•  

  Wpis o składaniu donosu na milicję

  Oczywiście zaplusowany przez @L_Anarchiste.

  U anarchisiów stabilnie, ogólnie JP100% no chyba że pały zajmują się ich przeciwnikami to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #antykapitalizm #antifa #anarchizm #bekazantify pokaż całość

  +: Drakii
 •  

  Mireczki, właśnie wpadł mi całkiem świeży wywiad z prof. Nowakiem. Choć to rozmowa z szanowanym rozmówcą, jej treść to pod wieloma względami #rakcontent

  Niesamowita jest ignorancja pana psora, który z jednej strony, śmieszkuje z rozmówcy z racji jego nieznajomości na temat wymarszu kompanii kadrowej Piłsudskiego (czyżby AN nie wiedział, jak jej żołnierze zostali przyjęci na terenie Kongresówki?), podczas gdy popisuje się totalną ignorancją w sprawach historii (jakieś pseudomesjanistyczne wynurzenia w sprawie roli skazanych na klęskę powstań dla przetrwania narodu - w Wielkopolsce mieli inne zdanie i gorzej na tym nie wyszli), po np. bagatelizowanie roli narodów i nacjonalizmów w wojnach - nie trzeba być ojkofobem aby tego nie dostrzegać. Plus hipokryzja w sprawie mediów (nie trzeba być fanem TVN-u aby stwierdzić, że ich tendencyjny przekaz jest jednak kilka długości za tępą propagandą #tvpis), czy sądów (PO-wskie sądy są be i zdegenerowane, ale obecni przedstawiciele #dobrazmiana w sądownictwie są już ok, bo z PiS, w związku z tym "kupuję narrację") oraz Muzeum II WŚ.

  W każdym razie, prof. Nowak zaprezentował przenikliwość właściwą raczej dla marcowego docenta, niż profesora będącego duchowym i intelektualnym spadkobiercą inteligencji z II RP. To tym bardziej kontrastuje z prezentowanym na początku ubolewaniem na temat kondycji elit wynikającej z jej backgroundu historyczno-socjologicznego.

  Aż strach pomyśleć, co się stanie, jeśli nowe elity będą kształtować ludzie formatu prof. Andrzeja Nowaka.

  #polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #historia #andrzejnowak

  http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24034181,andrzej-nowak-waszym-problemem-jest-ze-nie-dosc-szybko.htmlc-szybko.html
  pokaż całość

 •  

  Za każdym razem gdy dochodzi do takich rozrób jak ostatnio to uświadamiam sobie ilu w Polsce żyje nieszczęśliwych ludzi. Na aucie systemu. Na marginesie społeczeństwa. Ilu z nich musi tęsknić za komuną, za czasami gdzie wszystko było mało skomplikowane, władza zawsze wiedziała lepiej, jedzenie na kartki, bunt obywatelski szybko tłumiony policyjną pałką, no po prostu dla nich to była bajka. Żeby dawać jebanie o jakąś parade to trzeba być kompletnym oszołomem. Burdy z policją, rzucanie butelkami, no po prostu wieś tańczy i śpiewa
  To są zwykli zamordyści. Gdyby ktoś im dzisiaj zaproponował powrót do PRLu ale np bez godziny policyjnej (żeby można było wieczorem pod blokiem wychylić browara) i bez żywności na kartki(kupowanie tylu fajeczek i wędliny ile się chce to jednak duży komfort) to by tylko zapytali gdzie podpisać
  Mentalni niewolnicy, przykre

  TZR
  #polityka #neuropa #4konserwy #bekaznarodowcow
  pokaż całość

  źródło: s3.dziennik.pl

  •  

   @Poro6niec: to chyba nie chodzi konkretnie o PRL,ale generalnie miękki zamordyzm,który puszcza oko do ludzi. W stylu „kraść kradną,ale się dzielą,więc na kartoszkę starczy i wodku też”. Witamy we wschodniej Europie.

 •  

  Jedynym plusem tego meczu jest to że wypierdolą Brzęczka
  #mecz

 •  

  KON
  STY
  TUC
  JA

  Miałem już przygotowany kolejny "śmieszny" screen, na którym jakiś szczepionkowy ekstremista przesyła "najlepsze życzenia" dzieciom, których rodzice nie zaszczepili na ospę.

