększyć swoje szanse na wygrane należy celować w paczki o numeracji poniżej 160 000.

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  W kategorii zdrapek za 5 zł wszystkie nagrody główne są nadal dostępne w zdrapce "Rubinowa". Totalizator Sportowy przygotował ich aż 3, a każda to wygrana w wysokości 214 000 zł. Zdrapka jest już w sprzedaży od kilku miesięcy i ma naprawdę bardzo dobre wzięcie wśród drapiących, bo nakład wyprzedaje się naprawdę szybko. Pomimo takiego wyprzedania nadal wszystkie nagrody główne są ciągle do wydrapania. Z takich drobnych ciekawostek to w zdrapce "Rubinowa" mamy spore szanse na wydrapanie 40 zł, nie jest to co prawda duża kwota, ale ostatnio Totalizator Sportowy wydaje zdrapki w których do wygrania jest dużo drobnicy, a mało naprawdę fajnych kwot. Wszystko po to żebyście od razu szybciutko wymieniali wygrane na następne losy i nakręcali spiralę sprzedaży [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

  - 10 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  W tej kategorii cenowej od kilku miesięcy wybór jest jeden i niezmienny. Oczywiście jest to zdrapka "Góra Kasy". Obecnie w zdrapce "Góra Kasy" pozostało do wydrapania ostatnie 500 000 zł, i zostało ono ukryte w wersji czarnej. Dlatego bardzo polecam tę zdrapkę kupować, ale podczas zakupów należy skupić się już tylko na wersji czarnej. Omijajcie w kolekturach wersję zieloną, gdyż w wersji zielonej możecie liczyć już maksymalnie na "tylko" 10 000 zł.

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  Obecnie nie ma w sprzedaży zdrapki w cenie 10 zł z kompletem nagród głównych i nie ma w planach wydania jakiejś nowości. Więc jeżeli musi to być zdrapka w cenie 10 zł to zostajecie zmuszeni do szukania takich, które zaoferują Wam jakieś chociaż minimalne szanse na jakąś wyższą wygraną. Do tego grona można zaliczyć zdrapki: "Góra Kasy" w kolorze czarnym, "500 000 zł w Banku" w kolorze czerwonym, czy też "Lucky 777" w kolorze żółtym. Pozostałe zdrapki w tej kategorii cenowej powinny poczekać na czas w którym ich nakład się trochę zmniejszy, dzięki czemu nasze szanse na wydrapanie nagrody głównej pójdą w górę.

  - 20 zł -
  - Jeżeli zamierzamy sprawdzać numery zdrapki przed zakupem i wybierać te najbardziej sprzyjające -
  Najlepszym zakupem w tej cenie będzie zdrapka "Mój Pierwszy Milion" w kolorze zielonym. W tym kolorze znajduje się ostatnia główna wygrana o wartości aż 1 000 000 zł! W sprzedaży dostępna jest także wersja żółta zdrapki "Mój Pierwszy Milion", ale tam już możecie liczyć najwyżej jedynie na 25 000 zł. Z takich ciekawostek mogę powiedzieć, że pierwsza nagroda główna w zdrapce "Mój Pierwszy Milion" została wydrapana przez użytkownika blank1981 z https://forumlotek.pl/. Jest to najwyższa wygrana odnotowana przez osobę związaną z tworzeniem społeczności lubiących zdrapki. Przy odrobinie szczęścia może druga nagroda główna trafi w ręce któregoś z Mireczków lub Mirabelek.

  - Jeżeli chcemy wziąć coś z gwarancją dostępności wszystkich nagród głównych -
  W tym miejscu warto zauważyć coś bardzo ciekawego. Totalizator Sportowy stwierdził najprawdopodobniej, że zdrapki za 20 zł zostają wydawane w zbyt dużym nakładzie, przez co bardzo długo leżą na półkach kolektur. Dodatkowo sprzedaż zdrapek za 20 zł spadła po wprowadzeniu zdrapek za 30 zł. Z tego powodu najbliższe zdrapki za 20 zł będą najprawdopodobniej wydawane w niższym nakładzie i tak do sprzedaży trafiła zdrapka "Gruba Kasa". Zdrapka została wydana w nakładzie 2 001 000 sztuk i wśród nich jeden los to gruba wygrana w kwocie 1 000 000 zł. Warto zauważyć, że zdrapka wyszła w lipcu a już wyprzedane zostało ponad 40% nakładu. Widać cena zdrapki nie odstrasza i sprzedaje się ona o dziwo bardzo dobrze.

