•  

  WYKOPKI!!! #blackmetal #metal #warszawa #muzyka
  Bez zbednego pierdolenia, EP zespołu z Warszawy, plus link do najbliższego koncertu, ogólnie styczen-luty są na razie zaplanowane 3 koncerty.
  https://facebook.com/events/363125624355521/?ti=cl
  No I plytka:
  https://youtu.be/X-1bRAQAN9A
  pokaż całość

 •  

  Stoję przed ścianą, patrze na wynik mej pracy, i nie dowierzam. Dlatego postanowiłem podzielić się z Wami tym, co odjebałem, a od początku.

  tl;dr ! wywierciłem 4 dziury pod 3 kołki

  Jestem ASGejem. Dla tych, co nie wiedzą, latam w mundurze po lesie i strzelam się pistoletami na kulki. Jak byłem mały zakochałem się w radzieckim SWD i zawsze chciałem sobie taką replikę sprawić. Zarobiłem, kupiłem, zajebiście. Postanowiłem nawet, że zawierzę je sobie nad komputerem w pokoju. Ładnie wszystko wymierzyłem (za poziomicę robiła mi 100ml butelka żołądkowej), kupiłem wiertło, kołki wkręty. No nic tylko kroić i smarować, znaczy wiercić i wkręcać.

  Akt 1 wiertarko-wkrętarka

  Wwiercam się w ścianę. Wiertło wchodzi na 1/3 głębokości i dalej nie chce. Używam więcej siły, dalej nic. Patrzę w dziurę i jedyna reakcja to "kurwa...", w ścianie z bloczków trafiłem na beton. :| Myślę sobie, zacznę robić otwór na lewo, może tam już betonu nie będzie. Był. :| Na dodatek z braku taśmy malarskiej koszyczek na pozostałości powstałe po wierceniu, podlepiłem duct tapem, który wraz ze zmianą miejsca wiercenia zabrał ze sobą spory kawałek farby. OK, mogłem przewidzieć, mądry Polak po szkodzie. Koniec wiercenia, szukamy kogoś, kto ma wiertarkę z udarem.

  Akt 2 młotowiertarka z udarem

  Zdobyłem odpowiednie narzędzia, można działać. Włączyłem udar, śpiewam sąsiadom pieść swego ludu. Wiertarka ta posiada miernik odległości, czyli pręt przymocowany do wiertarki, żeby wiedzieć, na jaką głębokość się wwiercać, i to ten przyrząd okazał się Brutusem. Gdy dotknął ściany, i zacząłem wysuwać wiertło moim oczom ukazała się druga, mała dziurka, wyłaniająca się właśnie spod tego pręta. :| Ściana okazała się bardzo miękka na wierzchu. No chuj wiercę dalej. Podczas pogłębiania 2 dziury, wiertarka nagle zaczyna lecieć pod kątem. Trafiłem na coś wiertłem i mi się zsunęło. Chuj, wiercę 2cm w lewo. ta dziura wyszła mi nawet całkiem spoko, gdyby nie fakt tej dodatkowej od dalmierza, bo oczywiście nie udało mi się zatrzymać wcześniej.

  Tak więc wywierciłem 4 dziury pod 3 kołki, dodatkowo 2 dziury mają jeszcze dodatkowe mniejsze. Wszystko wygląda tragicznie, a czeka mnie jeszcze zawieszenie 3 innych replik ;)
  #zalesie #januszebudownictwa #diy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lokirn

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)