•  

  Mirki i Miarabelki, wiecie, że nie wrzucam nic co nie jest związane z historią i dlatego w sumie jesteście na moich listach. Ale teraz mam do was ogromną prośbę. Wiąże się ona z prośbą mojego kolegi, który jest programistą i tworzył portal Historykon.pl. Są oni dzisiaj w bardzo trudnej sytuacji, ale mimo tego nie poddają się i chcą nawet pomóc w alce z epidemią, ale bez waszego wsparcia się to nie uda. Dlatego proszę was o pomoc w wykopaniu tego znaleziska. Wpierajmy się w tych trudnych chwilach. Dziękuję. Poniżej zmaieszczam ich apel.

  "W maju mieliśmy zorganizować dużą, międzynarodową konfę dla Devów JS - mieliśmy już epicką agendę, najlepsze miejsce do organizacji tego typu eventów i wtedy nadeszła epidemia i cały plan poszedł się paść.

  Większość konferencji po prostu się odwołało, ale my stwierdziliśmy że zrobimy eksperyment i użyjemy aplikacji, stworzonej na kanwie epidemii i przeniesiemy całą konferencję wraz z warstwą społeczną do neta. Jako, że koronawirus chciał nam zaszkodzić, to uznaliśmy że my zaszkodzimy jemu i dogadaliśmy się z WHO, że 50% wpływów z biletów będziemy co tydzień wpłacać na ich fundusz ds. walki z wirusem.

  W 1 tydzień roboczy obróciliśmy konferencję o 180 stopni zachowując jej wartość merytoryczną i przyszedł czas, abyśmy, jako członkowie uprzywilejowanej branży IT, oddali światu to co od niego otrzymaliśmy.

  Jeśli podoba Ci się idea, udostępnij i dowiedz się więcej na stronie pickjs.com"

  Link do znaleziska - Polscy programiści wspierają WHO w walce z pandemią

  Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #programista15k #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #youtube #zdrowie #wojna #medycyna #epidemia #wirus #covid19 #2019ncov #naukaprogramowania #komputery #technologia

  Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem
  pokaż całość

  źródło: 90533693_318026122504346_4382202080396312576_n.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika LadyMargaret

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)