•  

  32% głosów Bosaka, co ten paladyn xD

  #bekazpisu #polityka #wybory

  źródło: SmartSelect_20200710-231731_Samsung Internet.jpg11303841331471588500

 •  

  Hlip Hlip biedny prezydent tak brzydko zminusowany przez wykopków. Szkoda że propaganda w Tvpis nie przeszkadza Panu prezydentowi przez co starsi ludzie świrują. Dostał co chciał, mam nadzieję że w niedzielę powtórka.
  #duda #bekazpisu #polityka #ama

 •  

  Adam Bielan - szef sztabu Andrzeja Dudy i jeden z ważniejszych polityków PiS obraża wyborców Konfederacji i ponownie wraca do argumentu "dziadka z Wehrmachtu". Jakie były prawdziwe losy Józefa Tuska? Przeklejam z wikipedii, która zawiera podlinkowane źródła.
  "Po wybuchu II wojny światowej 1 września 1939 został aresztowany przez gestapo. Został wysłany na roboty przymusowe, przebywał w obozie w Nowym Porcie, od 19 marca 1940 był osadzony w niemieckim obozie koncentracyjnym Stutthof (pracował tam przy budowie baraków; na jednej z zachowanych drewnianych tabliczek znalezionych w tym obozie odkryto podpis J. Tusk 24 września 1939), a potem także w Neuengamme (numer obozowy 5939), w którym przebywał do 26 sierpnia 1942. Został zwolniony ze względu na nieprzydatność do pracy. Najpóźniej pod koniec 1943 powrócił do żony i dzieci w Gdańsku.

  Wobec ponoszenia przez III Rzeszę strat na froncie wschodnim zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu, w związku z czym Józef Tusk 2 sierpnia 1944 został powołany do tego wojska. Według relacji jego najstarszej córki Eleonory Gurkowskiej oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami był żołnierzem jednostki o nazwie 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion (328. Zapasowy Batalion Szkolny Grenadierów) i wraz z nią stacjonował w Akwizgranie (jednostka odpowiadała za pobór, szkolenie rezerw wojsk lądowych oraz uzbrojenie). W szeregach Wehrmachtu pozostawał do października 1944. Od 24 listopada 1944 był żołnierzem Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. W życiorysie z 1975 stwierdził, że pracował Od 26.8.1944 do 5.3.1945 przy kopaniu okopów."
  #polityka #duda #konfederacja #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

  źródło: FB_IMG_1593683252243.jpg

  •  

   @KontoBezNicku: Co poradzisz, Tusk senior przymusowo wcielony jak większość Kaszubów to wróg. Ale ojciec Andrzeja Kryże który z własnej woli był zbrodniarzem Stalinowskim już jest spoko (Andrzej Kryże przypomnę był sekretarzem stanu w ministerstwie sprawiedliwości u Ziobry i Dudy mimo że sam jak ojciec zwalczał opozycję), Piotrowicz również zwalczający opozycję z własnej woli też jest dobry. Szmalcownik od Tarczyńskiego też jest spoko.
   No ale przymusowo wcielony do armii człowiek to wróg!
   pokaż całość

  •  

   @KontoBezNicku: jestem zaskoczona, że oni już się nie kryją z brakiem szacunku do konfederacji. Stawiałam, że dopiero po wyborach się zacznie, a tu się okazuje, że są pewni głosów od narodowców i koło dupy im reszta lata.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika KontoBezNicku

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi KontoBezNicku

Osiągnięcia (7)