•  

  "- Czarny w białe pasy czy biały w czarne?
  Andrea Agnelli podniósł głowę znad biurka.
  - Co?
  - Piłkarz Juventusu jest czarny w białe pasy czy biały w czarne pasy? - powtórzył cierpliwie Cristiano Ronaldo.
  Andrea Agnelli chrząknął i poprawił okulary, nie przestając myśleć o słupkach i prognozach. I De Ligcie. Ostatnio bardzo intenstywnie myślał o Mathijsie De Ligcie.
  - Nie teraz, Cristiano, jestem zajęty. Idź robić pompki.
  - Już zrobiłem. A to jest bardzo ważne - z dziecięcym uporem powiedział stojący w drzwiach gabinetu Ronaldo.

  - Jakie to ma znaczenie? - zapytał Agnelli. - Teraz stroje mają idealnie równe proporcje.
  - Kołnierzyk jest czarny - nie dawał za wygraną Cristiano.
  - Czyżby? Sprawdź jeszcze raz.
  Tupot nóg na korytarzu oznaczał, że Andrea Agnelli zyskał pół godziny spokoju. Westchnął i zdjął połówkowe okulary, wiedząc, że zaraz dopadnie go migrena. Kilka miesięcy wcześniej zmieniono stroje, żeby raz na zawsze skończyły się te pytania - ale Cristiano Ronaldo nigdy nie odpuszczał. W żadnej sferze życia.

  Ale mnie głowa napierdala, pomyślał Agnelli trąc oczy. Od samego początku Cristiano Ronaldo był jednoosobowym generatorem problemów o takiej mocy, że mógł zasilić nimi cały Turyn. Miał dwa rodzaje spraw - Cristiano i nieważne. W dni, w które nie udało mu się osiągnąć maksymalnego wyniku na maszynie z bokserską gruszką, był przygnębiony i ładował bramki z ponurą miną. Dopóki Portugalczyk nie strzelił przynajmniej stu goli, bramkarz rezerw nie mógł opuścić ośrodka i często musiał spać w samochodzie, bo nie miał już siły, żeby wejść po schodach do domu. Po paru tygodniach miał tego dosyć i zaczął stosować politykę biernego oporu, co sprowadzało się do tego, że leżał między słupkami i udawał, że nie żyje. Żywy czy nie - byloby głupio, gdyby taki dobry ciężar się zmarnował, więc Ronaldo brał go na plecy na zwyczajową serię tysiąca pompek. Podróżując w górę i w dół, rezerwowy bramkarz Juventusu z zamkniętymi oczami modlił się, żeby pan obsesja doskonałości zniknął z jego życia.

  A Ronaldo nie znikał - nawet na chwilę. Sprzątaczki, które przyjeżdżały do ośrodka treningowego o wpół do szóstej, witało głośne klaskanie bosych stóp Portugalczyka, gdy nagi biegał tam i z powrotem po holu, krzycząc "SIIIIIII!!!". Trzeciego dnia w klubie dorobił sobie klucze i nie musiał już wychodzić ze wszystkimi. Godzinami relaksował się w specjalnie dla niego opracowanej mieszaninie alg, srebra koloidalnego i schłodzonego piżma i unosił się w tym kurestwie jak poduszkowiec. Na koniec procesu regeneracji rozdzielał swoje ciało na dwie części, rozpędzając je do ogromnej prędkości w miniaturowym zderzaczu hadronów w klubowej piwnicy i zderzał ze sobą, żeby wszystkie kwarki porządnie się wymieszały.

  Jego samopoczucie było bezpośrednio związane z jego formą fizyczną - a że ta była niezmiennie najlepsza na świecie, to z twarzy Cristiano Ronaldo nie schodził uśmiech. Zasępiał się tylko, gdy ktoś inny zdobył bramkę albo gdy został odjebany taki szajs jak z tymi koszulkami, ale w pozostałe dni szalony Portugalczyk był w stanie po locie odróżnić jastrzębie od czapli.

  Twardszy, lepszy, szybszy i silniejszy.
  Chodząca dominacja genetyczna, którą zapewniały mu nadliczbowe chromosomy."

  via Melodroma.
  #juventus #pilkanozna #heheszki
  pokaż całość

 •  

  Witajcie,szukam gry na ps4 najlepiej multi,taka w której nie trzeba spędzić 500 godzin i bawić się w odblokowywanie tylko granie dla zabawy,coś pokroju overwatch :) Pozdrawiam :)
  #ps4 #xboxone #konsole #gry

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lord_Mefisto

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)