•  

  Jaką kartę graficzną kupić w przedziale cenowym 1000-1300pln i gdzie? Używka czy nówka? Allegro to dobry pomysł? Pomóżcie mireczki.
  #gpu #nvidia #radeon #amd #komputery #pytanie

  •  

   @Jurigag: Takie były ceny przed hossą na kryptowaluty, ale 1200 zł to już naprawdę blisko cen wyjściowych. Inna rzecz, że jak patrzę po testach w nowych grach to RX 580 wypada generalnie ciut lepiej niż 1060 6GB.

  •  

   @Jurigag: Ma też kilka zalet, jak np. bardziej funkcjonalny sterownik i FreeSync, z którym zgodnych jest masa monitorów. Ofkors każdy patrzy na to, co dla niego ważne :)

  • więcej komentarzy (14)

 •  

  AMD ma ponad 50% udziałów w sprzedaży procesorów w Mindfactory.uk, czyli wygląda na to, że tam gdzie jest świadomy konsument AMD może wypadać lepiej :)

  https://www.reddit.com/r/Amd/comments/76n6rw/amd_cpu_revenue_overtake_intel_and_keep_on_going/

  #amd #intel #pcmasterrace #komputery
  pokaż całość

  •  

   @MaddoxX1911: Wydaje mi się, że chodziło o to, żeby odróżnić procesory jednego producenta od drugiego, a to, które procesory jaki mają udział, jest już drugorzędne... choć chyba da się to wyciągnąć przy wnikliwym obejrzeniu grafiki.

   @Jurigag: Coffee Lake jest słabo dostępny póki co, więc wielkich zmian trudno oczekiwać... choć w sumie atrakcyjność Kaby Lake spadła jakby bardziej niż Ryzenów w tej sytuacji. No chyba, że Intel popchnie sprzedaż dopłatami, które przełożą się na rozmaite promocje. Nikt bogatemu przecież nie zabroni ;) pokaż całość

  • więcej komentarzy (12)

 •  

  COFFEE LAKE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RYZEN

  Współczuje tym co dopiero co kupili ryzena
  #intel #amd #pcmasterrace

  +: Kacorek
  •  

   @wondereq: A ja bardziej tym, co kupili Kaby Lake'a :E Albo Broadwella-E po 1000 USD za 8 rdzeni.

   Ludzi, co kupują Ryzeny to Ty szanuj, bo bez ich głosowania portfelem Cofee Lake nie wszedłby tak szybko i raczej nie z taką liczbą rdzeni... i bez takiego poboru energii (energooszczędność jakoś poszła w odstawkę teraz) :P

  •  

   @rukh: chyba komuś było dobrze z 4 rdzeniami przez 10 lat i teraz będzie szczęśliwy, jak rynek zabetonuje się z 6 rdzeniami na kolejne lata. Może i dla kogoś nie mieć znaczenia, że platforma jest stabilna, rozwojowa, oferowany wybór procesorów najszerszy i sprzęt pozbawiony sztucznych ograniczeń - choć to jasny sygnał dla producentów, że klient nie chce być traktowany fair. Niemniej jednak zdumiewa mnie, że niektórzy są w stanie ślepo "zagłosować" za wpakowaniem branży w ten sam kanał dla złudzenia lepszej płynności (bo większość nie ma kart, które pozwalałyby to odczuć).

   Nie wiem, jak krótką trzeba mieć pamięć i perspektywę, żeby dla złudzenia tych kilku FPSów więcej dać się przekabacić puszczając gładko w niepamięć dawkowanie postępu, karalne praktyki rynkowe (ze szkodą dla wszystkich), glut pod IHS (większym problemem nie jest temperatura, tylko fakt starzenia się pasty), odradzanie OC na procesorach K itd.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (44)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Labovsky

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.