•  

  Hej,

  Dziś robimy #rozdajo legalnie dostępnej, alternatywy dla medycznej marihuany! Tak, dobrze czytacie - produkty Green Out® są polecane przez coraz większą ilość klinik konopnych w Polsce, jako alternatywa w leczeniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę, sok dla gimbusów. Otóż nie tym razem.

  Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

  Produkty Green Out®, wzbogacone są dodatkowo profilami terpenowymi, tożsamymi z profilami ich rekreacyjnych, holenderskich i amerykańskich odmian, takimi jak Amnesia Haze, Lemon Haze, Critical czy Sour Diesel.

  Z okazji konopnego święta również robimy rozdajo, w którym 15 osób wygrywa darmowy Green Out Fresh Bomb Strong!Wystarczy zostawić plus przy wpisie.

  Dodatkowo, dla tych, którzy nie chcą liczyć na łut szczęścia - kod promocyjny -18% na cały asortyment!

  KOD RABATOWY: 18OFF

  w sklepie https://dutchtherapy.pl

  Jeśli chcesz być wołany do kolejnego rozdajo lub promocji w przyszłości zaobserwuj profil.

  #greenout #wykopjointclub
  pokaż całość

  źródło: comment_1650624325NlKCQQTNkjMoy8xESGv7MP,w400.jpg

  •  

   @mpetrumnigrum pół butelki light daje mi efekt taki jak po paru mocnych buszkach, podobnie jest po dwóch korkach stronga. Na poprawkę trzeba brać że prawdziwa faza wjeżdża po 1-2 godzinach, w przypadku niektórych ludzi może być to szybciej lub wolniej - wszystko to kwestia tego jak działa wchłanialność twojego organizmu.

   Sam byłem zaskoczony jako wieloletni stoner. Działa jak rasowy edible, a jedyna wada to smak, ale wystarczy zrobić drinka z innym soczkiem i wchodzi luźno.

   Oczywiście - tak jak wspomniałem wcześniej, to jaka ilość zadziała na ciebie w zamierzony sposób i jak szybko to kwestia indywidualna. Każdy organizm jest inny i nawet z faktycznymi ediblami widziałem u różnych ludzi sytuacje że mówili po odczekaniu że niewiele lub nic nie czują kiedy inni mieli po tym samym wypieku w tym samym czasie ultra fazę.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (74)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Krzmek_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)