  W międzyczasie zostało jednak upublicznione skandaliczne stanowisko Okręgowej izby lekarskiej w Warszawie, która grozi nieokreślonymi konsekwencjami posłom głosującym za pochyleniem się nad obywatelskim projektem ustawy znoszącej obowiązek szczepień za wyjątkiem sytuacji określonych w ustawie. Jednocześnie bezczelnie OIL twierdzi, że nie działa w interesie politycznym, a kieruje nimi "zdrowy rozsądek i wiedza medyczna".

  Zacznijmy od tego, dlaczego w ogóle stanowisko to powinno zostać uznane za skandaliczne. Żyjemy w państwie demokratycznym. Wychowaliśmy się w kulturze europejskiej. W kulturze europejskiej, a raczej kulturze Zachodu w ogóle, niezwykle ceni się niezależność i indywidualizm. W teorii dobro jednostki przeważa tu nad dobrem nieokreślonej zbiorowości. W kulturze Zachodu naciski polityczne są ostracyzmowane i karane, bowiem wiemy, że zależny ustawodawca, czy zależne sądownictwo nie doprowadzi nas tam, gdzie chcielibyśmy się znaleźć. A chcielibyśmy znaleźć się w państwie przyjaznym obywatelowi, w którym głos obywatela byłby wysłuchiwany częściej, niż tylko na wiecach przedwyborczych.

  Jednym z gwarantów takiego stanu rzeczy ma być Konstytucja, która w artykule 105. głosi:

  Poseł nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za swoją działalność wchodzącą w zakres sprawowania mandatu poselskiego ani w czasie jego trwania, ani po jego wygaśnięciu. Za taką działalność poseł odpowiada wyłącznie przed Sejmem, a w przypadku naruszenia praw osób trzecich może być pociągnięty do odpowiedzialności sądowej tylko za zgodą Sejmu.

  Głosy "za" posłów-lekarzy nie oznaczają, że chcieliby oni, by Polacy masowo umierali na choroby zakaźne. Głosy "za" nie oznaczają wprowadzenia zakazu szczepień. Głosy "za" nie oznaczają w tym przypadku nawet zniesienia obowiązku szczepień, lecz chęć wysłuchania propozycji wyborców. Podczas gdy w państwach, które powszechnie służą nam za punkt odniesienia w dyskusjach o stanie demokracji, projekty obywatelskie z zebraną wymaganą liczbą podpisów muszą zostać poddane pod głosowanie, u nas ważni przedstawiciele zawodu zaufania publicznego grożą konsekwencjami za niewrzucenie obywatelskiego projektu do sejmowej niszczarki. Nie mówiąc już o tym, że w państwach tych obowiązku szczepień po prostu nie ma.

  OIL powołuje się na zapisy ustawy o zawodzie lekarza oraz na kodeks etyczny i zapisy, które mówią, że lekarz w swoim działaniu musi postępować zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, oraz że lekarz nie może propagować postaw anty-zdrowotnych.

  Wspominałem już wielokrotnie o tym, że szczepienia są tematem medycznym, a obowiązek szczepień jest tematem czysto ideologicznym i politycznym. Co więcej, na podstawie rocznej analizy przypadków z trzech krajów British Medical Association stwierdziła, iż rodzice nie powinni być zmuszani do szczepienia dzieci. Dowodzi to tego, że sama OIL kwestię "aktualnej wiedzy medycznej" traktuje jednostronnie.

  W związku z powyższym zdecydowałem się na kontakt z posłami na Sejm RP, których sprawa ta bezpośrednio dotyczy i mam nadzieję, że podejmą oni w stosunku do Okręgowej izby lekarskiej zdecydowane działania.

  #szczepienia #szczepionki #antyszczepionkowcy #konstytucja #neuropa #4konserwy #libertarianizm #polityka
  pokaż całość

  źródło: OIL.JPG

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika L_Anarchiste

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi L_Anarchiste

Osiągnięcia (4)