•  

  Tak wyglądała impreza Queer for Kids w bibliotece publicznej w ramach homo-tygodnia w Paryżu. Spotkanie dzieci i transwestytów.

  Tak będzie u nas jak dalej będziemy poddawać się homolobby.

  Obrzydliwe.

  #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #bekazlgbt

 •  

  #youtube
  #famemma
  Szkoda że nieudacznicy w dobie internetu zarabiają miliony na siedzeniu na dupie. Wczoraj dowiedziałem się dzięki byłej dziewczynie dużego youtuberów że ci więksi youtuberzy zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy na miesiąc..Nie podniecajcie się że ktoś kogoś tam zwyzywał na konferencji czy coś a potem sobie przybijają piony. Nie wiem czy to dla was normalne bo dla mnie nie. Sam znam paru mniejszych streamery/yt którzy w wieku 20-25 lat mają mieszkania itp.. Np. tacy jak nitro itp. którzy niby przez was się skończyło mają poodkladane takie sumy że sie wam w głowie nie mieści. Instagram inne gówna jedno zdjęcie kilka.nasvie tysięcy. Zobaczcie takiego friza/fitlovers czy widzicie na codzienne takie fury jakimi się wożą? Ostatnio było głośno że tam jacyś bankowcy zarabiali po 50k na miesiąc a uwierzcie mi że taki kruszwil nie zarabia wcale mjiej. Magical wasz Bóg dobrze kiedyś mówił gdy dostalbliscoa od isamu że przy spotkaniach tych celebrytów its drogie zegarki jakieś biznesy . Dostał liścia bo wiedzą że to głąb i kiedyś coś mógłby wyglądać. Zresztą te jego streamy to też ustawki jacy/gohy .. Nazwijcie to ból dupy czy cebulakiem ale dla mnie to nienormalne. Że jakaś linkiewicz dostaje za zdjęcie na insta tyle co ja przez pół roku...Te wszystkie konflikty są umaawiane na fejsie. Mówicie że oni się skończą czy cos.,moim zdaniem nie wszystko idzie do przodu a gdy skończą to będą mieli taki hajs odłożony a ludzie zapomną co tam robili.. Gimnbaza nie zna wartości pieniądze że są tak naiwni i dzięki nim robią gruby hajs.. pokaż całość

 •  

  Imo najśmieszniejsze jest to, że TVN puszcza materiały o tym jak to szkalują patostreaming a potem robią to samo w skali makro xD
  #bigbrother #patostreamy #tvn #patologia

 •  

  proszę tutaj wkleić muzyczkę której teraz słuchacie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

 •  

  Alois Irlmaier (1894 - 1959)nie miał żadnych zdolności jasnowidczych aż do wypadku, który przeżył w trakcie I Wojny Światowej. Wybuch granatu doprowadził do naruszenia wału ziemi, która zasypała go w okopie, gdzie przeżył śmierć kliniczną. Wydostano go dopiero po 72 godzinach. Od tego czasu zaczął mieć intensywne wizje przyszłości, których trafność zaczęła przerażać jego przełożonych. Został natychmiast zwolniony z wojska, gdyż wskazywał ze 100% skutecznością, którzy żołnierze zostaną wkrótce zabici. Jego umiejętności były tak potężne, że stał się sławny w całej Europie

  Na kilka lat przed śmiercią zadano mu pytanie o to, czy przewiduje jakiś wielki, trzeci światowy konflikt. Odpowiedział twierdząco i dokładnie go opisał. Jego zdaniem będzie to wielka wojna świata Islamu z światem Chrześcijaństwa. Powiedział wtedy:

  „Zostanie zamordowana jakaś ważna osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach albo na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny.” [powiedzmy ze Bin Laden 2011]
   

  „Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. Na Dunaju nie będzie już mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do zatoki. Złote Miasto zamieni się w popiół. Spadający pył nie pozostawi śladu życia. Ściana pyłu idzie jak krecha: z dołu aż do morza. Kto będzie próbował tę granicę przekroczyć – umrze.

  Atakujący wróg musi się udać na północ, skąd nie będzie już odwrotu. Zamknijcie szczelnie okna i drzwi, nie wychodźcie na dwór. Mieszkania będzie można oświetlać tylko świecami. Na dworze wszystko będzie zatrute, tak woda, jak i pożywienie. Śmierć w postaci pyłu będzie krążyła dookoła. Ciemności potrwają siedemdziesiąt dwie godziny. Jednym z pierwszych zwiastunów będą białe gołębie, które ukażą się na niebie.

  Umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz oni już nie będą musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem. Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym.

  Aby przeżyć wspomniane ciemności, biedę i głód, należy kupić żywność w szczelnie zamkniętych puszkach, gdzie można przechowywać fasolę i ryż. To nie ulegnie zatruciu.

  Bezpiecznie będzie można przechowywać także chleb i mąkę. Rzeki powysychają, a trawa zżółknie. W pobliżu Landau (Bawaria) nie pozostanie nic. Dookoła wszystko będzie żółte i zniszczone.

  Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo-wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie. [Paryż/Londyn jako miasto z żelazną wieżą]

  Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.

  Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

  Nie mogę podać daty, kiedy to wszystko się wydarzy."

  Foliarstwo foliarstwem, ale generalnie na przestrzeni pary lat widać coraz bardziej zazebiające sie różnice miedzy frakcjami - religijnymi ideologicznymi itp itd.

  #foliarze #przyszlosc #przepowiednie
  pokaż całość

  +: Increev

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Krystianek2k01

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)