Jestem

 •  

  Jak w dzisiejszych czasach zgodnie z filozofią lewicową powiedzieć beciakowi że szukam chada ale nie chce odciąć się od jego pieniędzy? Cyk wymyślić poliamorie i płakać na grupkach dla kobiet.

  #przegryw #zwiazki #seks #p0lka #p0lki #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski

  Trochę #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
  pokaż całość

  źródło: Screenshot_20211224_213654.jpg

  •  

   @Wogybogy: kurwa XD tylu bzdur o poliamorii jak w tym wątku to dawno nie widziałem.
   Poliamoria nie jest orientacja seksualna tylko rodzajem relacji. Jednym będzie pasowała, innym nie i tyle.
   Poliamoria =\= otwarty związek.
   Rodzajów poliamorycznych związków jest mnóstwo. Są np związki zamknięte w których uczestniczy kilka osób, są związki hierarchiczne gdzie dwójka partnerów jest najwyżej i może sobie dobierać dodatkowe osoby partnerskie.
   W poliamorii bardzo ważna jest komunikacja i etyczność relacji. Ustalenie i przegadanie granic osób w związku. Poliamoria nie oznacza ruchania się z kim popadnie bez żadnych ustaleń z drugą osobą partnerską. (Co innego jeśli obie osoby nie będą miały z tym problemu i tak ustalą)
   W etycznej poliamorii bardzo duży nacisk kładzie się na konsensualnosc, komunikację i dbanie o inne osoby w relacji.
   Sam jestem w relacji poliamorycznej od roku i wbrew temu co wszyscy tu piszą, to ja mam więcej relacji niż partnerka z którą w to wchodziłem i jestem do dnia dzisiejszego (nasz związek jest hierarchiczny). Oboje lepiej się odnajdujemy w takiej relacji niż w monogamicznej. Znam też inne osoby w takich relacjach, których doświadczenia także są zupełnie sprzeczne z tym co piszecie. Ogólnie to polecam się dokształcić zanim zaczniecie się wypowiadać na tematy o których nie macie absolutnie żadnego pojęcia, bo takie chwalenie się swoją ignorancja wygląda trochę głupio XD
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (70)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika KyTh4

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)