  - 30 zł -
  W tej kategorii cenowej mamy w sumie do drapania tylko zdrapkę o jubilerskiej nazwie "Brylanty". W zdrapce tej mamy do wydrapania nadal 2 nagrody główne, każda to wygrana w postaci aż 2 000 000 zł! Warto dodać, że jeżeli zamierzacie drapać "Brylanty" to pilnujcie swojego portfela. Ta zdrapka, podobnie jak poprzedniczka, "Wielka Zdrapka 777", potrafi szybko drenować kieszenie i bardzo często możecie napotykać na swojej drodze paczki ze zwrotem 120 zł czy 150 zł, gdzie wygrywające losy będą Wam często dawać tylko 30 czy też 60 zł. Takie kwoty kuszą graniem "na wymianę" a to szybko może Was doprowadzić do frustracji, że ciągle tylko te zwroty i zwroty. Zdrapka "Brylanty" jest oczywiście bardzo ciekawa pod względem np. ilości nagród w kwocie 1 000 zł, czy też po prostu możliwości wygrania ogromnej rekordowej, jak na zdrapki, kwoty 2 000 000 zł, ale naprawdę trzeba się pilnować żeby finansowo z nią nie popłynąć.

  - 50 zł -
  Tutaj również nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy obecnie pakiety "Super Prezent" oraz "Czas na Prezent". Większość pakietów jest sprzedawana w paczkach po 10 zdrapek w cenie 5 zł każda, czyli ich łączna cena to 50 zł. W pakiecie tym minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję chociażby niskiej wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci. Jeżeli stoicie przed wyborem pakietu, to koniecznie decydujcie się na pakiet "Super Prezent", w nim nadal macie szansę na 250 000 zł. Kupując pakiet "Czas na Prezent" pozbawiacie się szansy na 250 000 zł gdyż w tym pakiecie takich nagród już nie ma i maksymalnie możecie w nich wydrapać 10 000 zł

  ..............................................................................................................................

  Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

  Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Arkusz Zdrapkowy" dostępny dla Was online pod tym linkiem:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

  #wykopskubietotalizatora
  pokaż całość

  źródło: lottocdn.directtraffic.pl

 •  

  Hej Mirki z #apex #apexlegends czy wam też avast wykrył apex.exe jako wirusa? Wczoraj było git a dziś u mnie i u szwagra wykryty został jako wirus. (malware gen)
  #pc #gry #grypc #komputery #avast #pytanie #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta pokaż całość

  +: sulima-
 •  

  Jakiś mirek albo mirabelka wybiera się do #politechnikarzeszowska? Powodzenia w Labiryncie, już za 3 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #rzeszow #prz

  źródło: wykop.pl

 •  

  Wykop plis dajcie mi wszystkie memy z tym kotem jakie macie XDDDD #heheszki #humorobrazkowy #koty

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1568139832154.png

 •  

  Freya Allan jest od kilku dni legalna ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wiedzmin #ladnapani

  źródło: IMG_9749.JPG

 •  

  Hej Mirki, ostatnio bardzo spodobała się wam tarcza Linka z #zelda mojego kuzyna. Kuzyn się bardzo ucieszył, że doceniliście jego zdolności i pracę. Do tej pory nie pokazywał swoich robótek szerszej publiczności, jedynie znajomym, więc tym bardziej nie spodziewał się aż tak pozytywnej reakcji. Przemek (bo tak się nazywa) bardzo wam dziękuje za wszystkie pozytywne komentarze i plusiki. Pora zatem na jego kolejne dzieło. Dużo osób chciało zobaczyć grilla w formie statku z #gwiezdnewojny #starwars TIE Advanced. Zwróćcie uwagę również na rączkę do pogrzebacza w kształcie rękojeści miecza świetlnego.

  Zakładam również tag #prostozszopy bo kuzyn robi wszystko w swojej szopie.

  tagi dla zasięgu: #spawanie #rekodzielo #chwalesie

  i wołam kilka osób, które chciały zobaczyć ten grill.

  Więcej zdjęć w komentarzu.

  @SirSith @Arnfinn @Drill @Samulem @Caly_na_bialo @pablobrd @nosfebartu @DaxterPoker @yungjake @Init0 @BetonowyTrawnik @anonim1133
  pokaż całość

  źródło: received_376798426584909.jpeg

 •  

  Ile ważycie i jaki macie wzrost? XD

  56kg 178cm here XD

 •  

  #rzeszow nie wiem jak wam mnie się podoba ᶘᵒᴥᵒᶅ

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1567455569009.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kolejna_roz0wa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)