•  

  XV ZIMOWA EDYCJA #MIRKOWYZWANIE - WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁA!

  Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że mirkowyzwanie to zabawa polegająca na wykonaniu (i oczywiście pokazaniu efektów realizacji) jednego z dostarczonych zadań. Chcąc zapisać do akcji, należy w tym poście dodać komentarz
  np. "Biorę udział", "Zgłaszam się", i co więcej nie usuwać go. Uczestnictwo jest bezpłatne, jedyne koszty jakie można ponieść związane są z wykonaniem zadania. Udział może wziąć każdy, kto posiada niezbanowane konto i nie został dodany na czarną listę zabawy.

  Niedopełnienie obowiązków wynikających z uczestnictwa w zabawie tj. realizacja zadania, podzielenie się relacją z załączonym zdjęciem lub filmem pod oficjalnym hasztagiem akcji w wymaganym terminie będzie skutkować wykluczeniem udziału w zabawie w przyszłości.

  Więcej szczegółów (regulamin, zasady, itd.) są dostępnie na stronie https://mirkowyzwanie.pl

  Etapy i obowiązujące terminy:

  Rejestracja: 15.01-18.01 (do godz. 23:59)
  Losowanie i wysyłka zadań: 19.01
  Czas na realizację: 19.01-02.02 (do godz. 23:59)
  Podsumowanie: 07.02.2021

  Powodzenia!
  Organizatorzy

  #mirkowyzwanie
  pokaż całość

  źródło: foto @chybaDapi.jpg

 •  

  Lata ktos na #motocykle w tych laczkach? Jak sie sprawuja? Jakies wady, zalety? Szukam jakis casualowych butow na moto do miasta.

  źródło: pierce-images.imgix.net

  •  

   @PrezydentEvil: z podobnych cenowo masz jeszcze Shima SX2 lub drożej Shima Rebel. Mam Rebel Vent i po połowie zeszłego sezonu mogę powiedzieć, że są OK po zasznurowaniu dobrze trzymają nogę jak na trampki, gruba podeszwa, która się nie ślizga. W lato przyjemnie, bo przewiewne i z grubsza skarpetka nawet przy 10C do pracy dawało radę jechać. Maja suwak z boku do łatwiejszego zakładania.

  • więcej komentarzy (22)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Krogalik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)