•  

  Kunosi wczoraj ogłosili jakąś tam gierkę, my za to mamy coś lepszego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  A tak na ciut poważniej to nasi uczestnicy spędzają długie godziny dopieszczając malowania własnych (i nie tylko) aut na ACLeague MOTORSPORT CAPSULE GT3 CUP czyniąc #acleague najlepiej wyglądającą ligą we wszechświecie (a co? nieprawda? :D). Ten trud nie zawsze jest doceniany w sposób należyty, a szkoda, bo sami wiemy ile potrzeba czasu żeby zmontować coś ładnego.

  Teraz za to oprócz ogromnej sławy zdobytej osiągnięciami na torze (oby tej pozytywnej), planujemy również zrobić w tym sezonie konkurs na najlepsze malowanie gdzie sławę i glorię zdobyć możecie Waszymi umiejętnościami eksportowania dziwnie pociachanych obrazków do DDS. Także odpalajcie foto szopy czy inne gimpy, bo zacięta walka toczyć się będzie nie tylko pomiędzy białymi liniami w tym sezonie no i jest szansa że @MrKubool nie wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tym samym ogłaszam KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SKÓRKĘ SEZONU X oraz zakładam hasztag na konkurs: #acls

  Poniżej nikła część tego co będzie można zobaczyć w przyszłym sezonie (wybierałem po czarnym tle bo #tylkonocny ) a więcej detali co do samego konkursu wyjawimy jakoś przy okazji. Nie ma pośpiechu.

  No i jak macie już zrobione malowanie na Sezon X i chcielibyście się już pochwalić to śmiało wrzucajcie w komentarzach :)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: acls.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Lucanus69

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.