•  

  beka ze smoleńska? haha zimny lech top kek, no problem. Szkalowanie papieża? JP2GMD ale śmiesznie xD. Nazywanie Polaków bydłem i podludźmi? hehe testo miał rację hehe. Żarty z Owsika? TY CHJU JBANY, NIE MASZ PRAWA KORZYSTAĆ Z USŁUG SZPITALI PISOWCU, TO WSZYSTKO OWSIAK KUPIŁ, JUŻ USUWAM WPIS HURR

  wykop w formie. administracja niezłą tubę propagandową jedynych słusznych poglądów tutaj zaczyna urządzać. W końcu jak na kopię digga przystało, wszystko wskazuje na to, że portal ze śmiesznymi obrazkami skończy tak samo (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #bekazwykopu #wosp
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   @PomaranczowyKrol: Ale wiesz, że żarty z papieża robią sobie tylko gimnazjaliści na anonimowym forum ze śmiesznym obrazkami? Osobiście nie cierpię sporej części nieudaczników z pisu, ale gdy rozbił się samolot, to siedziałem przed telewizorem ze łzami w oczach. Nie cierpię też jak ktoś obraża Polskę czy Polaków, choć oczywiście sam mam nam sporo do zarzucenia.
   Nie bierz paru pieniaczy za ogół. No a to wystąpienie owsiaka jest faktycznie podobne do "zdradzieckich mord" jarka, jak widać wszyscy wskutek ataków podobnie odlatują.No ale co by nie mówić owsiak zrobił wielką rzecz, w te 30 lat udało się zebrać około 1200 milionów na nasze zdrowie. Gorzej jak sobie uświadomisz, że tylko w tym roku na tvp z budżetu pójdzie 2 razy tyle co tu zbieraliśmy 30 lat... No cóż, inne priorytety.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  Bądź Iranem
  USA zabija ci generała
  Organizujesz ogromny pogrzeb
  Wybucha panika
  Ginie kilkadziesiąt osób
  Robisz nalot na bazę USA w ramach zemsty
  Nie zabijasz nikogo
  Wkurwiony zestrzelasz ukraiński samolot
  Zabijasz 70 swoich obywateli
  Not stonks

  #iran #pasta #wojna

  •  

   @Sztejer: No już nie mogę, to chyba setny ten sam odkrywczy żarcik! Tak zrobili pogrzeb generała i przyszło kilka milionów ludzi, parę osób zginęło, nie ma się do czego przyczepić raczej względem państwa, prawda? No u nas wiadomo, Pudzianowski by wszystkich uratował na spółę z Błaszczakiem. Odpowiedzieli najlepiej jak mogli- niszcząc infrastrukturę, ale nie dając Ameryce argumentów w postaci zabitych żołnierzy. Brawa za opanowanie chęci krwawej zemsty. No i rozbił się samolot po starcie. Może sam z siebie, może to Iran, może Ameryka i dlatego chcą mieć czarne skrzynki. My nic w każdym razie o tym nie mamy prawa wiedzieć.
   Hur dur Iran not stronk hahah kozojebcy nikt się ich nie boi sami się zabijają hahah.
   Aż czasem sobie wyobrażam irańską atomowkę nad oceanem rozwalającą 3/4 potencjału Ameryki na wodzie. Uuu ciekawe jakbyście się poczuli nagle bez tego parasolka. Jak to tak, bezradna rasa panów świata? Nie może być, przecież to my sobie robiliśmy żarty z ich śmierci, a oni się z nas teraz śmieją?
   Tego bólu nie uśmierzyłaby nawet dodatkowa bulwa na obiad.

   Nie żebym tego nam życzył, ale nienawidzę jak tępe, nieprzydatne do niczego małpy spod hasztagu spierdolenie cieszą się, że umierają "te gorsze, głupsze" małpy tysiąc kilometrów stąd.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Kuba_brr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)