•  

  U Babci klasyka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1575470537363.jpg

  •  

   @Olek188: Tak samo jak ja byłem w podobnym wieku i podsłuchałem rozmowę "dorosłych" o ucieczce dziadka ze wsi kiedy wjechało UPA Zbrodnia w Ludwikówce, pożary, zabijanie każdego bez wyjątku, w mrozie uciekał przez las w samych spodniach na boso. Gdyby dziadek oraz babcia żyli to miałbym sporo pytań, bo widziałem, że posiadali wiele zdjęć z tego okresu czy to z czerwonoarmistami czy oddziałami niemieckimi. Dziadek przeżył przymusowe prace w Bursztynie (obecnie miejscowość na Ukrainie), przesiedlenia by po wieloletniej tułaczce po Polsce (od kresów po aktualne małopolskie, dolnośląskie) osiąść się na stałe w wlkp. Myślę, że byłaby to ciekawa historia. pokaż całość

  • więcej komentarzy (72)

 •  

  Elo mordy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Trochę mi się już przejadło umawianie z dziewczynami z #tinder i pomyślałem, że fajnie byłoby dla odmiany poznać jakichś ludzi w realu, w związku z czym mam ochotę wyjść na miasto do jakiegoś pubu/klubu, gdzie pije się alkohol i podrywa dupeczki xD (ale żadne spędy dla plebsu typu SQ). Niestety, na ten weekend wszyscy moi znajomi są zajęci, chorzy, modlą się w częstochowie albo akurat ruchają się z erasmusami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mam z kim wyjść.

  Pomyślałem więc, że może na wykopie znajdę kogoś, kto chciałby mi towarzyszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Miejsce akcji: #poznan

  Jestem otwarty zarówno na #rozowepaski jak i #niebieskiepaski , tylko żadnych korwinistów please.

  Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

 •  

  Ech Miraski i Mirabelki. Niektórym odwala od nadmiaru wolnego czasu i posiadania kaszojada.

  Krótka historia. Napisała dziewczyna, z którą chodziłem do liceum - nie gadałem z nią od tego czasu. To już prawie 10 lat.
  Zagaiła co tam słychać. Napisałem co i z grzeczności zadałem to samo pytanie. W skrócie jej chłopa wylali z roboty, redukcja etatów. Święta tuż tuż, a u nich krucho z kasą. Jako, że jestem złodziejem prywaciarzem myślałem, że chce żebym albo zagadał do innych złodzeji prywaciarzy, albo sam zatrudnił. No, ale tego, co otrzymałem to się nie spodziewałem xD

  #madka #heheszki
  pokaż całość

  źródło: o_cie_wuj.jpg

 •  

  Mireczki mam mały problem. Otóż 3 tygodnie temu sprzedałem samochód, stary już dwudziestoletni za grosze, lekko powyżej 1000zł, bo mi wadził, a już go nie używałem od paru miesięcy. Wiedziałem, że jest do zrobienia jedna rzecz o której poinformowałem kupującego, oglądał go, sprawdzał, kupił. Po 3 tygodniach pojechał na stacje diagnostyczną i okazało się, że jest do zrobienia więcej rzeczy o których ja nawet nie miałem zielonego pojęcia. Teraz chce zwrócić samochód gdyż niby ukryłem ten fakt tzn. "wada ukryta" i jak zwykle w takich sytuacjach pojawiło się straszenie sądem. Co zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #niewiemjaktootagowac #prawo #motoryzacja
  pokaż całość

  •  

   Okazało się, że jest do zrobienia przegub z przodu oraz coś z hamulcami i "naprawa wyjdzie tyle co ten samochód". Informowałem, że samochód jest już stary, nieużywany, służył mi parę lat i teraz mi wadzi. Wiedziałem, że jest do zrobienia jedna rzecz o której poinformowałem i opuściłem cenę o wartość części. W pakiecie miał nowy akumulator, klocki, zrobione bębny, rozrusznik, itd. Był bity, szpachlowany i zanim przyjechali informowałem, że samochód był robiony jak to "okazja z Niemiec".
   @lublinmk : Nie ma mocy prawnej, jedynie mogłem zawrzeć podpunkt od odstąpienia od rękojmi, ale niby to też można podważyć. Jedynie w UK jest prawo "sold as seen".
   @Norskee: @Mjj48003: Mam teraz spam w sms, że oszukałem, że ukryłem, że samochód na złom, itd
   pokaż całość

  •  

   @Freso: Napisałem, że czekam za oficjalnym pismem odstąpienia oraz udowodnienia, że były to wady ukryte.
   Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, jestem spokojniejszy. Czekam na rozwój sytuacji w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (66)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lonsky

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Lonsky

Osiągnięcia (2)